Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy tak wygląda zakończenie Starcraft II: Heart of the Swarm?

91 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2010 o 17:23, mistrzukrak napisał:

Nuta która wchodzi w 2:00 min. jest przekozacka :)

Tak tylko, że tan motyw jest z transformersów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 17:03, astradamus napisał:

ona nie została odzzergowana tylko uwolniona z kontroli nadswiadomości

Chyba nie grałeś w SC2.... Z kontroli nadświadomości to została uwolniona pod koniec oryginalnego SC, wraz ze śmiercią overminda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 17:38, Namaru napisał:

> ona nie została odzzergowana tylko uwolniona z kontroli nadswiadomości
Chyba nie grałeś w SC2.... Z kontroli nadświadomości to została uwolniona pod koniec
oryginalnego SC, wraz ze śmiercią overminda.


Z tego co ja zrozumiałem to ona nigdy nie była pod kontrolą nadświadomości.

Co do filmiku to skłaniam się ku tezie wycieku kontrolowanego. Pewnie to był jedna z możliwych opcji zakończeń ( o ile to w ogóle jest zakończenie gry, a nie po prostu jakaś renderowana cutscenka w trakcie) które zostały odrzucona. Jeden plus z tego przecieku jest taki, że dowiedziałem się w końcu w jakim kierunku idzie fabuła SC2. Bo to co było na końcu WoLa przeszło moje najśmielsze oczekiwania zważywszy na fakt, że właśnie następna część będzie dotyczyć Królowej ostrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 17:35, Namaru napisał:

Czemu Kerrigan wygląda tak "zergosko"? Czy nie zastanawia to ludzi, którzy skończyli
pierwszą część?


Spoiler

Zgodnie z opisem HotS z czasów Blizzconu, kampania Zergów opiera się na mutacjach, więc i Sarah pewnie musi ponownie stać się Królową Ostrzy, z tym że teraz nie będzie istniał czynnik korupcji o którym wspomniał Tassadar w swoim pojawieniu się w truchle Overminda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 17:44, Laston napisał:

Co do filmiku to skłaniam się ku tezie wycieku kontrolowanego. Pewnie to był jedna z
możliwych opcji zakończeń ( o ile to w ogóle jest zakończenie gry, a nie po prostu jakaś
renderowana cutscenka w trakcie) które zostały odrzucona.


Wyciek kontrolowany, tez może być i chyba, każdy bierze to pod uwagę. Ja chciałem dopowiedzieć co do samej cut scenki w trakcie kampanii. Raczej to być nie może.

Mengsk musiałby przechwycić Kerrigan, sklonować ją, czy co w Królową ostrzy + jej bunt. <- Pewnie jeszcze to trochę bardziej bogato wygląda.
Raynor musialby wziąć się za Mengska i dobić się do niego, to raczej małego fragmentu gry, by nie zajęło.
Z Synalkiem Mengska też by się przydalo by coś zrobić.
Sam filmik widac, ze jest zrobiony jako "finałowy".

i troche rzeczy o których zapomniałem (z gry) i nei wykmieniłem (z filmiku), bo na bank coś by się znalazlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację, teraz obejrzałem ten filmik z dźwiękiem i doszedłem do wniosku, że to jest kiepskie i nawet gdyby nanieść wszystkie efekty byłoby zbyt ckliwe. Mam nadzieję, że tego Blizzard nam nie zaserwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 19:36, Laston napisał:

Może i masz rację, teraz obejrzałem ten filmik z dźwiękiem i doszedłem do wniosku, że
to jest kiepskie i nawet gdyby nanieść wszystkie efekty byłoby zbyt ckliwe. Mam nadzieję,
że tego Blizzard nam nie zaserwuje.


Też mi się wydaje, że są bardziej ambitni, niz na takie biedne zakończenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 19:40, Zgreed66 napisał:

Też mi się wydaje, że są bardziej ambitni, niz na takie biedne zakończenie ;)


Widzę, że pomimo faktu, że WoL to dno i kilometr mułu pod względem fabularnym wiara w to, że Blizzard "nic nie kaszani" ma się wciąż dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasmucę was, to zakończenie to czysty Metzen, równie ckliwe co zakończenie WoLa... więc raczej nie liczyłbym na jakiekolwiek zmiany. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 19:57, Principes napisał:

Widzę, że pomimo faktu, że WoL to dno i kilometr mułu pod względem fabularnym wiara w
to, że Blizzard "nic nie kaszani" ma się wciąż dobrze...


Jeżeli się popełni błąd raz, nie jest powiedziane, że nie można się przed kolejnym ustrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 19:59, luzac napisał:

Zasmucę was, to zakończenie to czysty Metzen, równie ckliwe co zakończenie WoLa... więc
raczej nie liczyłbym na jakiekolwiek zmiany. :P


I want Bill Roper back ;(.

Niestety Blizzard robi teraz tylko wybitne gry. Ale gry, niekoniecznie najlepsze kontynuacje moich ulubionych serii. Chociaż to zakończenie akurat całkiem fajne by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem fake. Szczególnie że większość podkładu muzycznego jest z Transformers. Tu o za dużą kasę idzie, żeby ktoś pozwolił sobie na tego typu przeciek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła układa się zbyt logicznie aby to był fake.

Spoiler

Zgadza się przede wszystkim to, że zergowie zostają "wyzwoleni." Zapewne powrót Kerrigan do swojej zergowej formy zostanie jakoś wyjaśniony w trakcie kampanii. Moim zdaniem trochę zniszczyli wizerunek Zergów, jako groźnych najeźdźców.

Mam nadzieję, że wyjaśnią w końcu coś z wątkiem Durana, ale to może dopiero w kampanii Protossów? Mimo wszystko lepiej, aby zakończenie do czasu premiery pierwszego dodatku zostało nieco zmienione. Możliwe zresztą, tak jak niektórzy podejrzewają, specjalnie przeprowadzony wyciek jakiejś odrzuconej wersji filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 20:05, Demagol napisał:

I want Bill Roper back ;(.


I tak za lwią część fabuły odpowiadałby Metzen. :P

Dnia 09.12.2010 o 20:05, Demagol napisał:

Niestety Blizzard robi teraz tylko wybitne gry. Ale gry, niekoniecznie najlepsze kontynuacje
moich ulubionych serii. Chociaż to zakończenie akurat całkiem fajne by było.


Mnie to zakończenie również się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 20:28, luzac napisał:

I tak za lwią część fabuły odpowiadałby Metzen. :P


Tak do Reign of Chaos wszystko było fajne. The Frozen Throne, poza tym, że była to kalka fabularna BW też taki pesymistyczny i z genialnym outrem. Kampania orków też fajniutka, w klimacie starych WarCraftów. Ale od WoW-a wzwyż mamy jazdę na oklepanych schematach, niewykorzystywanie potencjału w pełni (Tosh i Nova - te postacie mają bogate tło fabularne, które zostaje zepchnięte w WoL na dalszy plan) i faktycznie nieco sztampowe postacie (chociaż fajne i każda wygląda inaczej, podczas gdy w takim ME2 mieliśmy postacie oparte na jednym modelu - chyba załapiecie, o co mi biega).

Dnia 09.12.2010 o 20:28, luzac napisał:

Mnie to zakończenie również się podoba.


Przyznam, że ma klimat StarCrafta. Może to wina tego, że to storyboard/pre-wizualizacja i poziomem przypomina nieco stare cutscenki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować