Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Entertainment Weekly ujawnia Uncharted 3: Drake`s Deception!

37 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

[Zaktualizowano - szczegóły] Właściciele PS3 mogą dopisywać do przyszłorocznego kalendarza wydawniczego kolejny murowany hit! Prace i pierwsze szczegóły dotyczące Uncharted 3: Drake's Deception właśnie zostały ujawnione.

Przeczytaj cały tekst "Entertainment Weekly ujawnia Uncharted 3: Drake's Deception!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest kolejny tytuł dla którego ciesze się, że jestem posiadaczem PS3. 2 Była genialna! Niestety tego samego nie mogę powiedzieć o 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że multi będzie równie z... świetny co w 2 i liczę na równie świetną polską lokalizację jak w poprzedniczce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zajefajnie :D. Uncharted 2 uważam za najlepszą gre i na Uncharted 3 czekam z niecierpliwością. W dodatku multi ma być jeszcze lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Właściciele PS3 mogą dopisywać do przyszłorocznego kalendarza wydawniczego kolejny murowany hit!"

Zdaję sobie sprawę, że dwie pierwsze części były całkiem udane, ale strasznie nie lubię sformułowań typu "murowany hit", wykorzystywanych do opisania czegoś, o czym tak naprawdę mało co wiemy. Tak właśnie rodzi się hype wokół oklepanych marek. A potem znowu trąbi się tylko o kilku "ważnych" tytułach w nagłówkach przez kilka miesięcy, podczas gdy wiele innych, wcale nie gorszych pozycji musi walczyć, aby w ogóle skupić na sobie jakąkolwiek większą uwagę. Ale cóż, prawa rynku najwyraźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w tej grze nic nie muszą zmieniać- dodać tylko kolejną swietną historie i sciezke dzwiękową. Grafika już w jedynce była genialna, grywalnosc na najwyzszym poziomie, praktycznie zero bugów no i bohater którego uwielbiam. Tak jak przy wielu tytułach jest niepewnośc czy gra im wyjdzie to w tym wypadku... jestem pewien ze nie spierdzielą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach pomyślcie tylko jak miło będzie się tarzać w gorącym, pustynnym piasku kiedy za oknami mróz :D
Nie no aż kurna popuściłem ze szczęścia! Ciekawe, czego będzie szukał Drake, te rejony to przecież do dziś dnia mekka dla poszukiwaczy skarbów i sentymentalny ukłon w stronę Indy''ego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak zachwalają serie Uncharted, a mi się ta gra słabo podoba.. Przeszedłem część 2 i jakoś bez rewelacji.. Już Demon''s Souls był ze 100 razy lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować