Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

VGA 2010: Oczywista oczywistość - Mass Effect 3 już oficjalnie

101 postów w tym temacie

Nuda.Wieje nudą.
Na ME 1 się odbiłem, w dwójkę albo trójkę nie będę grał chyba że będą gdzieś w bardzo-taniej serii.
BTW.jak się liczy ciała w takich warunkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak patrzę i widzę i nie wiem czy mnie to cieszy, że mowa jest tylko o Ziemii. Skoro trójka miałą być ostatnia to spodziewałem się wielkiej bitwy o całą galaktykę a nie o Ziemię. Chyba, że to tylko start i po uratowaniu ojczystej planety Shepard poleci dalej w galaktykę. Mam nadzieję, bo jeśli okaże się że Bioware zacznie na siłę rozciągać fabułę i ściemniać, że mieli tyle pomysłów że nie zmieściliby ich wszystkich w jednej części to ręka, noga... A coś mi mówi, że tak właśnie będzie, zawsze to mucho więcej geltu wpłynie bez większego wysiłku, a wymyślanie nowej marki można odłożyć o kolejne kilka lat. Tyle, że nadwyrężona reputacja dostanie jeszcze bardziej. Obym się mylił, bo chociaż uważam dwójkę za gorszą od jedynki pod wieloma względami, to jednak chętnie pogrywam od czasu do czasu i chcę poznać resztę historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 10:11, GoToSle3p napisał:

Biorę :))
Chcę too tylko szkoda że w wakacje 2011 ale wytrzymam :)

I tak strasznie szybko, oby gra niedostała poślizgu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, już się doczekać nie mogę xD Wygląda na to że chyba w końcu będziemy mogli wylądować na ziemi, mam nadzieje że wszystkie poprzednie pytania które były w Mass Effectach to będą wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeeeeeeeeep nie mogę się doczekać koniec Mass Effecta :(( ale ważne że w moją 18 :D no to będzie się o tej grze pamiętać ^^

SUUUUPPER !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 10:42, dark_master napisał:

czy tym razem znowu wszystkim NPCom wykasuje się pamięć i dalej nikt nie będzie wierzył,
że to żniwiarze atakują?


Przecież to Bioware, mistrzowie gatunku, geniusze itp. Na pewno dadzą nam coś mega oryginalnego, np. Shepard będzie musiał przekonać resztę silnych ras do pomocy Ziemi (pierwsza połowa gry i tutaj się pojawi część wyborów z dwójki i jedynki,

Spoiler

tzn. dołączą Rachnii jeżeli nie zabiliśmy królowej i część Gethów jeżeli ich przeprogramowaliśmy

) po czym w trakcie wielkiej bitwy flota będzie walczyć, a Normandia zaatakuje jakiś słaby punkt Żniwiarzy o którym nikt wcześniej nie słyszał, ale boski Shepard go odkrył w tydzień (druga połowa gry). Przecież to takie oczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma być epicko, a wyjdzie jak zawsze.

Nie oczekujmy od Bioware czegoś na miarę KotOR''a panowie chyba się wypalili - w ich tytuły gra się dobrze, trzeba jednak do ich gier podchodzić teraz inaczej, to gry akcji - nie odwrotnie. Dragon Age dla ''hardcorowców'' chyba był dla sporej części NA zbyt trudny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 12:09, Shinigami napisał:

Ma być epicko, a wyjdzie jak zawsze.


No przecież o tej oryginalności to była ironia :) Chociaż ja się absolutnie nie zdziwię, jak to co napisałem się sprawdzi. Jak na razie wiele właśnie na to wskazuje (atak Żniwiarzy akurat na Ziemię zamiast najpierw pokonać słabsze militarnie rasy, oczekiwanie na pomoc sprowadzoną przez Sheparda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą nawet akcja tocząca się na ziemi nie jest wielkim zaskoczeniem, po ME 2 nikt nie powinien mieć wątpliwości, że Reaperzy polubili naszą rasę bardziej niż to potrzebne. Ogólnie fabuła zaskakująca nie będzie, tego możemy być pewni - ale akcja i związana z tym zabawa zapewne dostarczy kilka niezłych godzin gry. I chyba o to Bioware chodzi.

BTW: ciekawy jestem jak naprawdę nasze wybory dokonane wcześniej wpłyną na III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailery BioWare ma fajne - to trzeba im przyznać. Widać, że nikt nie szczędzi kasy na CGI. Najbardziej mi się podobał drugi trailer (Hope) SW TOR. Szkoda, że same gry zapowiadają się wysokobudżetowe produkcyjniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 12:15, Puszkin napisał:

Atak na Ziemie jest zrozumiały dla tego że Żniwiarze widzą największy potencjał w ludziach
a nie w innych rasach. Stąd właśnie Zwiastun tak bardzo interesował się Shepardem.


Żniwiarze już w jedynce byli gotowi na kolejną czystkę. Czyli szykowali się do większej wojny. W tym momencie atakowanie najsilniejszego jest pozbawione logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zaczynam odkładać na kolekcjonerkę. Mam nadzieję, że od teraz BioWare będzie co jakiś czas wypuszczał małe info o trzeciej części. Shepard do boju! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować