Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Największy realizm i możliwości konfiguracji tylko w Forza Motorsport 4

25 postów w tym temacie

Skoro Forza 3 nie była jakoś miażdżąco gorsza niż GT5, to tym bardziej czwórka ma spore szanse na zdetronizowanie produkcji SONY. A porównując tempo prac ekipy GT i Forzy, to przy premierze GT6 Forza Motorsport zrówna się już z rywalem numerkiem ^_^
Wydaje mi się, że Forza idzie w lepszym kierunku niż GT - koncentrują się na wyścigach, a nie wciskają na siłę kiepsko wykonanych rajdów czy wyścigów gokartów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za głupoty tu piszą :S
Dla mnie Forza 3 jest x100 lepsiejsza niż GT5 ale to tylko moje zdanie :P
A co do Forzy 4 to watpie w to wszystko. Trochę za szybko 4 wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiali wątpliwości co do stosowania kontrolera znanego wcześniej jako Natal, i rzucili garść błyskotek by nas zaciekawić. Mnie mają, ale to właściwie zasługa Polyphony. W GT grałem aż do 4 i ogólnie zarzucić mogę tej serii tylko dwie rzeczy, brak postępu i rozmienianie się na drobne. To po wielu latach denerwuję. Forza jeszcze jest i mam nadzieję pozostanie, świeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz bez fanbojstwa - zapewne GT6 wyjdzie sporo szybciej niz GT5, bo najwazniejsza rzecz juz jest, czyli spora baza samochodow w wysokiej rozdzielczosci z ktorymi nie trzeba nic robic i spokojnie czekac na sprzet, ktory ''udzwignie'' je w w trakcie wyscigu, a nie jedynie w photo mode/replayach ;). Zostaje wiec ''tylko'' wymodelowanie cudnych trasy (tylko bez tych plaskich opon na poboczach ;P), dodanie kilkasu innych pojazdow w premium, usuniecie ''standardow'', bo sa przydkie jak noc oraz stworzenie nowych wyscigow. Lekka raczka dwa lata i bum ;). Aaa, no i model zniszczen na najwyzszym poziomie i z mozliwosci ''przeorania'' calej karoserii (z odpowiednimi efektami czasteczkowymi)

Odpowiedz z fanbojstwem - to juz Kinect nie sprawia, ze ''sie jest kontrolerem'' i wychodzi, ze jednak nie nadaje sie do powazniejszych gier? ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 20:02, Piotrek_K napisał:

Odpowiedz bez fanbojstwa - zapewne GT6 wyjdzie sporo szybciej niz GT5, bo najwazniejsza
rzecz juz jest, czyli spora baza samochodow w wysokiej rozdzielczosci z ktorymi nie trzeba
nic robic i spokojnie czekac na sprzet, ktory ''udzwignie'' je w w trakcie wyscigu, a
nie jedynie w photo mode/replayach ;). Zostaje wiec ''tylko'' wymodelowanie cudnych trasy
(tylko bez tych plaskich opon na poboczach ;P), dodanie kilkasu innych pojazdow w premium,
usuniecie ''standardow'', bo sa przydkie jak noc oraz stworzenie nowych wyscigow. Lekka
raczka dwa lata i bum ;). Aaa, no i model zniszczen na najwyzszym poziomie i z mozliwosci
''przeorania'' calej karoserii (z odpowiednimi efektami czasteczkowymi)

Odpowiedz z fanbojstwem - to juz Kinect nie sprawia, ze ''sie jest kontrolerem'' i wychodzi,
ze jednak nie nadaje sie do powazniejszych gier? ... ;-)


Ładnie Pan to ujął. Tak, pewnie GT6 zobaczymy szybciej. Tylko czy jest po co? A z Kinectem, ;) Bardzo sprytne, ale idealnie trafne. Właśnie na to wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 20:02, Piotrek_K napisał:

Odpowiedz bez fanbojstwa - zapewne GT6 wyjdzie sporo szybciej niz GT5

Nieprawda, fizyczną niemożliwością jest, żeby GT6 wyszło szybciej niż GT5, bo GT5 już jest, czyli wyszło szybciej niż GT6 ^_^
Nie mogłem się powstrzymać, uwielbiam takie docinki robić jak ktoś pisze bądź mówi nieprecyzyjnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 20:07, PinKee napisał:

uwielbiam takie docinki robić jak ktoś pisze bądź mówi nieprecyzyjnie

Skoro nie ma sie argumentow w dyskusji. Coz, wtedy stosuje sie rozne inne rzeczy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 20:22, Piotrek_K napisał:

> uwielbiam takie docinki robić jak ktoś pisze bądź mówi nieprecyzyjnie
Skoro nie ma sie argumentow w dyskusji. Coz, wtedy stosuje sie rozne inne rzeczy... ;)


Headshot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forza , GT ... ble zamiast postawić na jakość idą na ilość 1000/ 500 aut - na cholerę mi to... dali by lepiej ze 100 super dopracowanych aut(w zupełności by mi to wystarczyło), kilka fajnych tras, efekty pogodowe itp. ...
A tak czekam jedynie na SHIFT 2 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GT5 lepsze od Forzy 3?
Ci co tak piszą albo nie grali w Gt5 albo w Forzę 3 lub w żadną.

Mam w tej chwili obie i mocno porównuję. GT5 jest bardzo mocno nierówne i niedopracowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 20:07, PinKee napisał:

Nieprawda, fizyczną niemożliwością jest, żeby GT6 wyszło szybciej niż GT5, bo GT5 już
jest, czyli wyszło szybciej niż GT6 ^_^
Nie mogłem się powstrzymać, uwielbiam takie docinki robić jak ktoś pisze bądź mówi nieprecyzyjnie
:D

Ale każdy rozumny człowiek jest w stanie wydedukować iż autorowi słów do których się czepiasz chodziło o okres czasu który potrzebowali do zrobienia gry. 6 lat na GT5, doliczymy zapewne kolejny rok na jej całkowite dopieszczenie łatkami<co mnie zraża> i zapewne za pomocą DLC podmienią niektóre auta standard na premium.
Niestety, trasy nie będą tak ślicznie dopracowane jak w F3 gdyż to jest ten kompromis który musiał zaistnieć pomiędzy ilością aut w wyścigu a detalami torów. W chwili obecnej GT5 odpuszczam, poczekam aż ją jakoś poprawią a w F4 z miłą chęcią zagram po tym jak sąsiad ją nabędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 20:22, Piotrek_K napisał:

Skoro nie ma sie argumentow w dyskusji. Coz, wtedy stosuje sie rozne inne rzeczy... ;)

Ja zastosowałem te "inne rzeczy" jedynie w celach rozrywkowo-humorystyczno-dydaktycznych (ku przestrodze dla potomnych :), nie chciałem z nikogo się naśmiewać czy wywyższać się. A co do braku argumentów z mojej strony, to owszem, zgadzam się w 100%. Nie grałem ani w Forzę 3 (jedynie w dwójkę, świetne wspomnienia), ani w GT5 - za taką cenę dziękuję, postoję, dlatego też co się będę wymądrzał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yamauchi zaznaczył, że do produkcji GT6 mają już wszystko co potrzebne. Cały silnik, mechanika, model fizyki jest gotowy, ew. do poprawek ale główny trzon, kręgosłup jest gotowy. Dlatego Na GT6 nie powinniśmy czekać dłużej niż 2 lata. Wyjdzie Forza 4, porządzi pare miesięcy i na tron znów wzejdzie Gran Turismo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 22:15, SKIL napisał:

Yamauchi zaznaczył, że do produkcji GT6 mają już wszystko co potrzebne. Cały silnik,
mechanika, model fizyki jest gotowy, ew. do poprawek ale główny trzon, kręgosłup jest
gotowy. Dlatego Na GT6 nie powinniśmy czekać dłużej niż 2 lata.

Jeżeli ma być szóstka oparta tak mocno na piątce, to nie wiem czy aż taki genialny tytuł z tego wyjdzie, prędzej będzie coś w stylu GT5,5 z poprawionymi modelami reszty samochodów. A poza tym "kręgosłupy" mają tendencję do starzenia się, więc nie byłbym taki pewny, czy ten z 5 dotrwa do czasów wydania 6.

Dnia 13.12.2010 o 22:15, SKIL napisał:

Wyjdzie Forza 4, porządzi
pare miesięcy i na tron znów wzejdzie Gran Turismo .

GT5 nawet jednoznacznie nie zajął tronu, bardziej to przypomina uzurpację, bo wielu na tronie widzi Forzę 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować