Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Humble Indie Bundle #2 ruszyło! Zawiera Braida i Machinarium!

33 postów w tym temacie

Panowie serdecznie wasz proszę powiedzcie jak się to opłaca?
Można zwykłym przelewem na konto, czy muszę podawać dane karty i narażać się (sami wiecie na co)?

Jest tam PayPal , ale ja się na nim nie znam, a nie widzę jasnych info na ich stronie.
Bardzo byłbym wdzięczny jakby jakiś dobry człowiek ŁOPATOLIGICZNIE mi wytłumaczył jak wygląda opłacenie tych gier mając konto w banku online?

Czy dostaję numer konta i dane do przelewu jak Pan Bóg przykazał, czy muszę cyrkować jak małpka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, już sie dowiedziałem.
Trzeba Pay Palowi podać dane swojej karty (narazić się na kradzież danych), więc dla mnie to zbyt ryzykowne.

Czemu zachód nie dojrzał do tego, żeby podać zwykłe konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 12:50, thiefi napisał:

Ok, już sie dowiedziałem.
Trzeba Pay Palowi podać dane swojej karty (narazić się na kradzież danych), więc dla
mnie to zbyt ryzykowne.

A kto powiedział że trzeba? Możesz normalnie przelew zrobić na konto PayPal ze swojego konta bankowego...

Dnia 15.12.2010 o 12:50, thiefi napisał:

Czemu zachód nie dojrzał do tego, żeby podać zwykłe konto?

Ależ dojrzał, tylko chyba ci się nie nie chciało o PayPal''u czytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najwyższy czas założyć konto w banku. Mam dość szukania w takich sytuacjach osób do płacenia.
Bardzo dobry pakiet, a liczę, że okaże się jeszcze lepszy. W poprzednim bardzo spodobała mi się Aquaria, o której wcześniej nic nie słyszałem. Może tutaj też coś takiego będzie.
Na razie kombinuję czemu nie chce mi się zainstalować Revenge of The Titans z paczki deb. Chyba po prostu ściągnę w tarballu. Ktoś jeszcze ma taki problem? (pewnie i tak nikt nie wie, o czym piszę, prawda?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 20:29, mr-nadol napisał:

Możliwość wygenerowania kodu na Steam i Desura jest kolejnym atutem.

można aktywować gry na steamie przez link, który właśnie wysyłają(osmos, machinarium, braid)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, właśnie dostałem maila, że dodano do Humble Bundle 2 zestaw gier w pierwszej edycji. I rzeczywiście, są, z osobnym kluczem na Steama itp. Aż się głupio robi, że w sumie nie dużo dałem (choć wszystko co miałem na PayPalu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować