Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

A Ty lubisz gram.pl?

35 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2010 o 17:45, karolekx23x napisał:

Ja nie korzystam z czegos takiego jak Facebook i nie bede korzystał , powstałą jakaś
moda i mi to nie odpowiada.

I to jest dziwne. Ja na Facebooku jestem już 2 lata i właściwie to dopiero od niedawna zaczęła się ta polska przesiadka z naszej-klasy na Facebooka. No właśnie... Cały syf z nk przeszedł na niegdyś uporządkowany i dający bardzo duże możliwości serwis. Teraz jest tam jeden wielki bałagan, bo większość tych ćwierćinteligentów nie wie jak się z tego korzystać.
Grama na Facebooku lubię, ale tylko czasami zdarzy Wam się rzucić czymś ciekawym. Rewelacji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz to jestem pozytywnie zaskoczony, myślałem że na gram.pl większość to fani fb nk itp. A tu ci niespodzianka. Na co dzień ciężko spotkać kogoś kogo nie zaatakowała masowa głupota. No szacunek się należy wreszcie ludzie którzy rozumieją idiotyzm całej tej machiny... Oczywiście każdy serwis internetowy typu gram.pl postrzega to za bardzo dobrą reklamę i nie ma czemu się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam te wszystkie buttony "Lubię to", "Dodaj na Twittera" i tego typu badziewia doprowadzają już do szału. Pod każdą napisaną pierdołą jest link by to "polubić". Naprawdę ludzie już nie potrafią żyć bez tego Facebooka? Jadę autobusem - prawie każdy pasażer wysyła z komórki komunikat, że właśnie jedzie autobusem do centrum (jak by to kogoś obchodziło), czytam news na jakiej stronie - 100 ikonek by wstawić to na każdy serwis społecznościowy świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już od jakiegoś pół roku mam Gram.pl w "Lubię to", a nie należę do dzieci siedzących godzinami na Facebooku, rozwiązujących co chwilę jakieś quizy i zakładających się kto więcej "Lubi". Bardzo się cieszę, że przynajmniej dzięki Gramie na Facebooku dowiaduję się różnych ciekawostek. Tutaj macie przykład: http://www.dsstyles.com/en/iphone-3g-3gs-cases/ds.crystals/crystal-gadgets/xbox-360-kinect-with-swarovski-elements.html?vmcchk=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować