Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zapisz sie do newslettera

16 postów w tym temacie

>> Niedługo bowiem za jego pośrednictwem przesłane zostaną nowe informacje o grze.
Czy est szansa, nawet najmniejsza, ze w jedna z tych informacji bedzie wiadomosc KIEDY bedzie rpemiera tej gry :> ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Wszystkich tych, którzy nie mieli jeszcze okazji by zapisać się do wiedźmińskiego newslettera, informujemy, że właśnie nadszedł dobry czas by to zrobić. Niedługo bowiem za jego pośrednictwem przesłane zostaną nowe informacje o grze.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin - zapisz się do newslettera" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DoomnY - muzyka jest ciagle w obrobce, wiec te utwory moga brzmiec zupelnie inaczej w dniu premiery
Co do ceny... jestem na 99% przekonany, ze cena bedzie 130zł, a raczej 129,99zł. Nie spodziewałbym sie na waszym miejscu innej, no moze 99,99zł, gdyz to debiut CDPR na rynku gier. Co do daty nie licze na nic wczesniejszego nizeli Q2 2006, albo gwiazdke 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Poszło znacznie szybciej, niż się spodziewałem :)

Jeśli chodziło ci o filmik, który właśnie zassałem, to muszę powiedzieć, iż to tylko trailer. Muzyka na 90% nie jest do gry, jest tłem dla dynamicznego filmiku ;)

Sądząc po trailerze, wiedźmin to będzie okrutny hack and slash :) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 18:36, Night Elf napisał:

Co do daty nie licze na nic wczesniejszego nizeli Q2 2006, albo gwiazdke 2006.

Ja mam nadzieje że bedzie to gwiazdka 2006, ponieważ jest szansa na sukces i jakiś dodatek, albo drugą część a może nawet nowy projekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jestem zapisany od dawna.. bardzo dawna... i szczeże mówiąc, martwi mnie to bo już conajmiej od 6 miesięcy a maże i dłużej, żadnego nie dostałem... Mam nadzieje że omnie nie zapomieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 18:49, Monastor napisał:

Sądząc po trailerze, wiedźmin
to będzie okrutny hack and slash :) :/

Proponuje pośledzić sobie kilka wątków na oficjalnym forum -> http://www.thewitcher.com/forum/default.asp
albo przejrzeć to -> http://www.thewitcher.com/forum/witcheropedia.asp
a wszystko powinno być jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 23:39, Monastor napisał:

Daerdin -> Hmm... Podobne do Dungeon Siege, Neverwinter Nights, KoTOR :) Czyli hack and slash jakich mało :)


khem... mysle ze coniektorzy pracujacy nad tym projektem na porownanie do takiego plytkiego dungeon siege mogliby sie poczuc obrazeni. ale to moje wlasne zdanie. jak juz to chyba temu wiedzminowi bedzie blizej do takiego gothica albo wlasnie KoTORa, ktory z DS nie ma nic wspolnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 23:39, Monastor napisał:

Daerdin -> Hmm... Podobne do Dungeon Siege, Neverwinter Nights, KoTOR :) Czyli hack and slash jakich mało :)

No jeżeli KoTOR to H&S to może i podobne, ja jakoś tej gry za H&S nie uważałem; no ale może się nie znam ;) A poza tym za tym że Wiedźmin typowym H&S nie będzie świadczy chociażby sposób prowadzenia walki, ale na ten temat ropisywał się nie będę tylko ponownie kieruję do lektury podanych przeze mnie wcześniej linków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować