Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak bardzo różni się Mass Effect 2 na PS3 od wersji na X360?

32 postów w tym temacie

Adam Berlik

Oczywiście wyłącznie w kwestii jakości oprawy wizualnej, bo mimo iż Mass Effect 2 na PS3 pojawia się ze sporym opóźnieniem, to pod względem zawartości niczym się nie różni od edycji na X360 (oraz PC).

Przeczytaj cały tekst "Jak bardzo różni się Mass Effect 2 na PS3 od wersji na X360?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 15:04, Bravo4 napisał:

"Stąd też tak widoczne różnice w jakości grafiki.", jakie różnice u licha ?! Wygląda
identycznie tylko kontrast inny.



To spójrz na czwarte od góry screeny. Te z robotem. Na ps3 widać ładnie zarysowany cień z broni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 15:07, Pile napisał:

To spójrz na czwarte od góry screeny. Te z robotem. Na ps3 widać ładnie zarysowany cień
z broni ;]

Skoro ja to zobaczyłem dopiero po kilku sekundach intensywnego gapienia się na obrazek, to ciekawe kto dojrzy tę znaczącą różnicę w trakcie dynamicznej sceny walki. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda tak samo. A wiecie, co jest najlepsze?

Na PC miałem lepszą grafę. :)


Feallan wyczerpał temat porównywania :D


A tak serio, to ściągne sobie to demko na ps3 bo ciekawi mnie jak sie gra na konsoli. Mimo że mam i przeszedłem gre już dawno i to pare razy na PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, rzeczywiście dodanie wszystkich DLC i komiksu to żadna różnica w zawartości. Harpen, albo powinniśmy ci ogromnie współczuć, że ktoś ci nakazuje te "newsy" porównawcze przygotowywać, albo sam wybierasz takie bzdury. Kogo w ogóle interesują takie artykuły? A może ja coś przeoczyłem i one mają wartość? Bo już zaczynasz konkurować z Luckiem o tytuł najgorszego redaktora na Gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 15:20, Mielnik10 napisał:

Pile no ja zauważyłem że na PS3 są piksele pod prawą ręką robota a na x360 nie.

Cien z xboxa jest na prawym raminiu a na ps3 na prawym ot z innej strony padalo swiatlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo już dawno przestałem nadążać za techniką, albo screeny nie oddają tego co dzieję się w akcji (jakieś motion blury i tym podobne pierdoły), albo ja jestem najnormalniej w świecie idiotą albo ślepcem. Jak dla mnie ps3 jest jaśniejszy a xbox 360 ciemniejszy (co jak przypuszczam da się zmienić w ustawieniach). Zostaję przy PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absurd,nie widać żadnej różnicy.Nie wiem czy to sami redaktorzy wymyślają tej fanboyskie teksty ,tylko po to zeby dopieklić posiadaczom Xboxa 360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 3 screenach od góry, w wersji na PS3 Shep wygląda na bardziej wkurzonego. Nic dziwnego, ponad rok czekał, żeby ratować świat z japońskim wsparciem. Dla solidarności Jacob powinien być kitajcem, a nie murzynem ;]
Innych zasadniczych różnic nie zauważyłem. A ponoć jest to silnik na którym ma śmigać ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 16:11, Arcadae napisał:

,tylko po to zeby dopieklić posiadaczom Xboxa 360...


Spisek! To wszystko przez rząd i Putina!

Poza tym, nie ma to jak porównywać demko do pełnej wersji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 16:11, Arcadae napisał:

Absurd,nie widać żadnej różnicy.Nie wiem czy to sami redaktorzy wymyślają tej fanboyskie
teksty ,tylko po to zeby dopieklić posiadaczom Xboxa 360...


Na fanbojskich tekstach to ty się najlepiej ze wszystkich znasz -_- Wiem, że przeżywasz dramat z tego powodu, ale chyba nie po to założyłeś dwudzieste konto na gramie, żeby dalej rozsiewać smród? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym chciał żeby nie było tego porównywania grafiki, nie to się liczy, jako że jestem posiadaczem PS3 to dla mnie i tak jest najważniejsze że nareszcie będę mógł się wcielić w Sheparda i zagrać w tę wspaniałą grę :D
Dużych różnic raczej nie ma, UE 3 to świetny silnik ale dużych zmian w grafice w ME 3 się nie spodziewam i nie chce mi się wierzyć że w ME 2 na PS3 jest silnik z trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 16:32, ted7 napisał:

Grafika grafiką brak lokalizacji na PL klęska dystrybutora.

Lokalizacja lokalizacją, brak znajomości angielskiego w XXI wieku twoją klęską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować