Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mikołaj już odwiedził gram.pl! Mamy do rozdania 50 kluczy na zamkniętą betę Mythos!

277 postów w tym temacie

Spodziewam się skąpych zbroi płytowych na krągłych modelach postaci płci żeńskiej, hord potworów wylewających się zewsząd niczym ludzie podczas świątecznych wyprzedaży w Realu no i oczywiście przyjemnej, krwistej rozgrywki przybijającej do fotela i sprawiającej nam więcej satysfakcji niż rozjechanie foli bombelkowej walcem drogowym ( http://www.youtube.com/watch?v=_0305AMD-NQ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejść na rynek MMO nie jest trudno, dużo większym wyzwaniem jest utrzymanie się na nim. Obecnie gracze mają do dyspozycji dziesiątki świetnych tytułów takich jak "WWO", "Guild Wars" czy "Aion". Powiem, co chciałbym by miało miejsce (co życzę studiu)

By gra wprowadziła odrobinę świeżego powietrza. By łączyła wszystko to co najlepsze w Diablo i to co zostało zaprezentowane w świetnej Torchlight. Niech akcja będzie dynamiczna i przypomina nam dziesiątki spędzonych przy klasykach gatunku godzin.

Pozdrawiam!
Nun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragnąłbym, aby akcja jako walki itp była tak emocjonująca jak angaż samego siebie. Aby klasy postaci były tak ciekawe i zróżnicowane, aby ich rozwijanie było czymś wyjątkowym w każdym momencie.
Czego oczekuję? Jednak średniego MMO, w którym rąbanie będzie pierwszorzędną czynnością, zaś fabuła będzie smacznym dodatkiem. Postacie będą tak sztywne i mało elastyczne, powstanie kilka tzw buildów i one będą rąbane na potęgę. Dużego świata, który będzie zapełniony armią klonów może różniącą się niewielkimi szczegółami. Pociesza mnie fakt Hellgate, po którym można oczekiwać zaskoczenia z każdej strony. Oby mnie zaskoczyli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Mythos będzie posiadał dobrą grafikę oraz dobry silnik, aby cieszyła grywalnością, bez tracenia bezsensownie czasu na ładowanie i inne tego typu rzeczy. Oczekuje dobrego serwera z niskimi pingami, ciekawych klas (a tego po tych ludziach można się spodziewać) z możliwością różnej rozbudowy każdej z nich, oraz, że nie będzie to zwykła "nawalanka" i "bicie lvli" tylko gra, w której postać będzie mogła się rozwijać na różne sposoby wykonując różne zadania w pojedynkę bądź w grupie. Oraz oczywiście trudnych zadań do wykonania na wysokim (bądź maksymalnym jeśli taki będzie) poziomie do wykonania tylko w małej bądź większej grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja spodziewam się braku ekscesów. MMO jest bardzo oklepane już, ale mimo to chętnie bym spróbował, żeby się o tym przekonać. Niczego poza przeciętną się nie spodziewam. Chociaż miło by było mnie pozytywnie zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po grze Mythos oczekuję że będzie to jak najbardziej grywalne MMO. Także chciałbym aby była miła atmosfera w grze bo powiedzmy np o Metin2 tam jest chyba największe chamstwo, brak kultury do innych graczy.
Chciałbym aby w grze Mythos było dużo questów i równiez oczekuje dobrej zabawy podczas walki z potworami i graczami pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Mythos oczekuje, aby dorównywał grywalnością poprzednim częściom Diablo, liczę na dopracowanie świata i wspaniałą grafikę przy kultowej muzyce (mam nadzieję).

Pozdrawiam wszystkich oczekujących na Diablo III!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że ta gra przyciągnie mnie jak i innych graczy na naprawdę długie godziny i po przejściu kilku leveli nie sprawi, że będę chciał robić nową postać. Spodziewam się również doborowej akcji i ciekawego rozwoju procesyjnego wraz z połączanym z nim systemem rzemiosła. Spodziewam się też po grze ciekawej fabuły, która podbiję serca graczy i nie da się zgnębić fanatykom podobieństwa do diablo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się, że wydanie od Hanbit Soft nie będzie zbyt wielką ingerencją we wspaniałą koncepcję, którą stworzyli ludzie z Flagship Studios. Oby był to ten sam fajny Mythos, w którego betę miałem już raz okazję zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Mythos nie będzie jakąś super innowacyjną grą ale pokładam w niej wielkie nadzieje ponieważ od dawna nie wyszło dobre MMO w takiej formie, interesowałem się tą grą już od pewnego czasu jak sami twórcy napisali Mythos ma przenieść forme HS do fabularnej gry online co jak im wyjdzie może być bardzo ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego się spodziewam po Mythos? Przede wszystkim zabawy jakiej jeszcze nie doświadczyłem grając jakąkolwiek grę MMORPG. Liczę także na świetną grywalność, dobraną i inteligentną społeczność, nie ukrywajmy w tych czasach także mogę powiedzieć, że liczę na nieprzeciętną grafikę. Niebanalnych questów, dużo wspaniałej przygody w dużym bajecznym świecie. Całość ma sprawiać, że nie odejdę od komputera.

Dodatkowo powiem, że mam nadzieję iż nie zrobią przesadnych mikro transakcji, denerwuje mnie, jak ktoś wkłada w to majątek a potem chodzi i ludzi którzy nie dali dotacji na grę, po porostu ich ignoruje, jak niższą warstwę społeczną.

Pozdrawiam, Chip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan Diablo, liczę, że Mythos będzie świetnym mmo hack''n''slashem z olbrzymią ilością questów, zbalansowanymi i zróżnicowanymi klasami i tysiącami przedmiotów możliwymi do zdobycia. Mam nadzieję że będzie posiadał ciekawą fabułę a każdy napotkany NPC będzie posiadał swój własny niepowtarzalny charakter. Chciałbym także aby gra posiadała rozbudowany system gildii i aby możliwe były wieloosobowe raidy na potężnych bossów.
Mam nadzieję, że po twórcach tej legendarnej gry można się spodziewać wiele dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję przede wszystkim różnorodności klas i nowymi ideami. Myślę, że wiele osób będzie chciało spróbować nowego dzieła twórców Diablo. Mam nadzieję, że zaskoczą nas czymś nowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się jakiejś odmiany po tych nudnych MMO. Licze, że będzie to fajna druzynowa rozwałka z dużą ilością wyboru klas i sposobu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego spodziewam się po Mythos? Przede wszystkim tego, że zdoła porwac swym klimatem większą częśc fanów WoWa. Mam nadzieję, że ta gra będzie posiadała niezwykły urok Diablo, a rozgrywki pvp przebiją te z Guild Wars. Dużym plusem jest brak opłat za grę co już z pewnością zapewni jej sporą częśc graczy. Oby klasy postaci miały ciekawe umiejętności oraz system ich rozwoju był niezwykłą zagadką dla graczy-niebanalny, z wieloma kombinacjami, tak aby każdy mógł stworzyc niepowtarzalną postac, jedyną w swoim rodzaju, a nie chodzące klony. Oczekuję również urozmaicenia rozgrywki tzn. pve i pvp. Mam również nadzieję, że w tej grze znajdziemy wiele urozmaiconych krain, cieszących oko gracza a niekiedy przerażających ale mających niezwykły urok i klimat. Już nie mogę się doczekac kiedy ta gra trafi w moje ręce, bowiem czekam i czekam na jakiś tytuł, który stanie się poważnym rywalem WoWa, który zmonopolizował wręcz rynek tego typu gier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Mythos spodziewam się przede wszystkim wielu ciekawych, zróżnicowanych misji. Liczę też na duże możliwości rozwoju postaci które będą się od siebie różnić dużą ilością rzeczy. Mam nadzieję, że w grze będą również będzie panować nastrajający i mroczny klimat, który będzie pozwalał jeszcze bardziej wejśc w świat Mythos''a. Liczę też na tryb współpracy między graczami który będzie rozbudowany w jakimś stopniu (im większy tym lepiej). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować