Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

All Points Bulletin - powtórne beta testy już za miesiąc

13 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2011 o 17:51, Anvi napisał:

Ciekawe czy znowu znajdą się jelenie, którzy kupią tego potworka/zombie MMO ;p

Tak, uważam że cały świat czasem lubi kupować darmowe rzeczy.

Owszem, to ironia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe pozdrawiam tych co grę kupili :D Gdyby nie abonament to sam bym kupił a tu nie dość, że brak abonamentu to jeszcze darmowa gra! Hura ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to badziewie kupiłem, ale fakt, że zamknęli serwery mi zwisa. Zrezygnowałem z zabawy po 4 godzinach. Czegoś tak chaotycznego, zabugowanego i user-unfriendly dawno nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz F2P. EA mogło pójść w ślady Guild Wars i zrobić B2P. Gdyby tak było skusiłbym się, jak ogromna ilość innych graczy. Teraz F2P. Nieograniczony niczym Edytor postaci. Wypas! Grę bym kupił nawet dla samego edytora. A jak będzie z free to na pewno ściągnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie dosc, ze ci co kupili ta gre zostali z reka w nocniku to jeszcze im bete podrzucaja zeby im bledy wylapywali, do tego zrobili ja f2p a czesc juz zaplacila, to jest tupet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 21:11, Odbytnica napisał:

nie dosc, ze ci co kupili ta gre zostali z reka w nocniku to jeszcze im bete podrzucaja
zeby im bledy wylapywali, do tego zrobili ja f2p a czesc juz zaplacila, to jest tupet

Każdy kupujący miał możliwość wymiany APB po zamknięciu serwerów na inną grę od EA, więc nie zostawili graczy z ręką w nocniku, panie Odbytnica...

Mi APB bardzo przypadło do gustu, chociaż miała trochę niedociągnięć i mój komputer nie wyrabiał przy niej.
Teraz mam nowy komputer, a gra wychodzi w wersji F2P. Czy mogło być lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować