Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego Adrian Chmielarz nie zagrał w Duke Nukem 3D?

99 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2011 o 23:39, Odbytnica napisał:

> Może jestem za młody, albo po prostu tępy
oba


Nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie pisz. Ostrzeżenie za spam oraz obrażanie innej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno się dziwić, że tak myśli. W ''96 mieliśmy tu w końcu głęboką komunę. Ludzie spali w drewnianych chatkach, jeździli do pracy na koniach i toczyli pojedynki na szpady w biały dzień. Powszechnie wiadomo, że swój pierwszy komputer pan Adrian dostał od Epica. Painkillera tworzył korespondencyjnie (tj. wysyłał pocztą kod źródłowy rozpisany na kartce, który następnie kompilował jego kolega z Norwegii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"wy byscie tez nie wiedzieli (podejrzewam) jaki byl stopien informatyzacji w np. jakims malo znanym kraju ameryki poludniowej, azji czy afryki"

Ale byśmy się dowiedzieli, gdyby przyszło nam z nimi pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 00:46, Arcadae napisał:

Jak zwykle Polacy "są święci i źle traktowani".A sami przeklinają na inne narody i żyją
stereotypami.
Ta producentka miała prawo się pomylić,bo jest tylko człowiekiem


Nie, prawdziwy powód dla Ciebie jest taki - ona jest z Epic Games a oni robią Gears of War, prawdziwego killera na moją najlepszą i jedyną prawdziwą platfromę do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 01:59, Ring5 napisał:

A co do tematu, to sądzę, iż teraz należałoby oskarżyć Pana Chmielarza o znęcanie się
nad zwierzętami. PETA na pewno by miała wiele do powiedzenia w tej kwestii.


A czym ma niby je zabijać? W polsce nie ma dostępu do bardziej zaawansowanych technologii typu broń sieczna lub palna. Mamy tylko patyki i kamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Jessen zrobiła z siebie pośmiewisko, temu raczej zaprzeczyć nie można. Trzeba jednak dwa razy pomyśleć zanim się skomentuje coś o czym się nie ma pojęcia.

Z drugiej jednak strony to jest akcja typu "Czemu dzieci z Wąchocka są mądrzejsze od dzieci z Tokio? Bo dzieci z Wąchocka wiedzą gdzie leży Tokio, a dzieci z Tokio nie wiedzą gdzie leży Wąchock."
Jessen pewnie bazowała na tym, czym ją w latach 90-tych karmiły media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 00:10, Vojtas napisał:

Zabawne, że pisząc o stereotypach, sam stereotyp powielasz - Romowie (w ich języku "synowie
Ramy") to inaczej Cyganie, czyli grupa etniczna o korzeniach hinduskich (a więc wywodząca
się z Indii).


Nie do końca, bo Cyganami określa się wiele różnych ludów, ba, swego czasu cygański znajomy pana Andrzeja Solaka żalił się mu, dlaczego ludzie ubliżają mu od Romów, skoro on z ludu Sinti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 01:22, SarenkaB napisał:

Jeśli Amerykanie to tacy ignoranci bo nie wiedzą gdzie jest Polska ani co to za kraj,to
Wy opowiedzcie mi o
Erytreii albo o Burkina Faso(bez zaglądania na wikipedie).Bo w końcu my,polaczkowie,wiemy
o wszystkim i znamy się na wszystkim najlepiej.


Prosiłbym nie używać zwrotu "polaczek", ponieważ jest to bardzo obraźliwe dla Polaków/narodu Polskiego.
===
P.S.: Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 01:22, SarenkaB napisał:

Jeśli Amerykanie to tacy ignoranci bo nie wiedzą gdzie jest Polska ani co to za kraj,to
Wy opowiedzcie mi o
Erytreii albo o Burkina Faso(bez zaglądania na wikipedie).Bo w końcu my,polaczkowie,wiemy
o wszystkim i znamy się na wszystkim najlepiej.


Przepraszam bardzo ale nie życzę sobie nazywania mnie bądź kogoś innego "polaczkiem", ten zwrot jest obraźliwy, byłeś karany i widać nic sobie z tego nie robisz degrad -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 07:26, Henrar napisał:

> A co do tematu, to sądzę, iż teraz należałoby oskarżyć Pana Chmielarza o znęcanie
się
> nad zwierzętami. PETA na pewno by miała wiele do powiedzenia w tej kwestii.

A czym ma niby je zabijać? W polsce nie ma dostępu do bardziej zaawansowanych technologii
typu broń sieczna lub palna. Mamy tylko patyki i kamienie.


Zacznijmy od tego gdzie w Polsce są niedźwiedzie polarne??? Brawo za "yntelygencje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 11:15, MnMs napisał:

Zacznijmy od tego gdzie w Polsce są niedźwiedzie polarne??? Brawo za "yntelygencje"


To Ty nie wiesz? Przecież mam za oknem.

Spoiler

Widzę, że nie zrozumiałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam rację, że nie powinniśmy wymagać od Ameryknów (czy Kanadyjczyków) wiedzy o stopniu informatyzacji w Polsce na początku lat 90-tych, ale pani Jesson (sorry za literówkę, ale mój niedźwiedź mi kazał) powinna się spodziewać takiego pytania i przygotować do porządnych odpowiedzi, bo w sumie taka jest jej rola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 08:13, Demagol napisał:

Nie do końca, bo Cyganami określa się wiele różnych ludów, ba, swego czasu cygański znajomy
pana Andrzeja Solaka żalił się mu, dlaczego ludzie ubliżają mu od Romów, skoro on z ludu
Sinti?


Cygani to Romowie. A że stereotypowo mówi się tak również o Sinti, to druga sprawa. I co w takim razie powiedzieć o cyganerii? ;)

Nawiasem mówiąc przypomniała mi się impreza Festiwal Kultury Romskiej "Graj piękny cyganie". :))
Poprawność polityczna rulez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 13:32, Vojtas napisał:

Pssst! Arcadae to znawcaRPG, pustelnik i fan BioWare. Zapomniałeś? Obvious troll is
obvious.


Wiem, wiem, wiem, zawsze miałem talent do odkrywania kolejnych jego wcieleń. Ostatnio jednak na tym profilu przestał tak trollować jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować