Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 - zobacz nowy dziennik dewelopera

28 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2011 o 17:11, Free_Lance napisał:

To będzie ból! Zamówiłem kolekcjonerkę mimo tego że nie ma szans, żeby ruszyła na moim
sprzęcie.


A ja zdołałem wymień kartę na Radeona HD 6850 i to przed nowym rokiem... i podwyżką VAT.
Rząd nie zrobi ze mnie swojej ofiary hahahahahha...

BTW.
Ciekawy filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Witcher II - GOTY 2011 !!!
Nie mogę się doczekać maja, kolekcjonerka oczywiście zamówiona, bo chociaż zazwyczaj nie kupuję EK, to tu nie mogłem odpuścić takiej okazji - nie bójmy sie tego powiedzieć - dla polskiej branży gier Wiedźmin 2 będzie wydarzeniem historycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jakiś gameplay z W2 w ktorym walczyło sie z wielką wypełnioną ogniem zbroją podczas jakiejś epickiej bitwy.Może nie wiem teraz co to było i nie znam za dobrze pierwowzoru(odpadłem po pierwszym tomie i kilku darmowych opowiadaniach)ale nie pasowało mi to za bardzo do klimatu.
Tak samo jakieś akcje na wieksza skale czy coś w tym guście,chociaż,ucieczka z wiezienia była już chyba całkiem wporzo.

A tak btw."komiksowy bohater" ma zwykle całą mase blizn po walce z jakimś wiekszym przeciwnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 22:22, SarenkaB napisał:

Widziałem jakiś gameplay z W2 w ktorym walczyło sie z wielką wypełnioną ogniem zbroją
podczas jakiejś epickiej bitwy.Może nie wiem teraz co to było i nie znam za dobrze pierwowzoru(odpadłem
po pierwszym tomie i kilku darmowych opowiadaniach)ale nie pasowało mi to za bardzo do
klimatu.

To jest efekt odczyniania klątwy - Geralt de facto walczy z demonem, całość dzieje się niejako "w wyobraźni", więc przyjmując świat gry jako rzeczywistość, wspomniana scena jest wyobrażona / wyhalucynowana / itd.

Tutaj masz sporo informacji http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=28367.0
Jakiemuś wariatowi chciało się to info pozbierać do kupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ludzie drodzy: "ukradzione piękno z Tolkiena" u elfa? Wiedźmin to nie Tolkien, elf powinien tu wyglądać jak szmata żerująca w lasach, krasnolud jak zapijaczona morda, wszystko powinno prezentować wojnę taką, jaką ona jest. A tu cały czas mamy piękne, baśniowe krainy. Poważnie zastanawiam się nad zakupem tej gry...

SarenkaB

A demon pewnie jak zachodniego fantasy? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować