Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uncharted 3: Drake`s Deception - nowe screeny; "stara znajoma" potwierdzona

23 postów w tym temacie

Ah, Elena ciesze się ze będzie w trójce, jeśli pojawi się Cloe i dodadzą jeszcze jakąś nowa postać żeńska To Harem Nathan Drake się powiększy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile razy będziesz to powtarzał pod każdym możliwym newsem o Uncharted Pustelnik? Jesteś niby o rok starszy a zmądrzeć jeszcze nie zmądrzałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 13:44, Arcadae napisał:

Jakoś nie widze tej "wspaniałej grafiki".Moim zdaniem prezetuje sie ta gra średnio na
tle tytułów które mają wyjśc w tym roku.


Tyle, że tutaj (po jakości grafiki w drugiej części) możemy być pewni, że nie są to jakoś podciągnięte "screeny", ale rzeczywista rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 13:44, Arcadae napisał:

Jakoś nie widze tej "wspaniałej grafiki".Moim zdaniem prezetuje sie ta gra średnio na
tle tytułów które mają wyjśc w tym roku.

Napisz co się prezentuje lepiej, wtedy może ci uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny nie pokazują prawdziwej mocy Uncharted. Dopiero w trakcie rozgrywki docenia się graficzny kunszt twórców. Choćby taka pierdoła, jak rozpadająca się podłoga pod głównym bohaterem, uginające się znaki drogowe, albo zawalający się most. Rzeczy bardzo filmowe i, fakt, oskryptowane, ale zmywające się z rozgrywką tak bardzo, że wyglądają bardzo naturalnie. Pustelnik niestety nigdy w akcji tej gry nie widział, dlatego jego trolling oceniam na 0/10. Słabiutko ostatnio, dzieciaku.

Screeny przeciętne, w sumie nic nowego. Trzeba czekać do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 15:29, Moooras napisał:

No i prawidłowo. Elena musi być. A z Chloe do piachu!

No proszę cię, Chloe powinna się znaleźć w grze. Ten jej głos plus akcent, jak dla mnie bomba. A co do Pustelnika aka. Arcadae: Czy tobie się to nie nudzi to ciągłe krytykowanie gry którą pewnie tylko widziałeś na obrazkach/filmikach?? Ta seria jak dotychczas wgniata w fotel i jest osom<nie mogłem się powstrzymać> :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 15:29, Moooras napisał:

No i prawidłowo. Elena musi być. A z Chloe do piachu!

Człowieku, masz u mnie piwo! Właśnie tak, Elena obowiązkowo, Chloe może zniknąć :P Zła nie była, przeciwnie, ale zajmowałaby tylko Elenie "czas antenowy", który już i tak zajmuje Sully :P Teraz już mam 100% pewności, że będzie tu wszystko, co uczyni dla mnie tę pozycję wybitną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać. Sceptycznie podchodziłem do tego rodzaju gier, dopóki nie zagrałem. Myślę, że każdy gatunek może się podobać jeśli gra jest bardzo dobrze zrobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurra, Elena wraca! Tylko błagam niech nie wsadzają znowu Chloe, nienawidzę tej postaci. Na grę czekam z niecierpliwością, must have i kupuję w dniu premiery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie wykluczone ze Chloe z przytupem powroci...w czworce ;) ND ma tu spore pole do popisu z uwagi na "barwnosc" postaci - w jedynce mielismy Sully''ego i Elene, w dwojce staruch mial symboliczne 5 min. ale gwiazda byla Chloe, ktora na moment zajela miejsce Elenie, ktora to wraz z Sullivanem wraca w trojce. Ewentualne pojawienie sie Chloe w czworce byloby czyms pozytywnie zaskakujacym dla fanow serii- no wiesz ludzie sie stesknia a ulubiony bohater po latach dolaczajacy do serii to cwany ( i lubiany przez graczy ) zabieg marketingowy, wiec badzmy dobrej mysli :) Wystarczylby sam jej glos w trailerze kolejnej-kolejnej czesci, nawet bez pokazywania twarzy, jedna linijka tekstu i zaskoczona morda Drake''a- burza jaka by sie rozpetala w sieci zrobilaby swoje ;) Nic wiec straconego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna produkcja dla mas nie obejdzie się bez sexpot.

Fajna ta Chloe. Chciałbym poznać jej wzór z rzeczywistości, bo na pewno takowy istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować