Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LittleBIGPlanet 2 i DC Universe Online już dostępne w sklepie gram.pl!

30 postów w tym temacie

Wspaniale, tylko szkoda, że nie da się grać bez subskrypcji w darmowe 30 dni, a subskrypcji nie da się założyć, bo Sony jak zwykle blokuje większość polskich banków. Zostają karty pre-paid, które są nie do zdobycia. Super start, po prostu super, w przypadku DC Universe (a może lepiej Disconnect Universe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 14:52, Balthazar_Blake napisał:

Czy w DC Universe Online na PS3 jest darmowe 30 dni gry tak jak na PC czy nie?


Obie wersje mają darmowe 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Galder_Grasfiord trzeba mieć konto w dobrym banku (mBank) i odpowiednią kartę (eKartę). Wtedy nie ma się takich problemów :? DC Unverse polecam, aczkolwiek na gram.pl nie opłaca się kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby lekko mi wytłumaczyć o co chodzi Galder_Grasfiord''owi ? Bo zaczynam się lekko niepokoić. Zamówiłem DC Universe Online, a teraz dostaję pikawy. Niby czemu nie można skorzystać z opcji darmowych 30 dni i o co chodzi z blokowaniem polskich banków ? W razie czego, od razu zaznaczam że mój bank to Pekao SA, a w dodatku posiadam kartę kredytową, w wypadku ew. problemów :S..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że dotychczas pogrywałem w Age of Conan, WoW''a i Aiona i chyba nie muszę dodawać że zakupiłem wersję PC DCUO ; d .. i nigdy w życiu nie korzystałem z czegoś takiego jak playstation network, więc będąc totalnie niezorientowanym, nie wiem czy na tym serwisie można też subskrybować wersję na komputery osobiste, czy to już inna para kaloszy i mam szukać tej opcji na innej stronie :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 15:58, ThuNn napisał:

Dodam, że dotychczas pogrywałem w Age of Conan, WoW''a i Aiona i chyba nie muszę dodawać
że zakupiłem wersję PC DCUO ; d .. i nigdy w życiu nie korzystałem z czegoś takiego jak
playstation network, więc będąc totalnie niezorientowanym, nie wiem czy na tym serwisie
można też subskrybować wersję na komputery osobiste, czy to już inna para kaloszy i mam
szukać tej opcji na innej stronie :P ?



W wersji na PC z płatnościami nie ma problemów. To w wersji na PS3 nie wszystkim są ewentualne problemy z przelewami pieniędzy na abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie mi się zdawało ;].. już zrobiłem konto na DCUO i zorientowałem się że jest tam możliwość rejestracji chociażby karty kredytowej, tak samo jak możliwość użycia kodu, który odblokowuje te darmowe 30 dni, więc moja pikawa ustała xd.. Uf :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa TobiAlex, że mam właśnie w mbanku i mam ekartę i niestety Sony od zawsze nie przyjmowało transakcji poprzez mbank (nie tylko przez ekartę ale i inne mbanowe), pomimo, że wszystkie inne firmy na świecie nie mają z tym problemu. Z bankiem śląskim też są problemy często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z prepaid''ami, próbowałem się zorientować na zagranicznych forach i serwisach, ale doczytałem się że twórcy na razie o tym za bardzo nie myśleli. Na stronie jest możliwość użycia karty kredytowej oczywiście, jednak jeśli ktoś nie ma, to chyba musi czekać aż na gram.pl lub jakimś allegro pojawi się coś a''la prepaid''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem już z SOE i nie chcą rozwinąć systemu płatności o przelewy czy PayPall, zostają więc karty prepaid, które działają (Sony Online Entertainment Universal 30-day Game Card). Niestety dość sporym problemem jest dostępność tych kart w Polsce, co sugeruję gram.pl aby nadrobił zaległości. Osobiście zakupiłem swoje karty na gamecards.eu działają bez zarzutu, a gra bije (jak na razie) zarówno City of Heroes/Villains i Champions online o głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem podczas procesu rejestracji i zastanawia mnie co mogę zrobić gdyż okazuje się żeby wykorzystać te pierwsze 30 dni darmowe muszę zarejestrować kartę kredytową. Nie wiem jak z tego wybrnąłeś. Zarejestrowałeś tą kartę, czy można też użyć prepaid''a do tego żeby w ogóle rozpocząć. Dziwne to jest, nie ukrywam -.-''.. w wowie wystarczyło zrobić konto, wpisać kod i pierwszy miesiąc był darmowy, potem mogłeś robić co Ci się podoba, żadnych rejestracji kredytówki na starcie.. heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa. Podczas rejestracji chcą mieć pozorną pewność że będziesz płacił abonament ; /.. licząc na to że ktoś po skończeniu się 30 dniowego free, zapomni o tym że zarejestrował u nich kartę kredytową. Żałosny chwyt, nie pozwolić skorzystać z czegoś co należy się kupującemu bez uprzedniego podania numeru tejże karty. Wiem, że potem można usunąć subskrypcję, zaraz przed końcem i mieć pewność że Ci nie pociągną kosztów. Jednak nie jestem fanem rozdawania tej informacji, jaką jest numer mojej karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować