Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przeglądarkowy Wiedźmin Versus znika z gram.pl

16 postów w tym temacie

"co zaowocuje sporą liczbą informacji i artykułów na temat wyżej wymienionej produkcji na naszym serwisie." - i w sumie tego się obawiam... "Geralt i 3 zaklęcia", "2 ostrza Wiedźmina" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 10:25, pobite_gary napisał:

a kaze ci ktos czytac? mnie interesuje i chetnie poczytam


A każe ci ktoś czytać to, co napisał Undertaker? No właśnie.

Ja akurat podzielam obawy kolegi Undertakera, pamiętając, co się działo w okolicach premiery pierwszego Wieśka. Ciężko było znaleźć inne newsy (których, swoją drogą, jakby mniej się wtedy zrobiło) w natłoku informacji o Wiedźminie. "Wiedźmin to", "Wiedźmin tamto", a to, że w świecie gier w tym czasie działo się naprawdę sporo ciekawych rzeczy, zostało zepchnięte na dalszy plan. Strach było wtedy otworzyć lodówkę, bo jeszcze by Wiedźmin wyskoczył... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? Wiedźmin w tamtym czasie miał być jedną z najlepszych wysokobudżetowych produkcji w naszym kraju. Swoją drogą to kawał dobrego RPG''a i jeśli dwójka będzie lepsza do pierwszej części to gra będzie wyśmienita, przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety szkoda ludzi którzy wydali na to pieniądze (chodzi o wiedźmina versus, ja gram na zaufanym portalu więc ryzyko zniknięcia nie grozi).

Do tego czego można się spodziewać gram to odpadki CDP i z takich odpadek powstawał więc zasyp informacji o wiedźminie jest tu zdecydowanie większy niż w innych portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 10:53, Ring5 napisał:

> a kaze ci ktos czytac? mnie interesuje i chetnie poczytam

A każe ci ktoś czytać to, co napisał Undertaker? No właśnie.

Ja akurat podzielam obawy kolegi Undertakera, pamiętając, co się działo w okolicach premiery
pierwszego Wieśka. Ciężko było znaleźć inne newsy (których, swoją drogą, jakby mniej
się wtedy zrobiło) w natłoku informacji o Wiedźminie. "Wiedźmin to", "Wiedźmin tamto",
a to, że w świecie gier w tym czasie działo się naprawdę sporo ciekawych rzeczy, zostało
zepchnięte na dalszy plan. Strach było wtedy otworzyć lodówkę, bo jeszcze by Wiedźmin
wyskoczył... :/

To wolałeś jak pisali tylko o Call of Duty. Przed premierą to wszyscy fioła dostawali. Zresztą po premierze też. A to najlepiej sprzedająca się gra i takie tam pierdoły. To dopiero przegięcie.
Co do tematu to pewnie znika bo mało chętnych było do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 12:00, Dante_Syn_Spardy napisał:

To wolałeś jak pisali tylko o Call of Duty. Przed premierą to wszyscy fioła dostawali.


Nie. Wolę, jak serwis poświęcony grom pisze o grach, a nie o grze. Jeśli na 10 newsów 5 dotyczy jednej gry, to znaczy, że coś jest nie do końca w porządku.

Doskonale rozumiem, że Wiedźmin był przełomowym tytułem w historii polskich gier, że była to chyba pierwsza gra na tak wysokim poziomie, że gram był wtedy częścią CDP... Ale kampania indoktrynacyjna, jaką wtedy zaserwowano, była przegięciem, gdyż przez jakiś czas gram.pl stało się gramtylkoiwyłączniewwiedźmina.pl. Naprawdę istnieje coś takiego, jak przesyt. Mam nadzieję, że tym razem będzie to trochę bardziej stonowane, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, iż w okolicach premiery W2 będzie kilka innych, ciekawych premier, chociażby nowy Deus Ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 12:50, moonman napisał:

Jakieś słowo wyjaśnienia dlaczego VERSUS znika?


Zakończyliśmy współpracę z one2tribe względem tej produkcji, ot co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może na początku było ok ale później zmalało zainteresowanie twórcy nie dodali nic nowego dodać nową klase potwory ogólnie a tu nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 12:11, Ring5 napisał:

Nie. Wolę, jak serwis poświęcony grom pisze o grach, a nie o grze. Jeśli na 10
newsów 5 dotyczy jednej gry, to znaczy, że coś jest nie do końca w porządku.


Zgadzam się, ale to nie jest serwis poświęcony grom, tylko komercyjny serwis poświęcony grom. A TO oznacza, że możesz się spodziewać lawiny ukrytej między wierszami reklamy. Mam nadzieję, że sprawnie wyłapujesz tę, która przemycana jest tu codziennie. :))

Dnia 21.01.2011 o 12:11, Ring5 napisał:

Mam nadzieję, że tym razem będzie to trochę bardziej stonowane, szczególnie
biorąc pod uwagę fakt, iż w okolicach premiery W2 będzie kilka innych, ciekawych
premier, chociażby nowy Deus Ex.


Nie sądzę, by było lepiej z bardzo prostego powodu: tylko gram.pl sprzedaje kolekcjonerkę W2 w Polsce. Gram.pl wprawdzie nie jest już częścią CDP, ale mają z nimi ciepłą umowę. To wystarczy aż nadto. :)) Wiktor Cegła mógłby ujawnić więcej szczegółów w tej sprawie, więc udaj się do jego konsularnego wątku. Cóż, pozostanie Ci tylko włączyć filtr na wszelkie newsy z Wiedźminem w tytule. Weź również pod uwagę, że kampańję reklamową Wiedźmina będzie prowadzić w naszym kraju Agora SA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję podjęcia decyzji o ''zakończeniu współpracy'' z tą firmą. Sam sposób z jakim o2t podchodzi do swojej gry musiał się odbić na braku zainteresowania produktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować