Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Wizy i awki

105 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2006 o 23:56, TYHE napisał:

ja oczywiście jestem mocno za :(


Widze, ze Ci smutno z tego powodu, że jesteś za ;P
Pewnie brakuje Ci możliwości codziennej zmiany wizytówki ;)


->>> Tomi_323
To już jego sprawa, czy zostanie, czy zwieje. Forum to forum służy do dyskusji i dobrze, że jest przejrzyste.
Na innych forach szczególnie nie podoba mi się możliwość pisania czcionką dowolnej wielkości i właśnie najróżniejszej wielkości obrazki, banery w podpisach. Często podpis zajmuje większą część posta niż właściwa treść.

PS. Dodam od siebie, że oprócz wizytówek na forum cisza nastała odności skinów z konkursu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 23:05, Tomi_323 napisał:

Co do prostoty... jak ktoś z zewnątrz, nowy potencjalny użytkownik wejdzie na forum Gram.pl
i zobaczy tylko czarno na białym - żadnych kolorów i ciepłoty :) to zwieje stąd zanim się obejrzymy


I bardzo dobrze. Zastanawiam się tylko, co wartościowego i ciekawego miałby nam do przekazania ktoś, kto warunkuje swoją obecność na forum liczbą kolorków i bajerków, które zawiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screen 1: Emotikony - są małe i napewno nie pogarszają czytelności forum.
Screen 2: Podpis róznokolorowy - Napewno wygląda lepiej niż te nasze szare na Gram.pl

Co do banerów w podpisach to można wprowadzić ograniczenie co to wielkości i było by git. Ja sam wkleił bym malutki banerek Opery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 23:40, Tomi_323 napisał:

Screen 1: Emotikony - są małe i napewno nie pogarszają czytelności forum.

Pogarszają.

Dnia 09.04.2006 o 23:40, Tomi_323 napisał:

Screen 2: Podpis róznokolorowy - Napewno wygląda lepiej niż te nasze szare na Gram.pl

Nie wiem po co ? Bez przesady, to forum w tym jest m.i. lepsze, że nie ma takich pierdół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 23:40, Tomi_323 napisał:

Screen 1: Emotikony - są małe i napewno nie pogarszają czytelności forum.


Z emotikonami jest gorzej. Ostatnio sprawdzałem jak się pisze w Skype z włączonymi czy wyłączonymi. Z tą drugą opcją jednak jest czytelniej.

Dnia 09.04.2006 o 23:40, Tomi_323 napisał:

Screen 2: Podpis róznokolorowy - Napewno wygląda lepiej niż te nasze szare na Gram.pl


I po co? Aby wyróżniał się bardziej od treści posta? Podpis to podpis, jest tylko dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 23:56, Vaxinar napisał:

Nie wiem po co ? Bez przesady, to forum w tym jest m.i. lepsze, że nie ma takich pierdół.

W pierwszej części się zgodzę. Szary podpis jest ok. Ale... to forum na pewno nie jest lepsze od PHPBB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 09:13, SwenG napisał:

to forum na pewno nie jest lepsze


Chyba kpisz -_- TO forum jest o niebo lepsze od phpbb. Zarówno to jak i tamto, które było. Myślisz, że nie jest lepsze bo nie ma opcji kto jest na forum i kto ma urodziny, ew głupiego SB ? Takie opcje były i napewno będą przy kolejnych upgradach, wszystko w swoim czasie. A wizytówki czy profile userów phpbb to jest NIC w porównaniu do tego co było tutaj a tym bardziej do tego co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 11:33, Vaxinar napisał:

Chyba kpisz -_- TO forum jest o niebo lepsze od phpbb.

Nie absolutnie nie kpię. To forum wygląda nie przymierzając jak tablica ogłoszeniowa z przyklejonymi kartkami bez ładu i bez składu. Jak chce się czytać posty we wszystkich kategoriach to z forum robi się śmietnik. Ani to ładne ani efektywne zarówno w czytaniu jak i w wyszukiwaniu interesujących tematów. W jednym temacie umieszcza się tysiące nie związanych ze sobą informacji ale pasujących do np. produktu, czy gry. Jakaś mądra osoba wymyśliła jednak forum ze strukturą drzewa jak w PHPBB (i nie tylko, jest jeszcze VBuletin i parę innych, podaję akurat phpbb bo jest darmowe) i jest to dużo lepsze, wygodniejsze, czytelniejsze.
...ale ja truskawki to cukrem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I te drzewa są najgorsze - tematy, podtematy, pod podtematy i inne pierdoły.
Korzystam z forum tego jak i phpbb od podnad 3 lat i już nie mogę na tamto patrzeć.
EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 13:02, Vaxinar napisał:

I te drzewa są najgorsze - tematy, podtematy, pod podtematy i inne pierdoły.
Korzystam z forum tego jak i phpbb od podnad 3 lat i już nie mogę na tamto patrzeć.

Tematy i podtematy są bardziej intuicyjne od zbioru tysiąca postów, każdy na inny temat.
Parafrazując: korzystam z forum phpBB i VB od jakiś 5 lat (chyba jakoś 2001 r.) i również z podobnego strukturalnie forum na gry-online i czasem też nie mogę na to patrzeć ;)

Dnia 10.04.2006 o 13:02, Vaxinar napisał:

EOT.

w porządku, nikt nikogo nie przekona więc EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze Cie! Niektore fora sa tak zawalone obrazkami, gifami, banerami, podpisami, ze ja bym sie osobiscie gubil w czyms takim :/. Naprawde, czasami prostota jest najlepsza. Nie ma problemow z odroznieniem posta od podpisu/cytatu. Do tego moje lacze nie jest zawalane wszelkiego rodzaju smieciem, ktorego bym nie tolerowal, a ktore trzeba by sciagnac (a jeszcze jakby sie ruszalo to juz bym w ogole zabil!). Avatary mi tez nie leza na sercu - niszcza kolorystyke tego forum (i dlatego na 100% bede je mial wylaczone ;)).

>> to zwieje stąd zanim się obejrzymy :O
I dobrze. Jesli ktos warunkuje swoja obecnosc na jakims forum od tego, czy mozna go zamienic w choinke z bombkami, to moze lepiej, ze go/jej tu nie bedzie

PS. Juz stwierdzenie pewnego usera, ze CDP nas olewa zostawie bez komentarza :/. Gdyby CDP nas olewalo, to NIGDY byscie nie mieli forum internetowego ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałes moje posty?

Napisałem, że byłaby fuckcja ON lub OFF.


Kurczę lekcje zaczłąłem o 8 rano. Po ośmiu godzinach wracam ze szkoły... a tu nie ma odpowiedzi CDP :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 16:12, Tomi_323 napisał:

Czytałes moje posty?

Tak - jeden, ten na samej gorze strony ;) (liczba postow 50/strona). W tego nizszego wczytalem sie juz ''troszke'' za pozno - wczesniej myslalem, ze tu chodzi o on/off dla avatarow ;)

Dnia 10.04.2006 o 16:12, Tomi_323 napisał:

Kurczę lekcje zaczłąłem o 8 rano.

A ja przez ostatnie dwa tygodnie mialem praktyki i musialem sie uzeracz z uczniami z LO od wtorku do czwartku ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spokojnie, emotek nie ma i nie bedzie, awki będzie można wyłączyć, a przeciw wizom chyba nie znajdziesz żadnych argumentów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować