Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 w Polsce w ciągu 18 miesięcy?

60 postów w tym temacie

Jedno mnie denerwuje == Polacy jako narod zawsze w historii sie liczyli - w sredniwoieczy bylismy jednytm z najpotezniejszych panstw Europy, mamy swietnych naukowcow, kosciuszko bronil d*p amerykancom, itd. a co ammy w zamian?! == nikt z amrykanow nie wie gdzie jets Polska(jak sie znajomej z neta spytalem czy wie, to oczy postawila ;/) .... swoja droga 1000zł za konsole to mim zdaniem duza kwota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak cena nie przekrozczyło 800 zł (marzenie ściętej głowy ;-) ), to jestem pewien, że ta konsola wygrałaby pierwszą rundę walki z PS3 o polskich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli polacy zrobią taką samą akcję jak japończycy- kilkadziesiąt sprzedawanych jednostek tygodniowo to masz spore prawdopodobieństwo, że twoje życzenie się spełni. W chwili obecnej x360 jest w kraju kwitnącej wiśni trochę droższy od PS2, za gry płaci się również jak za barszcz;) Mnie najbardziej cieszy wsparcie telefoniczne Microsoftu- teraz gdyby mojej konsolce coś się stało, musiałbym sprawę załatwiać przez sklep internetowy a to mogłoby potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że LIVE będzie miał ułatwioną konfigurację, tzn. będzie do wyboru Polska a nie trzeba będzie szukać fikcyjnych adresów z USA żeby opłata byla niższa niż w krajach operujących Euro - jak tego nie spie*dolą i opłata będzie niewygórowana i do tego w złotówkach to będzie to sukces microsoftu, w który nie chce mi się wierzyć (LIVE po polsku ???) - ale nadzieja matką głupich...
18 miesięcy to kupa czasu - jeśli za ten czas ukaże się gra MMO w uniwersum HALO tworzona przez Bungie i Esamble Studios (ma być pokazana na E3) i microsoft dotrzyma swych obietnic odnośnie "oficjalnej" premiery w Polsce wliczając w to LIVE to nic tylko czekać...i kupić se HD telewizor (b. dobry można kupić już za 4 tyś.) i zwiększyć przepustowość neostrady do >1 megabajta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 14:44, Fifix napisał:

jak wejdzie do polski oficjalnie to na milion % sobie go kupie ;D. ta konsola to cudo.


Juz jest od jakiegos miesiaca :). Maja go w MM i EMPiKach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie sprawa LIVE! i oficjalnej akcji reklamowej (oficjalne wejscie) to inny desen. Przez te poltora roku pewnie zdazy tez cena spasc. Zobaczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 16:09, snp napisał:

> jak wejdzie do polski oficjalnie to na milion % sobie go kupie ;D. ta konsola to cudo.


Juz jest od jakiegos miesiaca :). Maja go w MM i EMPiKach.

za "śmieszną" cenę - 1500 zł wersja core bo innych nie mają...z akcesorii to pilot kosztuje 130 zł a największym przegięciem są panele na przód konsoli za 90 zł... Nikomu nie polecam kupna X360 w MM i Empiku bo to jest kpina.
W małych, dobrych sklepach cena wersji premium to 1700 zł + gwarancja co nieźle kontrastuje z sklepami tych ww sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 17:24, Gofer31 napisał:

Ja juz widzialem w Kolporterze w Manhattanie (Gdańsk) Xbox''a 360 :|...Normalna wersje! Nie
zadna Core...

O stary, zaraz wsiąde w tramwaj i pojade do Wrzeszcza aby sprawdzić twe wieści, bo to co mówisz jest zbyt piekne, żeby było prawdziwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za rok to bedzie w Polsce mozna miec revo i ps3 a za 1,5 to... Powinni raczej zwracac uwage klientow na te uslugi bo takimi komunikatami to sami o sobie zle swiadcza ze jeszcze klocek nie jest oficjalnie w Polsce. Wszak to nie az takie zadupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

snp->APN nie dystrybutuje X360 tylo pierwszego xboxa (zreszta tej dystrybucji Microsoft nigdy nie uznał za oficjalną) i co za tym idzie cene ustalaja srzedawcy dając przybitke od 100 do nawet 400zł co jest zwykłym zdzeraniem kasy. Jak Microsoft oficjalnie wejdzie to cena bedzie wynosila 4x300euro(obnizka spowodowana premierą ps3) a wiec jakies 1200zł góra 1300 co juz nie jest jakims kosmosem...no i Live i gry po polsku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 18 miesięcy to oni sobie mogą tego X''a wsadzić gdzieś ;)
So tego czasu i tak wyjdzie PS3 która z wsparciem Sony Poland który ostro wziął się za nasz rynek zmiecie 360 z polskiego rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować