Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ranking w konkursie dema Bulletstorm - aktualizacja

10 postów w tym temacie

Ja rozumiem, że niedługo premiera i trzeba nakręcić hype''a, ale czy tego typu newsy to już nie jest lekka przesada? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesada, bo tu są nagrody o wartości kilku-nastu tysięcy i tak będzie wiadomo do kogo iść po takiej wygranej ;). Widzę, że sprawdza się zasada, że jak jest wynik słabszy to nie ma po co bić dalej. Na Xboxie myślę, że spokojnie można by pobić te rekordy (chodzi mi o tych wymiataczy) co na PS3, gdyby w Xboxowym rankingu takie były. A ten rw1k to Polak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle chłopaki cisną ... na pewno teraz ci najlepsi całe dnie przed konsolami siedzą próbując te kilkaset punktów zdobyć ... ale jak wiadomo jest po co się starać :D ... chciałbym zobaczyć filmik z takiej +40k rozgrywki :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co taki szum z tym demem, to ja nie wiem, co drugi dzień newsy. Ktoś kliknął szybciej i ma pkt więcej, nie zapomnijcie napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 21:51, Xjumpaytech napisał:

A ten rw1k to Polak?

a kto niby? w tym konkursie biora udzial tylko Polacy, choc moga byc jacys obcokrajowcy, ale to malo prawdopodobne bo: strona konkursu jest tylko w jezyku polskim, watpie zeby obcokrajowcy wiedzieli o tym konkursie bo niby jaki serwis np. anglojezyczny bedzie linkowal konkurs w nieznanym jezyku polskim? gdyby to byl konkurs miedzynarodowy to by bylo wiecej uczestnikow niz 400 obecnie, wychodzi ze 80% uczestnikow dostanie koszulki, inna sprawa, ze koordynatorem konkursu jest barth@cybersport.pl i tam trzeba wysylac wyniki, wiec widac, ze polska strona jest glownym organizatorem, wiec teoretycznie moga brac udzial obcokrajowcy, ale jest to malo prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 22:08, werty1232 napisał:

Nieźle chłopaki cisną ... na pewno teraz ci najlepsi całe dnie przed konsolami siedzą
próbując te kilkaset punktów zdobyć ... ale jak wiadomo jest po co się starać :D ...
chciałbym zobaczyć filmik z takiej +40k rozgrywki :3

Tak na oko, myślę że maksymalnie da się wycisnąć 27k punktów na tej mapie i gdyby nie liczne bugi gry (niektóre bardzo komiczne), to przypuszczam, że nie trzeba by było grać kilku godzin, aby osiągnąć dobry rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować