Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 - jeszcze więcej informacji!

27 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2011 o 12:09, nov_pl napisał:

" jeszcze więcej informacji!" obawiam się, że w końcu zabraknie tytułów ;p

Spokojnie jest jeszcze przecież: bez liku, co niemiara, do licha i trochę, dużo, krocie, masa, mnogość, mnóstwo, moc, mrowie, multum, niemało, od cholery, od groma, sporo, wiele" (za http://synonimy.ux.pl/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze więcej i jeszcze więcej i więcej więcej informacji... - tak będą spamować własny portal. Lepiej aby wyjaśnili czemu wywalili nagle info o Test Drive Unlimited 2, czyżby ktoś się pomylił, puścił za wcześnie, a może nie mają gry?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

'''' Edycje konsolowe umożliwią grę maksymalnie dwóm ekipom składającym się z 12 zawodników.'''' - Lecz to może ulec zmianie, warto o tym wspomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 12:38, SKIL napisał:

'''' Edycje konsolowe umożliwią grę maksymalnie dwóm ekipom składającym się z 12 zawodników.''''
- Lecz to może ulec zmianie, warto o tym wspomnieć...


Źródło tej informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 12:40, Henrar napisał:

> '''' Edycje konsolowe umożliwią grę maksymalnie dwóm ekipom składającym się z 12
zawodników.''''
> - Lecz to może ulec zmianie, warto o tym wspomnieć...

Źródło tej informacji?


Wywiad z jednym z producentów bodajże. Też go czytałem. Było coś takiego że powiedział iż skupili się na wersji pc i multi na 64 graczy a 24 na konsole chcieli zostawić lecz nie spodziewali się słow krytyki i muszą sytuację przemyśleć. Jakoś tak odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

news za newsem. czuję się zhajpowany.
w bad company 2 na PC 32 graczy na mapie to już jest straszna rzeźnia się robiła. Ja tam wole troche wolniejszą i bardziej przemyślaną rozgrywkę niż jeden wielki bałagan na mapie i morze przeciwników strzelających do mnie nie wiadomo skąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 13:11, 34all napisał:

news za newsem. czuję się zhajpowany.
w bad company 2 na PC 32 graczy na mapie to już jest straszna rzeźnia się robiła. Ja
tam wole troche wolniejszą i bardziej przemyślaną rozgrywkę niż jeden wielki bałagan
na mapie i morze przeciwników strzelających do mnie nie wiadomo skąd.



W BF2 mogło grać 64 graczy na jednej mapie, a nie było jakiegoś sajgonu. Pewnie dlatego, że mapy były odpowiednio większe :D
W BF3 będzie zapewne podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego

http://www.examiner.com/console-gaming-in-national/dice-offers-another-explanation-for-battlefield-3-console-multiplayer-limit

http://enterbf3.com/viewtopic.php?t=1069

Oby coś z tym zrobili tak jak napisał ktoś w komentarzach nie chce grać w 24 osoby na mapie przeznaczonej na 64

Podobno w Frontline na Xbox 360 jest do 50 graczy na serwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy krytycy wiedzą o ograniczeniach sprzętowych konsol? :)
@Mafiozo88: nie wiem czy wiesz, ale w BF2 i BF2142 rozmiar mapy zmieniał się w zależności od liczby graczy. I przy okazji: czy w Frontlines można niszczyć otoczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Henrar

Wiem o tym grałem w obie ale chce grac na większych mapach również na konsolach. A nie tylko na miniaturkach prawdziwych map. Mam nadzieje że zwiększą limit graczy co najmniej do 32 i dadzą duże mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 12:21, metronom napisał:

> " jeszcze więcej informacji!" obawiam się, że w końcu zabraknie tytułów ;p
Spokojnie jest jeszcze przecież: bez liku, co niemiara, do licha i trochę, dużo, krocie,
masa, mnogość, mnóstwo, moc, mrowie, multum, niemało, od cholery, od groma, sporo, wiele"
(za http://synonimy.ux.pl/)

W sumie tak, ale do premiery jeszcze trochę... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 13:37, Henrar napisał:

A czy krytycy wiedzą o ograniczeniach sprzętowych konsol? :)
@Mafiozo88: nie wiem czy wiesz, ale w BF2 i BF2142 rozmiar mapy zmieniał się w zależności
od liczby graczy. I przy okazji: czy w Frontlines można niszczyć otoczenie?


Ale to nie jest problem ograniczenia konsoli. To chyba PCtowcy tak mówią. JA nie mówię by dać 64 ale nic nie stoi na przeszkodzie by dać 32 graczy. Oczywiście MAG nie ma takiej destrukcji jak BF ale jezusie ma 256graczy.. TO się nazywa pole bitwy. Nie mówię by dawali od razu 256 graczy. Ale zwiększyć o 1/3 było by miło nawet kosztem czegoś.

Ps. Mapy będą te same więc tej samej wielkości teraz niech ktoś pomyśli albo będą pod 64 graczy (dla 24 graczy to będzie pustka) albo będą dla 24 graczy (z 64 graczami to będzie istny Vietnam:P). Ewentualnie może być mapa na 40 graczy więc 24 będzie za mało a 64 za dużo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 12:18, barth89 napisał:

Trzęsienie ziemi? Czyżby mini kopia z pierwszego poziomu CoD4, kiedy uciekaliśmy z tonącego
statku?


Aleś wymyślił, długo nad tym myślałeś czy to tylko taki przebłysk "geniuszu" inaczej ?

Do newsa, informacje owszem interesujące , ale to co mnie interesuje to....beta multi bądź choćby demo singlowe. Miejmy nadzieje że się takowe pojawi...na PC ofcourse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 14:16, Kafar napisał:

Ps. Mapy będą te same więc tej samej wielkości


Nie będzie zmiany rozmiaru map? To bez sensu. To jest już potwierdzona informacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować