Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metro 2034 z większym wsparciem od THQ niż poprzednik

32 postów w tym temacie

Bardzo oczekuję Metro 2034 nie dawno ukończyłem pierwszą część i naprawdę polecam tą grę posiada ten wschodni klimat podobnie jak Stalker :). Cieszy mnie że 4A Games dostanie większe wsparcie połączenie tego klimatu i lepszej technologi może zaowocować dobrą gierką ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobra wiadomość.
Byle by tylko Amerykanie nie wpieprzali się za bardzo do dzieła Kijowian.
Gra na pewno będzie fantastyczna, po tym co widziałem w jedynce nie ma innej opcji.
A S.T.A.L.K.E.R.? Pies mu mordę lizał! Studio 4A Games jest jeszcze o tyle lepsze
że przed premierą nie opowiadało o gruszkach na wierzbie, a ich gra przeżyła zmartwychwstanie.
Z typowo "wschodniej" produkcji w świetną grę klasy AAA. GSC powinno się uczyć skromności od swoich kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W Metro 2033 były pewne rzeczy, które wyglądały fantastycznie, ale mechanika strzelania powinna być bardziej dopracowana, żeby móc rywalizować z tytułami pokroju Call of Duty. "
Ciekawe co im tak przeszkadza w tej mechanice strzelania. A tak...pewnie jest za trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby od razu przeskoczyć z 10 lat do 2044:) i machnąć bardziej otwarty świat bo gra była niezła ale liniowość ją zabiła.Zdaje sobie sprawę, że fabuła opierała się na książce ale mimo wszystko mogli dać ciut więcej swobody podczas eksploracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło wiedzieć, że THQ tak podchodzi do kontynuacji.
Naczytałem się sporo dobrego na temat Metro 2033 i chyba muszę się zakręcić i ją sobie w końcu zafundować :)
A potem czekać już tylko na część drugą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając treść książki jestem wielce ciekaw jak wprowadzą ją (fabułę) do gry. Druga część jest znacznie bardziej "pociachana" jeśli chodzi o przebieg wydarzeń i ogólnie akcję, fabułę, niż 2033.

"Kontynuacja jest dużo bardziej zaawansowana w kwestii technologii"
Jejku, aż się boję. 2033 wygląda obłędnie i wymagania ma duuże (chociaż u siebie w miarę komfortowo gram na bardzo wysokich z DX10), więc jeśli ta "technologia" dotyczy grafiki to ciarki mi przechodzą po plecach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie pograłem w Metro2033 ( sprzęt słaby), ale z tego co piszą ludki o grze czas ją kupić wraz z nowym sprzętem i ewentualnie czekać na Metro2034~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarz i news typa, który nawet nie grał w grę. Z książką też pewnie słabo?

Ktoś czyta Metro 2034? Ja jak na razie zakupiłem i tyle wiem, że będzie to całkowicie inna historia w uniwersum moskiewskiego metra. Mam nadzieje, ze jest dobra tak samo jak poprzedniczka. No może więcej akcji i tajemnicy, mniej politycznych ugrupowań i komunistycznych naleciałości. No ale to specyfika autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 13:26, golic napisał:

Ktoś czyta Metro 2034? Ja jak na razie zakupiłem i tyle wiem, że będzie to całkowicie
inna historia w uniwersum moskiewskiego metra. Mam nadzieje, ze jest dobra tak samo jak
poprzedniczka. No może więcej akcji i tajemnicy, mniej politycznych ugrupowań i komunistycznych
naleciałości. No ale to specyfika autora.


Jestem mniej więcej w połowie 2034. Nie czytałem już ze 3 tygodnie, będę musiał koniecznie skończyć niedługo, może w weekend. Mi znacznie bardziej podobało się Metro 2033, liczyłem na to, że główny bohater będzie ten sam, a fabuła będzie opierać się na dalszych losach Artema, jak już sam wiesz tak nie jest. Może dalej będzie ciekawiej, póki co jestem wręcz lekko zawiedziony. Akcji i tajemnicy jest troszeczkę ^^ Raczej nie powinieneś narzekać. W szczegóły z wiadomych powodów nie będę się wdawał.

Tak czy siak nie powiem żeby książka była zła, a tobie 2034 może spodobać się bardziej niż 2033 wnioskując z tego co napisałeś.

EDIT: Jeśli chodzi o kontynuację to pierwszym moim zawodem była chociażby objętość - 100 stron mniej niż Metro 2033, a do tego znacznie większa czcionka. NO kurrrr... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metro 2033 było na prawdę świetną gierką z bardzo fajnym klimatem, na "2034" czekam z niecierpliwością.
Mam nadzieją że optymalizacja Metro 2034 będzie lepsza bo na maxymalnych detalach "jedynka" dalej bue działa całkiem plynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metro 2033 świetna gra. Klimat w tej grze to aż się wylewa z ekranu. Już napisałem co o niej myślę w temacie poświęconej właśnie tej grze. Grafika jest świetna, przez co ma duże wymagania. Ja odpaliłem ją na wysokich detalach w dx10 a tu jeszcze jest opcja ultra (może to jakoś inaczej się nazywało nie pamiętam) no i oczywiście dx11. Niestety jak włączyłem to się cięło ale nawet na tych wysokich to gra wygląda pięknie. Rosyjski dubbing jest świetny. Ulmana żartownisia trzeba posłuchać, koleś ma dobre teksty :) Za drugim podejściem miałem dobre zakończenie gry :) W tej grze to nawet nie trzeba strzelać, bo można przejść etapy po cichutku. Chociaż takie skradanie czasami jest trudne. Im mniej zabijamy i pomagamy ludziom tym większa szansa na dobre zakończanie. Polecam grę bo pod względem klimatu to miażdży.
http://www.youtube.com/watch?v=WB6_phG0fuA
Żeby THQ tego nie zrąbało i niech 4A Games sami robią tę grę. Proszę o multi w Metro 2034 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować