Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard chce wydać Diablo III jeszcze w tym roku!

64 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2011 o 22:47, SirLee napisał:

Mi się że data wystania Diablo 3 będzie w 21.12.2012r. - (Według kalendarza majów będzie
wtedy koniec świata). ^^


A mnie się cały czas wydawało, że im się po prostu kończy kalendarz. Nam on się kończy zawsze 31 Grudnia, ale jakoś nikt nie sika po majtkach, że nadejdzie koniec. Ale co ja tam wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam. Pewnie i tak nie ma co liczyć na 2011 rok. Już tyle razy przekładali te terminy, że już można zaczynać grać w strzelanie w daty wydania jak w numerki w loterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 23:29, Oka91 napisał:

Oj tam, oj tam. Pewnie i tak nie ma co liczyć na 2011 rok. Już tyle razy przekładali
te terminy, że już można zaczynać grać w strzelanie w daty wydania jak w numerki w loterii.

:) tak jak obiecywali bete diablo3 na I kwartał tego roku a tu wkrótce marzec i nic. Chyba dzisiaj mieli uchylić rąbka tajemnicy.

Cóż, może i na tą betę zaproszą :) (Jak na razie byłem w każdej, heh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę... będzie po poprawkach - ale w 2012 na wiosnę - Powiedziałem!

Ale chciałbym się łudzić - nadal trzepię w JEDYNKĘ nałogowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na ten screen i nie dowierzam.
Przecież ten barbarzyńca trzyma w łapie broń, która wygląda jak kopiuj/wklej topór ''Frostbite'' z gry Titan Quest. A to już jest broń z kategorii "epickie", a nie jakieś zwykłe graty.
Blizzard, co jest?
===
Diablo III w tym roku? Niestety, bądźmy realistami - tak jak Pepsi napisał, beta-testy swoje zrobią.
Oczywiście życzymy wszystkim Diablo-fanom, żeby gra wyszła jak najszybciej wraz z minimalnym zestawem błędów.
===
PS. Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 00:14, Cygi napisał:

Patrzę na ten screen i nie dowierzam.
Przecież ten barbarzyńca trzyma w łapie broń, która wygląda jak kopiuj/wklej topór ''Frostbite''
z gry Titan Quest. A to już jest broń z kategorii "epickie", a nie jakieś zwykłe graty.
Blizzard, co jest?
===
Diablo III w tym roku? Niestety, bądźmy realistami - tak jak Pepsi napisał, beta-testy
swoje zrobią.
Oczywiście życzymy wszystkim Diablo-fanom, żeby gra wyszła jak najszybciej wraz z minimalnym
zestawem błędów.
===
PS. Free Kevin!


Nie wiem czy wiesz, ale Diablo III korzysta z tego samego silnika co Titan Quest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak dochodzimy do konkluzji, że każdy chciałby Diablo w tym roku, ale wolałby poczekać do przyszłego jeżeli to miałoby sprawić, że gra będzie bardziej dopracowana. Ja również jestem za tym! :-)

P.S. Żeby tylko Diablo mi nie opóźniło wydania Heart of the Swarm ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, a gdzie standardowy forumowicz mówiący "mam dość olewania i nieistniejących gier Blizzarda !! Niecierpię tej firmy gdyż tylko nam wydaje kolejne klony WOWa !! Prawdziwi gracze rozumieją co mówie!!"

No ale pomijając niecierpliwe dzieci ... 2011 brzmi jak prezent bez okazji. Ale kto w to wierzy ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''To nasz cel'' (cele sa modyfikowane z czasem) - nic nie znaczace slowa, rownie dobrze moze to byc wstepna data premiery umowiona z glownym szefostwem na szybko ;) Za jezyki trzeba pociagnac programisotw, grafikow, scenarzystow a nie jakiegos tam dyrektora zeby info bylo cos warte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 22:34, vegost napisał:

Poczekamy zobaczymy, jakoś do nowego Diablo mi nie spieszno. Po średniawym StarCrafcie
2 obawiam się o życie III odsłony diabełka :)


Zeby wszystkie gry byly tak sredniawe jak StarCraft II to bylbym w siodmym niebie. Moim zdaniem akurat StarCraft II jest genialny i warto bylo czekac na te gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no... nie dadzą rady... chyba że ich targetem jest wydanie DIII przed świętami co byłoby pewnie dobrym rozwiązaniem. Może by było ździebko lepiej niż podczas premiery SCII...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 00:36, Thanathos napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale Diablo III korzysta z tego samego silnika co Titan Quest :P


Eee, gdzie tam. TQ jedzie na silniku PathEngine, a Diablo III ma silnik autorski Blizzarda.
Heh, mam więc nadzieję, że napisałeś to dla żartów.
===
PS. Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 10:01, Killinginno napisał:

> Idę o zakład, że nie dadzą rady.
Podaj mi jeden przykład, czemu mieliby nie dać rady.


Bo to Blizzard - "when it''s done" i takie tam. Nie nastawiałbym się na Diablo 3 w tym roku.

@vegost: SC 2 średniakiem? Chcę takie średniaki dostawać codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napalajcie się tak, z SC2 też był ich cel i ostatecznie był 6 miesięczny poślizg. Też czekam na D3 i to o wiele bardziej niż na starcrafty wszystkie razem wzięte, ale szanse są niewielkie. Jeszcze parę miesięcy temu mówili, że mają dużo do zrobienia i 2 akty są skończone,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować