Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mirror`s Edge 2 wstrzymany?

27 postów w tym temacie

A może po prostu EA powiedziało ludziom z DICE "robicie Battlefielda? To go róbcie, a nie zajmujcie się duperelami". Cóż, przynajmniej teraz są jakieś podstawy do tego, by spekulować co do powodów skasowania Battlefield 1943 i trybu Onslaught w BC2 na pecetach. DICE było zbyt zajęte nowym Mirror Edgem, żeby te dwie rzeczy doprowadzić do końca.

Raz jeszcze: DICE - dzię-ku-je-my! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niższa niż oczekiwano ? Zarówno ME i DS sprzedały się w ponad 2 mln kopii, nie wiem jakiej sprzedaży oni oczekiwali od nowej marki. Nie każda gra ma od razu sprzedaż na poziomie 10 mln...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymany, ale nie skasowany... Chętnie bym zobaczył drugą część, bo pierwsza mi się spodobała. Zawsze to coś innego do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi zapewne o Battlefield 3. Z jednej strony szkoda ME 2, z drugiej jednak jeśli dzięki osobom przeniesionym do produkcji BF3 ma on być lepszy, bardziej innowacyjny, skopać najnowsze CoD - popieram decyzje EA/DICE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszystkie siły przeniesione do klepania BF3 (może to i dobrze). ME był nietypową grą i przez to bardzo dla mnie udaną. Ważne, że kiedyś wyjdzie druga część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi ME jakoś nie przypadł do gustu. Grało się fajnie, ale bez rewelacji. Może ma to związek z tym, że grałem przy sporej gorączce. W każdym razie do gry nie miałem ochoty wracać i pozbyłem się jej bez żalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, szkoda. Strasznie fajnie się zasuwało po wieżowcach. Miło było po prostu czasem sobie włączyć jakąś misję tylko w tym celu, tak dobrze zrealizowali system poruszania się... Liczyłem, że dwójka jednak się ukaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, bardzo przyjemnie mi się grało w pierwszą część i chętnie bym się zapoznał z kontynuacją. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może to dlatego, że trzeba teraz rzucić wszystko na BF3? Ha, mam nadzieję, że coś spartaczą za to :)
Dziękujemy EA i DICE (bardziej tym pierwszym mimo wszystko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mam BF3... Co roku wychodzi nowy. ME jest znacznie lepszy od wszystkich BFów razem wziętych i jeżeli z tego powodu ME2 w ogóle nie będzie (wstrzymanie /opóźnienia są dopuszczalne), to będzie to smutny news dla świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że to nie prawda i wyjdzie jednak ME 2. :) Jedynka super była, mimo tego, że krótka i fabuła średnia. Pokazała całkiem inne podejście do gier. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie... Jedynka była świetna, porzucenie kontynuacji byłoby OGROMNYM błędem. Rozumiem brak sukcesu komercyjnego, ale ludzie... Gracze nie żyją tylko FPSami! Myślę że gdyby marketing i długość gry uległy poprawie w stosunku do jedynki mielibyśmy nie tylko dobre oceny dziennikarzy ale i dobrą sprzedaż. Jeżeli DICE faktycznie porzuciło projekt (ukłony w stronę EA) to świadczy ni mniej ni więcej tyle ze ta druga firma to nadal zwykła maszynka do robienia pieniędzy w mało kreatywny sposób (kopiuj--->wklej). EA nie idźcie tą drogą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to smutna informacja. Jak usłyszałem że Dead Space 2 jest produkowane to myślałem że coś powiedzą o Mirror`s Edge 2. Niestety po premierze Dead Space 2 nic nie usłyszeliśmy aż do tej pory. Totalna porażka bo Dead Space też nie miał aż takiej sprzedaży na jaką EA liczyło a jednak Dead Space 2 jest już na półkach i świetnie się sprzedaje. Nie dość że EA DICE skasowało BF 1943 i ten dodatkowy tryb dla PC, to teraz wstrzymują ME2. Pewnie wszyscy poszli robić BF3 :/
Bardzo czekam na kontynuacje bo pierwsza cześć była świetna, chociaż momentami irytująco trudna. Ten świat i bieganie po wieżowcach. Grafika przepiękną chociaż dominowały ze 3 kolory :) Muzyka też świetna no i nawet nie najgorsza fabuła. Zakończenie też świetne i później kamera oddala się na całe miasto. Przepiękny widok. Ja chcę Mirror`s Edge 2!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować