Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie Dead Space 3?

16 postów w tym temacie

Hmm... A mnie się zdawało, że DS3 to pewniak a nie tytuł, który może się ukaże a może nie.
Oj, jak ja lubię klimat DSa :)

@ Bambusek
Ostatnie zdanie: "Można zatem oczekiwać, iż Viscaral wkrótce zabiorą" powinno być Visceral :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 13:53, Phobos_s napisał:

Hmm... A mnie się zdawało, że DS3 to pewniak a nie tytuł, który może się ukaże a może
nie.


Podobno sprzedaż jedynki EA rozczarowała i seria była na włosku. Gdyby i DS 2 nawalił to game over

Dnia 16.02.2011 o 13:53, Phobos_s napisał:


@ Bambusek
Ostatnie zdanie: "Można zatem oczekiwać, iż Viscaral wkrótce zabiorą" powinno
być Visceral :)


True, zaraz poprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 13:57, Bambusek napisał:

Podobno sprzedaż jedynki EA rozczarowała i seria była na włosku. Gdyby i DS 2 nawalił
to game over


Zgadza się, ale ja DS2 zaliczyłem już do sukcesów i dlatego myślałem, że trójka to pewniak :)
Jak widać dla panów z EA to nie jest takie oczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 14:31, Phobos_s napisał:

Zgadza się, ale ja DS2 zaliczyłem już do sukcesów i dlatego myślałem, że trójka to pewniak
:)
Jak widać dla panów z EA to nie jest takie oczywiste :)


EA się ostatnio strasznie ambitne zrobiło. Oni chyba chcą być najlepsi we wszystkim. Zobaczymy ile im się z tego uda zrealizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie DS 2 rozczarował, przez te 3 lata mogliby zrobić coś więcej, strachu praktycznie nie ma, klimat znika po 1 godzinie kiedy to już musisz ubijać całe hordy tych nekrofili |(tak ja je nazywam :P) a fabuła o tym Znaku, przestaje mieć sens. 1 część była dużo lepsza i miała bossów :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Space 3 musi wyjść za dużo wątków bez odpowiedzi i ogólnie wyniki sprzedarzy dla EA to zachęta bo trzecią część kupi więcej ludzi zaciekawionych dwójką ;p.
Jedna z rzeczy w DS 3 której nie chcę oglądać to trybu CO-OP chyba że z ładną partnerką xD ale też nie przesadzajmy w końcu DS ma być Survival horrorem.
Chcemy DS 3 i ot co a EA da nam DS 3 bo dla nich to będzie kolejny raz łatwa gotówka, a teraz czekamy na DLC do DS 2 :D
Dead Space 2 warto kupić singielka ukończyłem i zadowolony jestem ogólnie gra jest dobra jeżeli ktoś nie grał w 1 i 2 polecam zacząć od częsci 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 16:50, TBKPredator napisał:

Jak dla mnie mogłoby powstać i 10 kolejnych części, o ile trzymałyby poziom dwóch pierwszych.
:P


Zgadzam się, DS jest świetną alternatywą na te wszystkie Residenty i Silenty i Alone''y in the Dark''i, które też kocham ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 16:50, TBKPredator napisał:

Jak dla mnie mogłoby powstać i 10 kolejnych części, o ile trzymałyby poziom dwóch pierwszych.
:P


Ano, zgadzam się całkowicie. Jakąś dziwną radochę mi dały obie części. Mam tylko nadzieję, że następnym razem lepiej dopracują kombinezony (aby więcej było, szczególnie przy pierwszym przechodzeniu gry, bo w najnowszej części doszło do tego, że za pierwszym razem ma się 4, a za drugim razem dodatkowe 5) więcej broni nowych wymyślą itd. itp. Tak idealnie na stopniowy rozwój do DS 5 czy 6 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować