Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda chce ukarać nagrodzić dzieci urodzone w dniu premiery The Elder Scrolls V: Skyrim

53 postów w tym temacie

W mojej szkole jest jedna dziewczyna o imieniu India :) A w samej klasie mam jeszcze Patience oraz Joy. Z tym że one pochodzą z Zimbabwe więc najwyraźniej nie są to jakieś mega odmienne imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 15:25, mronoth napisał:

> Średnio dziecko rodzi się co 6 sekund. Dajmy na to, że połowa rodziców nada dzieciom

> właśnie te imię. Ciekawe jak się z tego wykaraskają.
proste, dadzą im darmowa zbroje na smoka w grze XD


Lol to by było. Tylko, że na c**j nim ta zbroja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys w UK jedna pani urodzila dziecko w samochodzie marki Kia i nadala temuz dziecku na imie "Kia", za co dealer Kii wreczyl im nowe auto. Mam lepszy pomysl- zmusmy nasze zony by rodzily dzieci w wypozyczonych Mercedesach i nazywajmy je np. "SL 500", moze nawet dzieci nie beda mialy tego za zle, gdy podwiezie sie je czyms takim do szkoly;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwileczkę, jest 21 luty... 9 miesięcy... raz, dwa, ekhm, ten tego... wypada na listopad!
jeszcze nie jest za późno!

:p

@ale z tym imieniem to dowalili głupki jedne ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już ujawniono jaka to będzie nagroda.
Klucz Steam który odblokowuje każdą grę od wydawcy jakim jest ZeniMax.
I chodzi tutaj o gry które już miały premiery, jak i te które dopiero się ukażą w przyszłości.

Poza tym wspomina się też coś o jakiejś innej niespodziance.

Ciekawe ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł kompletnie bez sensu. Nie chciałbym się nazywać Dovahkiin tylko dlatego, że jakiś smok w grze się tak nazywa. Nie ma to jak tradycyjne imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 14:16, pepsi napisał:

Zapomniałem dodać, że w Stanach notuje się jeszcze oryginalniejsze przypadki. gdzieś
kiedyś słyszałem o gościu, wielkim fanie sportu, który swemu dziecku nadał imię ESPN.


Przypomniał mi się "Pulp Fiction".

- Jak masz na imię?
- Butch.
- Co znaczy Butch?
- Amerykańskie imiona gówno znaczą.


Anyway w USA na pewno urodzi się Dovakhinn. Skoro mają takie imiona jak Hope, Amber czy Summer, to dlaczego nie Dovakhiin? [dovejkin]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2011 o 23:06, Vojtas napisał:

Anyway w USA na pewno urodzi się Dovakhinn. Skoro mają takie imiona jak Hope, Amber czy
Summer, to dlaczego nie Dovakhiin? [dovejkin]



Ja mam znajomego o imieniu "Samer"
Serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować