Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2011 o 15:44, Mikex napisał:

- dzięki za info. Mógłbyś jeszcze napisać ile Ci poszło po tym dobrym suplu?


Wiem, że to może śmiesznie zabrzmieć, tak jakbym pisał herezje, ale to był mój pierwszy kontakt ze stackiem, nawet kreatyną (Po nim od razu Nano był) w 2 tyg 10kg na sztandze... Pamiętam ten wynik dotąd ;) TO było przejście z 50 na 60 :>

Pozdrawiam

Edit:
Moge jeszcze teraz dodac, ze nie robie masy a same pompki, sile i boks. I co najlepsze poprawila się sytuacja z mięsniami, lepsze kształty i twardsze, dzięki krecie pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no chłopaki u mnie to podstawa, rozgrzewka do biegania to 10-15min rozciągania, wymachów itp. Dzisiaj już zdaje się być ok, zobaczymy co będzie jutro a w sobotę mam zamiar biegać więc dobrze by było gdyby już nie bolały te nogi...
A po miękkim nie mam jak biegać, dylam po asfalcie ale mam do tego fajne butki z adasia za kupę kasy- 300zł wtopiłem. No ale są świetne, same biegają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klata dzisiaj
10x 50
4x 60
4x65
4x70
4x75
Wszystko sam. idzie siła ładnie po tym treningu siłowym! Przysiad też znacznie lepiej, barki średnio i francuz bic całkiem ok ten z dzisiaj
10x25kg
4x35kg
4x40kg
4x45kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koksie na jakim dystansie biegałeś i w jakim czasie?
Ja się dzisiaj bardzo pozytywnie zaskoczyłem:) Dzień nie był najlepszy- nie zacząłem go od śniadania z jajek więc już należał do straconych, a poza tym czułem zmęczenie po klacie. Popracowałem do popołudnia i jakieś 2godziny po obiedzie poszedłem biegać (właśnie wróciłem). Było całkiem nieźle choć czułem lekki ból w plecach (dolny odcinek, to po MC) po 2km czas miałem w normie i zacząłem się zastanawiać kiedy zrobię taką formę jak miałem w czerwcu na Sonisphere. Stwierdziłem, że to nierealne bo jeżdżę na rowerku po treningu i codziennie do domu.
Co się okazało? Bardzo pilnowałem jednostajnego tępa i nie musiałem pod koniec zasuwać żeby wyrobić normę dlatego postanowiłem biec dalej. Przebiegłem jeszcze 3km:) Łączny dystans dzisiaj to 8.5km-9km w niecałe 43min z czego jestem bardzo zadowolony bo to ok 5min na KM a biegam tylko raz w tygodniu i to był może 5-6raz po zimowej przerwie.
FORMA NA SLAYERA BĘDZIE SUPER!!!:D
Pozdrawiam wszystkich koksów!
BTW dzisiaj pierwszy raz usłyszałem w swoją stronę przymiotnik SPORTOWIEC. Tata tak powiedział, brzmi to zajebiście dumnie jak myślicie można mnie podpiąć pod SPORTOWCA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Potrzebuje pomocy z moją wagą;). Mam 16 lat, wzrost 175 i waga... uwaga. ok 55 kg. Nie uprawiam żadnych sportów, ćwiczę w domu na wioślarzu, pompki, przysiady i tego typu sprawy. Chciałbym usłyszeć jakąś propozycje co do diety, bo wydaje mi się że naprawdę powinienem przytyć ponieważ jestem bardzo chudy.
Jeśli ktoś będzie mi w stanie pomóc to będę wdzięczny;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. trochę problem z tymi ćwiczeniami bo nie mam nigdzie obok siłowni, mieszkam poza miastem, poza tym... w kwietniu mam testy gimnazjalne więc nie mogę się skupiać na tylu rzeczach na raz, chociaż bardzo mi zależy na masie jeszcze zanim pójdę do nowej szkoły.
Co do sprzętu to w domu mam wioślarza( tego biedronkowego;p), ciężarki na rękę 1,5 kg oraz 5 kg, drążek do podciągania się, no a resztę pompek itp. robi się bez użycia sprzętów.
A co do jedzenia to u mnie w domu jest dosyć problem z jedzeniem bo rodzice raczej jedzą poza domem, ja też i raczej nie mam wielkiego wyboru co do tego.Śniadań nie jadam ale zmieni się to szybko jak tylko można, powiedzcie mi tylko co jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 20:59, Caridin napisał:

Hmm.. trochę problem z tymi ćwiczeniami bo nie mam nigdzie obok siłowni, mieszkam poza
miastem,

Trening w domu na początek wystarczy ale jak najszybciej należy przerzucić się na siłownię bo tylko tak zrobisz masę.

Dnia 16.03.2011 o 20:59, Caridin napisał:

poza tym... w kwietniu mam testy gimnazjalne więc nie mogę się skupiać na tylu
rzeczach na raz, chociaż bardzo mi zależy na masie jeszcze zanim pójdę do nowej szkoły.

Testy gimnazjalne to pic na wode, 1-2 godzinki 3x w tygodniu to na pewno znajdziesz. PATRZ PUNKT MOTYWACJA

Dnia 16.03.2011 o 20:59, Caridin napisał:

Co do sprzętu to w domu mam wioślarza( tego biedronkowego;p), ciężarki na rękę 1,5 kg
oraz 5 kg,

Ciężary dla dzieci

Dnia 16.03.2011 o 20:59, Caridin napisał:

drążek do podciągania się, no a resztę pompek itp. robi się bez użycia sprzętów.

Drążek jest very good zrobi się brzuch, plecy i bica

Dnia 16.03.2011 o 20:59, Caridin napisał:

A co do jedzenia to u mnie w domu jest dosyć problem z jedzeniem bo rodzice raczej jedzą
poza domem, ja też i raczej nie mam wielkiego wyboru co do tego.

Patrz punkt DIETA

Dnia 16.03.2011 o 20:59, Caridin napisał:

Śniadań nie jadam ale

jak można nie jeść najważniejszego posiłku w ciągu dnia?

Dnia 16.03.2011 o 20:59, Caridin napisał:

zmieni się to szybko jak tylko można, powiedzcie mi tylko co jeść?

Masz napisane w poście do którego dałem linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz... mi nie zależy bardzo na mięśniach. Chcę po prostu podciągnąć trochę wagi, i przy okazji zrobić trochę mięśnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 22:18, Caridin napisał:

Ale zaraz... mi nie zależy bardzo na mięśniach. Chcę po prostu podciągnąć trochę wagi,
i przy okazji zrobić trochę mięśnia;)

Nie rozumiem nie zależy Ci na mięśniach ale chcesz je mieć... To jak chcesz przytyć? Tłuszczem obrastając?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 22:18, Caridin napisał:

Ale zaraz... mi nie zależy bardzo na mięśniach. Chcę po prostu podciągnąć trochę wagi,
i przy okazji zrobić trochę mięśnia;)


Eeee sam wykluczasz to co piszesz. Nie zbudujesz mięśni bez ćwiczeń i jedzenia. Mając samo jedzenie bez ćwiczeń zbudujesz tłuszcz, mając ćwiczenia bez jedzenia masa spadnie, albo się tylko wyrzeźbisz. Chcąc trochę przytyć, ale zdrowo i dobrze, musisz jeść i ćwiczyć, to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brał ktoś udział w teście Coopera? Warto tam iść bo organizują taki w Częstochowie i nie wiem czy do czegoś mi sie to przyda i czy faktycznie pokaże realną kondycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 21:13, Witcher1990 napisał:

Brał ktoś udział w teście Coopera? Warto tam iść bo organizują taki w Częstochowie i
nie wiem czy do czegoś mi sie to przyda i czy faktycznie pokaże realną kondycję?

Przecież test Coopera możesz zrobic sobie sam na dowolnej bieżni, w necie masz tabele z przedziałami wyników na pewno, więc jak chcesz to możesz zrobic zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem sobie poziom a tego abs ze strony Buda, i tak ogólnie mam zamiar zacząć ćwiczyć, bo cienki jestem, i to strasznie, mam bmi 19, wiec cienko, niestety tosty pójdą na bok, kurczaka zawsze lubiałem, szczególnie duszonego więc to nie problem.
Btw parówki są złe?
I do picia nie da się brać żadnych pepsi, itd, więc będzie lekki problem w sklepiku szkolnym, chyba że oranżada jest dozwolona.
Ale przy tym abs poczułem, że mam brzuch:D
Btw, ten np lvl a czy tam 1, to jest na jeden raz, tzn wykonujesz taki i przechodzisz do innych ćwiczeń?
Dobra, koniec gadania, pompki czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 21:43, zerohunter napisał:

Wziąłem sobie poziom a tego abs ze strony Buda, i tak ogólnie mam zamiar zacząć ćwiczyć,
bo cienki jestem, i to strasznie, mam bmi 19, wiec cienko, niestety tosty pójdą na bok,
kurczaka zawsze lubiałem, szczególnie duszonego więc to nie problem.

OMG ale suchar żryj dużo i ćwicz, ćwicz!

Dnia 22.03.2011 o 21:43, zerohunter napisał:

Btw parówki są złe?

No niekoniecznie dobre. Mało tam mięsa i białka ale jak lubisz to czasem można zjeść.

Dnia 22.03.2011 o 21:43, zerohunter napisał:

I do picia nie da się brać żadnych pepsi, itd, więc będzie lekki problem w sklepiku szkolnym,
chyba że oranżada jest dozwolona.

Nie kupuj nic w sklepiku. Raz, że szkoda tracić czas stojąc w kolejce, dwa że jest drogo, a trzy nie ma dużego wyboru. Do picia bierz do szkoły 1.5l wody.

Dnia 22.03.2011 o 21:43, zerohunter napisał:

Ale przy tym abs poczułem, że mam brzuch:D
Btw, ten np lvl a czy tam 1, to jest na jeden raz, tzn wykonujesz taki i przechodzisz
do innych ćwiczeń?

Nie na kolejny poziom przechodzisz gdy już czujesz, że pora tzn jeśli jest coś co możesz poprawić to robisz to i zostajesz na danym poziomie. W poradniku wszystko pisze, robi się jakąś serię sprawdzającą czy już można iść na wyższy czy nie.

Dnia 22.03.2011 o 21:43, zerohunter napisał:

Dobra, koniec gadania, pompki czekają.

O tej godzinie? To kiedy coś zeżresz? Po treningu trza żryć!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2011 o 22:36, Witcher1990 napisał:


> I do picia nie da się brać żadnych pepsi, itd, więc będzie lekki problem w sklepiku
szkolnym,
> chyba że oranżada jest dozwolona.
Nie kupuj nic w sklepiku. Raz, że szkoda tracić czas stojąc w kolejce, dwa że jest drogo,
a trzy nie ma dużego wyboru. Do picia bierz do szkoły 1.5l wody.


Ale sklepik jest niezły, kubusie, pierdoły, soczki, w sumie to jest sklep, a najwieksza jego zaleta jest mix, bułka chyba największa na rynku, nadziana szynka, serem ogorkiem pomidorem i sałata, tyle ze to 3z eta kosztuje.


Dnia 22.03.2011 o 22:36, Witcher1990 napisał:

Nie na kolejny poziom przechodzisz gdy już czujesz, że pora tzn jeśli jest coś co możesz
poprawić to robisz to i zostajesz na danym poziomie. W poradniku wszystko pisze, robi
się jakąś serię sprawdzającą czy już można iść na wyższy czy nie.


Mam na myśli ile razy sie to wykonuje dziennie, zakładam ze do padniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2011 o 07:02, zerohunter napisał:

Ale sklepik jest niezły, kubusie, pierdoły, soczki, w sumie to jest sklep, a najwieksza
jego zaleta jest mix, bułka chyba największa na rynku, nadziana szynka, serem ogorkiem
pomidorem i sałata, tyle ze to 3z eta kosztuje.


Kubusie to największe źródło cukru i świństwa a polecają to dzieciom...

Dnia 23.03.2011 o 07:02, zerohunter napisał:

Mam na myśli ile razy sie to wykonuje dziennie, zakładam ze do padniecia.

Źle zakładasz. Brzuch ćwiczy się 3-4razy w tyg z min jednym dniem przerwy pomiędzy treningami no chyba, że jesteś pro to robisz dwa dni pod rząd i dzień przerwy i znowu dwa dni i dzień przerwy. Też pisze w poradniku.
Codziennie robi się ale a6w ale weider to aeroby, ma spalać tłuszcz więc z założenia już wynika, że trzeba robić to codziennie. ABS ma rozbudować kratę więc mięśnie muszą mieć czas na regeneracje bo wtedy rosną, a nie podczas treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 13:01, Witcher1990 napisał:

Kubusie to największe źródło cukru i świństwa a polecają to dzieciom...


Tak tylko rzuciłem, obrazując ten sklep...

Btw dlaczego kebaby są złe, skoro w głównej mierze składają się z kurczaka z sałatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować