Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Total War: Shogun 2 - demo dostępne!

37 postów w tym temacie

hmm jaka to niespodzianka znalazla sie w demie dla czytelnikow gram.pl? czytalem juz 3 razy tego newsa i nie moge doczytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 18:42, mronoth napisał:

hmm jaka to niespodzianka znalazla sie w demie dla czytelnikow gram.pl? czytalem juz
3 razy tego newsa i nie moge doczytac...


Bo nie ma napisane. Trzeba pobrać i samemu sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech to...znowu serwery zajęte....dzisiaj wyszło ,a ściągnę za trzy dni. :/ Ściągnęłoby się w kilkadziesiąt minut max...gdyby tylko mogło się zacząć pobierać. xD


Jeah :D Za 30 minut będzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 18:58, eaglethebest napisał:

A niech to...znowu serwery zajęte....dzisiaj wyszło ,a ściągnę za trzy dni. :/ Ściągnęłoby
się w kilkadziesiąt minut max...gdyby tylko mogło się zacząć pobierać. xD


Jeah :D Za 30 minut będzie. :D

mi za 10 razem zaskoczylo niby 2,5 godz. bedzie to trwac - predkosci nikczemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 18:55, Bambusek napisał:

Bo nie ma napisane. Trzeba pobrać i samemu sprawdzić :)

dzieki za wyjasnienie, juz planowalem zmiane okularów ;)

swoja droga 6gb jak na demko to dosc sporo, niektore pelne gry tyle zajmuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 19:57, mronoth napisał:

swoja droga 6gb jak na demko to dosc sporo, niektore pelne gry tyle zajmuja


Pełna gra ma zajmować 20 giga :D A co do rozmiaru dema - no spore, cała beta Retribution jest 2 giga lżejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 18:19, HomoNomo napisał:

uhuhuhu, prawie 6GB zapowiada się dobre demko.

Sciągam od 18:19 i mam juz 93% :P Duże to trochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 Giga faktycznie, ściągam ściągam, nie będę narzekał, oby jakoś w miarę poszło bo jak patrzyłem na wymagania, no to... hmm postęp jest, czy adekwatny do wymagań no to zobaczymy :P. Już się nie mogę doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnęło i chwilę pograłem. Więc tak: mamy jedną bitwę historyczną i samouczek kampanii (ten sam o którym pisał Lucas w becie). Ten pozwala zagrać do trzech bitew normalnie, potem trzeba już automatycznie rozstrzygać. Podobno gdzieś w nim jest starcie na morzu, ale jeszcze do niego nie dotarłem. Aha, z tego co widzę opcja zapisu jest nieaktywna, więc nie radzę siadać przed wyjściem gdzieś - będziecie musieli grać od początku.

Graficznie tytuł naturalnie miażdży, są nawet takie szczegóły jak strzały wystające z ciał zabitych (przynajmniej przez chwilę, po jakimś czasie po prostu znikają i nie zauważyłem aby dało radę to jakoś przestawić w opcjach). Kilka świetnych rozwiązań (nareszcie jak dochodzi do walk dwóch oddziałów włóczników to żołnierze nie starają się jakoś nieudolnie pchać włóczniami tylko przełączają się automatycznie na katany). Trudno mi coś napisać o AI - w samouczku jest wyraźnie upośledzone dla celów naukowych, a bitwy historycznej nie grałem. Aha - teoretycznie w tutorialu jest opcja szkolenia swoich jednostek ale gra i tak ma przedefiniowane oddziały na potrzeby konkretnej bitwy. Znajdziemy nawet broń oblężniczą, ale tutaj wracamy do czasów pierwszego Medieval: nie może się przemieszczać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 00:56, Bambusek napisał:

Podobno gdzieś w nim jest starcie na morzu,
ale jeszcze do niego nie dotarłem.

jest, ale tylko z autorozstrzygnięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po demie. Dosyć krótkie, ale w końcu to miało tylko prezentować co gra ma do zaoferowania. Grafika..hmm...jakoś tak muli mi trochę, napoleon wyglądał na max lepiej niż to demo, wydaje się jeszcze takie surowe trochę, nie wiem, czy to moja karta, czy po prostu jeszcze to nie jest finalny obraz. Zbalansowanie jednostek całkiem całkiem. Tylko agenci...mnich wroga trzy tury pod rząd przeciągnął mi ninja, mojego mnicha i generała. xD Jakiś koks. :D Są strefy handlowe poznane w Empire, więc zawsze to jakiś dodatkowe źródło utrzymania. Fajnie, że kawaleria może zsiadać z koni, nawet generał. To duży plus. (Wcześniej robili to chyba tylko dragonii.) To teraz czekać jeszcze trzy tygodnie i będzie pełna. ^^

Edit: P.S. Ale tej niespodzianki to ja nie znalazłem..hmmm...wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezle "demko", 6GB. Skoro tak niewielki fragment gry, wymaga tyle przestrzeni dyskowej, ile bedzie zajmowac pelna wersja tej gry? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować