Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 z pierwszym DLC - Powrót do Karkand. Znamy szczegóły

34 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2011 o 16:43, naked_snake_27 napisał:

DLC, zapowiedziane jeszcze przed premierą to jest FAIL!!!

Dajcie spokój z tymi komentarzami. Co takiego nim wnosisz, skoro coraz częściej tak się dzieje? Więc zamierzasz pisać tego typu komentarze pod każdym newsem typu "Do gry która nie wyszła jest planowe DLC"? Ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że teraz to się modne zrobiło, że gry jeszcze nie ma, a już DLC zapowiedziane na dzień premiery... Mogli by se jaj nie robić i nie sprzedawać osobno czegoś co powinno być od razu w grze, albo chociaż zachować jakieś pozory i dać to DLC po premierze...
EDIT: Kaucz, wybacz ale ludzie mają prawo napisać co chcą, a niestety jak widzę coś takiego jak jest podane w newsie to mnie krew zalewa, bo to wygląda tak, jakby twórcy zrobili grę i stwierdzili, że można ją pociąć i wydoić więcej kasy od ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... spore to DLC. Może pierwszy raz od dawna zamówię grę przed premierą?
Szkoda że nie podali jakie to konkretnie mapy, może Karkand, Road to Jalalabad, Mashtuur City i Gulf of Oman? Dla mnie to byłby najlepszy mix 4 map z dwójeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czemu zapowiadają dodatek jak jeszcze gra nie wyszła? Jaki jest sens? Mogą to w prowadzić od razu do kodu gry. Jak tak dalej pójdzie to nie długo będzie można kupić DLC przed premierą właściwej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno to się powinno nazywać DLC bo jak ktoś zakupi tą edycję limitowaną to już dlc będzie z grą więc poco nazywać to DLC, dla mnie to po prostu taki bonus za zakupienie edycji limitowanej, a jeśli chodzi o samą grę to jeżeli będzie zbugowana jak BC2 to niech lepiej zrobią z 2-3 razy fazę beta testów a potem ją wydadzą. Premiera gry może nawet się opóźnić tylko kurdeeeee niech nie będzie zbugowana jak BC2!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale taka prawda, do premiery jeszcze szmat czasu a oni już mówią o DLC już nawet nie chodzi o to że zdzierają pieniądze tylko że jak na razie mamy garść informacji o grze ale o dlc już wiemy, jeszcze trochę to najpierw będą zapowiadać DLC dopiero później grę, nie rozumiem tej mody na te całe DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekaczy co niemiara... oczywiście, że to "DLC" jest darmowe (cena edycji limitowanej 129 zł - czyli tyle samo co w czasie premiery BC2) więc nie wiem kto tutaj z Was zdziera kasę?

To jest czysty zabieg marketingowy, żeby jak najwięcej osób złożyło pre-order. Nie wiem jaki jest sens kupować zwykłą edycję, a później dopłacać za mapki jak można wszystko mieć za jedną cenę - tylko trzeba zamówić pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku myślałem, że to DLC to fajny pomysł, coś żeby zatrzymać Cie w uniwersum gry, dalej rozbudowywać jej świat, postacie. Ale to co się dzieje to cyrk! Świetny dodatek do Mass Effect 2: Lair of the Shadow Broker, nawet nie wydany w naszym kraju, płatny pakiet zbroi do Mass Effect 2 też nie działa na rodzimej wersji gry. Najlepsze DLC to te do GTA IV, świat niby ten sam ale klimat postacie, już zupełnie inne, czułem się jak bym grał w inną gre. Jeśli już mówić o DLC przed premierą to chociaż żeby miało to jakiś poziom, a nie kilka broni i mapek co powinny być już w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi - zabezpieczenia, DRMy itp. źle, zamiast przegiętych zabezpieczeń dodatkowy content, mający zachęcić do zakupu - też źle. Tego typu zabiegi to jedna z metod, często przytaczanych, jako alternatywa dla zabezpieczeń. Spotkałem się nawet z opiniami: SP za $30, multiplayer jako DLC za kolejne $30 - co notabene byłoby całkiem ciekawym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam jaki ma sens składanie pre-ordera tyle miesięcy przed premierą... taki np. Uncharted 3 wyjdzie chyba w grudniu a od miesiąca można zamawiać to jest dopiero głupota.

A co wam przeszkadza że DLC zapowiadają przed premierą skoro i tak we wszystkich egzemplarzach się znajdzie, jak za darmo to mam to gdzież mogę nawet wydać ich kilka w dniu premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to śmiesznie wygląda - DLC do tego IMO nie pasuje . . .A takie "odświeżenie" starych mapek nie powinno być drogie - owszem, kosztuje to trochę pracy, ale IMO cena 4,99 $ byłoby idealne. Ale coś mi się widzi,że cena będzie podobna do dodatku Vietnam do BF BC2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jestem zbulwersowany... waszą głupotą.
Ten "DLC" będzie dostępny dla wszystkich ZA DARMO!
Trzeba będzie tylko poczekać miesiąc, czy to aż taka wysoka cena?
Proszę, najpierw poczytajcie o nadchodzącej grze a dopiero później, ewentualnie, rzucajcie bluzgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować