Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test myszki Razer Naga Epic

22 postów w tym temacie

"tylko dla praworęcznych"- ja choć jestem leworęczny i tak trzymam myszkę prawą ręką(większość leworęcznych tak ma).
Bardzo dobre rozwiązanie z wymiennymi bocznymi panelami i przyciskami po lewej stronie.
Chyba czas już zmienić myszkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 21:01, orion99 napisał:

"tylko dla praworęcznych"- ja choć jestem leworęczny i tak trzymam myszkę prawą ręką(większość
leworęcznych tak ma).
Bardzo dobre rozwiązanie z wymiennymi bocznymi panelami i przyciskami po lewej stronie.
Chyba czas już zmienić myszkę!


Ja mam z kolei dwóch kumpli, którzy nie ogarniają myszki lewą ręką. Ale fakt, źle to ująłem - ale cholernie ciężko jest zgrabnie ująć po naszemu angolskie "right-hand design" - bo kilka innych osób owszem, podobnie, jak Ty ogarnia gryzonie prawą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jako dla gracza jest to zdecydowanie MUST HAVE! Kiedy tylko będzie mnie stać na takie wydatki, zaopatrzę się w nią napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem Nage dwa dni temu i wróciłem do DeathAdder''a. Przez prawie trzy miesiące próbowałem się przyzwyczaić, nie dałem rady. Wolę klasyczne 3 + 2 boczne klawisze. Nikogo nie zniechęcam, po prostu takie są moje odczucia w mojej opinii to nie jest mysz dla każdego gracza.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie zastanawiam czy kupić ją. Gram w WoWa więc myszka idealna do tej gry lecz czy się przyzwyczaję naciskać 12 przycisków z boku myszki. Bo widze że Kessarath to się nie udało a nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram w wowa od 5 lat i ta myszka uzupelnia braki w ilosci klawiszy pod lewa reka ;) w pelni wykorzystuje 12 klawiszy, gram glownie rogue i mam zbindowane wszelkie skille odpalane okazyjnie (czyli evasion vanish cloak itd) jest to w pelni przydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam normalna Nage i musze powiedziec ze jest naprawde dobra, jedynym problemem dla mnie byly boczne przyciski, prawdziwa meczarnia, do dzis uzywam moze 2-3, moglem Kupic tanszego Deathaddera. Ale i tak, myszka jest cudna, recka spoko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez posiadam podstawowa wersje nagi, po pierwszych 3 dniach mysalelem ze ja oddam do sklepu. Teraz nie wyobrazam sobie grac na innej myszy, aczkolwiek z bocznych przyciskow wykorzystuje jedynie 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to sobię tez ją chyba kupię jeśli mówisz że w WoWa się gra nią super. I ja też gram rogalem ale chyba przejdę na Priesta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z niej już od dłuższego czasu - oczywiście z wersji "ogoniastej". Jedna mi już padła: zrobił się jakiś dziwny dwuklik na podstawowych klawiszach, ale od razu kupiłem kolejny egzemplarz, bo do MMO w szczególności - oraz innych gier - jest naprawdę dobra. Przyzwyczajałem się do niej dość krótko, a teraz komfort gry oraz szybkość reakcji jest znacznie lepsza. ;)
Hunter czy DK, Druid czy Priest - każdą klasą gra się teraz równie przyjemnie bez konieczności bindowania dodatkowych klawiszy. :D
Największy minus wersji podstawowej w tej edycji został usunięty: czyli nieszczęsne dwa przyciski, które były trudno dostępne, ale dla mnie kabelek musi być i basta, więc zostaję przy wersji normalnej - z tych dwóch klawiszy i tak najmniej korzystam, więc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to grając w WoWa Warlockiem nie mam pod co podbindować spelli już :P ale 17 dodatkowych przycisków na jednej myszy... Ktoś dałby radę to w pełni ogarnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedoszła królowa jest Naga ;). Znowu mamy laserowy sensor Philips Twin-eye. Chociaż WoW nie jest tak wymagający jak szybkie i wolniejsze FPSy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 22:04, Leszcz_pl napisał:

gram w wowa od 5 lat i ta myszka uzupelnia braki w ilosci klawiszy pod lewa reka ;)

Jest inne rozwiązanie - fighpad np. Nostromo N52.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 07:55, Pajonk78 napisał:

Korzystam z niej już od dłuższego czasu - oczywiście z wersji "ogoniastej". Jedna mi
już padła: zrobił się jakiś dziwny dwuklik na podstawowych klawiszach, ale od razu kupiłem
kolejny egzemplarz, bo do MMO w szczególności - oraz innych gier - jest naprawdę dobra.

Wystarczyło przedmuchać, przeczyścić mikrostyki lub ostatecznie oddać na gwarancję(MMV wymieniłoby Ci na nową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do pada Nostromo N52 - do poruszania sie korzystam z WSAD''u i QE, pozostaje za malo przyciskow na skille - wykorzystuje od 1-5 i od f1-f5 przynajmniej czyli 16 przyciskow + 1 jako push to talk to jest 17... moze jak bedzie wersja razera to kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa recenzja, ja się właśnie szykuje do zmiany myszki właśnie na Nagę Epic, chyba jedyna ciekawa mysz do MMO.
"Myszasty" możemy sobie rękę podać bo ja tez mańkut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować