Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Call of Duty: Modern Warfare 3

726 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2011 o 23:55, Redjevel napisał:

Chyba zaraz markerem na pudełku dwójki zrobię 3 i powiem że miałem edycję przedpremierową.

Wiesz, o większości gier można powiedzieć, że ich kolejne części to "to samo". Ale w końcu o to chodzi.

Dnia 07.11.2011 o 23:55, Redjevel napisał:

No to nie miałem wyboru i tak kupowałem następne części.

No widzisz :)

Dnia 07.11.2011 o 23:55, Redjevel napisał:

Casual :)

Gra nie jest trudna, co nie znacza, że by być dobrym nie trzeba mieć skilla. A do bycia casualem jest mi daleko, zdecydowanie wolę gry tzw. "hardkorowe" ... Np. Skyrima już raczej nie kupię, bo już uproszczenia w Oblivionie mnie wkurzały ... wolę wrócić do Morrka, tym razem z dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tutaj pozwolę sobie wyrazić niezadowolenie,bo gram.pl zrobiło wielki huk z powodu Battlefielda 3,ale o CoD MW 3 ani widu ani słychu...jedynie informacja o przesyłkach. Ja jako fan serii CoD(zwłaszcza MW) czuje się urażony tym faktem. CoD ma tak samo długą historie co BF,więc mu również należy się te 5 minut uwagi.

Post inspirowany odpowiedzią pewnego użyszkodnika facebooka
Jeszcze na koniec dodam,żeby forumowe trolle "bo bf jest lepszy" oszczędziły sobie tym razem.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 11:25, Piotr13PL napisał:

Jest moja piękność! Myślałem że będzie dopiero jutro ma tu taka niespodzianka : D


To dawaj graj i zrecenzuj co jest dobrego, a co słabego. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 11:46, Eff3ctiv3 napisał:

To dawaj graj i zrecenzuj co jest dobrego, a co słabego. ;-)

Ja już wiem co on napisze. Ty nie? Tóż to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 12:01, Stalker69 napisał:

> To dawaj graj i zrecenzuj co jest dobrego, a co słabego. ;-)
Ja już wiem co on napisze. Ty nie? Tóż to oczywiste.


Toż to oczywiste że same dobre rzeczy. Tak samo jak branża. Jeszcze 8 minut uaktualnień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saturn mnie zawiódł, mają CoDa za 120 zł, tak jak w Empiku, w Vobisie w dniu premiery niby mają za 99zł, ale wbijam, patrzę, leży jeden egzemplarz a tu sprzedawca zabiera mi i mówi "a to kolega zapomniał zabrać, wszystkie egzemplarze już sprzedane". Wtf. Ponoć jeszcze w Tesco jest za 99zł, ale ja mam za daleko. Trudno, z grania dziś w MW3 nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

Singiel:
- Jak na razie to KOSA! Jeszcze nigdy nie miałem takiego banana na twarzy jak podczas

Spoiler

ochroniania Soapa wraz z Pricem : D



Multi:
- Dźwieki zmienione, na jakby lepszej jakości, czuć świeżość w rozgrywce jakoś.

Grafika: Dobrze zoptymalizowana, nie ma problemów jak z BO, aczkolwiek dziwna jest roździelczość, niby 1680x1050 lecz wygada jak 1280x720. Nie rozumiem tego. Ale cóż, wracam grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 12:22, Outlander-pro napisał:

Saturn mnie zawiódł, mają CoDa za 120 zł, tak jak w Empiku, w Vobisie w dniu premiery
niby mają za 99zł, ale wbijam, patrzę, leży jeden egzemplarz a tu sprzedawca zabiera
mi i mówi "a to kolega zapomniał zabrać, wszystkie egzemplarze już sprzedane". Wtf. Ponoć
jeszcze w Tesco jest za 99zł, ale ja mam za daleko. Trudno, z grania dziś w MW3 nici.

Za 99 zł to tesco ma tylko dzisiaj. Ale spoko, normalnie gra ma być u nich i tak taniej o 10 zł, cena po premierze to 109.
Ja i tak nie kupuję. Poczytałem trochę na forach, przejrzałem recenzje. Kampania jest krótsza od MW2, w sieci generalnie to samo.
Nowy jest tylko tryb survival, i w sumie faktycznie jest ciekawy. Lepszy od trybu zombie od Trayarch. Ale nie wydam stówy tylko na ten tryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem i widzę, że można zamówić na stronie internetowej vobisa grę z odbiorem osobistym w salonie, za 99zł, zatem tak zrobię. Ten nowy co-op wygląda na powtórkę z rozrywki z MW2, + ten tryb survival wygląda ciekawie, ale zombiaków nic nie pobije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAa Survival to taka KOSA ŻE NIE MOGE PRZESTAĆ GRAĆ! <333333

Btw. czekamy na patcha od IW, bo full hd rozdziałka wyglada jak 1024x780 mam nadzieje ze to naprawią. Oraz błąd dzwiekowy (czasami nie słychać dialogów, mimo że postacie ruszają ustami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, zamówiłem 2 godziny temu i już mogę odebrać w Vobisie ... a kiedy byłem u nich kilka godzin temu to nie mieli. Może dostawa była ... meh, odbiorę jutro, pewnie i tak dziś instalacja to by była masakra, jak z BO, serwery Steama przeciążone były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 15:49, Outlander-pro napisał:

Super, zamówiłem 2 godziny temu i już mogę odebrać w Vobisie ... a kiedy byłem u nich
kilka godzin temu to nie mieli. Może dostawa była ... meh, odbiorę jutro, pewnie i tak
dziś instalacja to by była masakra, jak z BO, serwery Steama przeciążone były.


U mnie stosunkowo normalnie, wyciąga pełną prędkość jaką mogę mieć. Steam normalnie się loguje i w ogóle tak jakoś chyba się przygotowali na przeciążenie :) Najgorzej będzie dla tych co wieczorem będą chcieli odpalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2011 o 15:57, Jedimax napisał:

U mnie stosunkowo normalnie, wyciąga pełną prędkość jaką mogę mieć. Steam normalnie się
loguje i w ogóle tak jakoś chyba się przygotowali na przeciążenie :) Najgorzej będzie
dla tych co wieczorem będą chcieli odpalić...


Dokładnie, u mnie też wszystko w porządeczku, już pare meczy rozegranych plus pare survivali. Jest miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałbym wiedzieć, jak zmienić język z barbarzyńskiego polskiego na oryginalny angielski... W mowie i piśmie, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować