Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Call of Duty: Modern Warfare 3

726 postów w tym temacie

Ile Ci gra w singlu zajęła?
I jak gra jest zoptymalizowana? Jakbym kupował to ruszy na średnich chociaż?
Intel Core 2 Duo E7200 2.53GHz, 2GB RAM, XP, Nvidia GeForce GT 240- pytam jak skończony matoł, bo mnie procesor zastanawia....
Mocno myślę nad tym, czy może z okazji AC R nie kupić MW3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 14:09, Radekl2 napisał:

Mocno myślę nad tym, czy może z okazji AC R nie kupić MW3...

Przejście singla na normalnym levelu trudności zajeło mi dokładnie 6h21min. Nie jest źle, do tego mam niesamowitą ochotę przejść wiele z tych misji jeszcze raz, za co zaraz się zabiorę.

Tak, powinno Ci pójśc na maks bez AA i SSAO. Gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana, powinna CI chodzić tak jak MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zachwycać ten czas nie zachwyca :) Ale ja grając w MW2 i BO wiem, że misje nawet tak liniowe robią genialne :)
Jeszcze czekam na ostatnią informację/opinię od kogoś na temat multi. W MW2 grałem dokładnie 191h, a BO już tylko 47h. Nie przypadło mi do gustu... Do czego jest podobne multi w MW3?
Kusi, kusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MP jest zdecydowanie bardziej podobny do MW2 niż BO. Kampania zajęła mi 5h35m8sekund według licznika z gry, też coś koło 52%, ale nie mogę znaleźć miejsca (nie ma?) gdzie jest to podsumowane jak w MW2. Poziom trudności normalny (2z4), danych wywiadowczych specjalnie nie szukałem. Gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana, tylko raz w kampanii mi się zacięła (nie przerywałem grania w kampanie) i trzeba było ją restartować, na Asus G74S(i7-26301M,2Ghz,GeForce 560M) chodzi płynnie na maksymalnych ustawieniach (1920x1080).

PS Piotr i inni, nie zapominajcie używać opcji spoiler gdy piszecie cokolwiek o fabule z kampanii!

Spoiler

(Piotr:Własnie przeszedłem grę. Satysfakcja z zabicia Makarova jest o wiele lepsza niż to co widzieliśmy w MW, MW2, BO razem wzieta : D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że co ważniejsze o singlu zostało już napisane w temacie. Ja tam od siebie dodam, że pierwszy raz w historii Call of Duty trailer nie wskazywał na coś świetnego w singlu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 11:44, Piotr13PL napisał:

O. Mój. Boże. To tacy ludzie istnieją? W imię gry pewnie byś się też rzucił w ogien hahah.
Get a life, nie jestes zainteresowany to olej to. Musi zagrać bo to jego obowiązek hahah
nie no co za ludzie.

Znów wielki fail z twojej strony. Dlaczego? Get a life powiadasz.. Powiedz to mojej Żonie i mojemu Synowi. Skoczyć w ogień? Ogarnij się hipokryto.

Jest moja piękność!
Jak na razie to KOSA
AAAAAAAAa Survival to taka KOSA ŻE NIE MOGE PRZESTAĆ GRAĆ! <333333


Hahahaha. Wymiękam. Get a life. Hahahaha. Dowaliłeś :D

Naprawdę nie potrafisz czytać ze zrozumieniem - "A dobrze jednak zagrać, by mieć własne zdanie. Chcę zagrać z obowiązku gracza." Ja opieram opinię o grze wg swoich upodobań, a nie wg upodobań branży. Mam narzekać na MW3 i mówić że jest be nie grając? Proszę cię, lepiej skończ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 18:09, Stalker69 napisał:

Naprawdę nie potrafisz czytać ze zrozumieniem - "A dobrze jednak zagrać, by mieć własne
zdanie. Chcę zagrać z obowiązku gracza."
Ja opieram opinię o grze wg swoich upodobań,
a nie wg upodobań branży. Mam narzekać na MW3 i mówić że jest be nie grając? Proszę cię,
lepiej skończ.

Przyznam, jestem wielkim fanem tej serii, ale na pewno nie fanboyem. Nie grałeś w grę a ją hejtujesz. (Zgubiłem już wątek bo odpisałeś dopiero po paru stronach postów, więc zapomniałem w ogóle o czym gadamy).

Btw. Masz żone i syna, no tak, dobry chwyt, no to jeszcze gorzej, jesteś już dorosłym mężczyzną a Twoje zainteresowania to gry, airsoft, dragon ball, half life, hip hop, wojsko. Ciekaw jestem co robisz w życiu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 18:31, Almarcino napisał:

Singiel miażdży :) Dawno sie tak dobrze nie bawilem

Popieram, czy tylko ja uważam że Misja "

Spoiler

Twierdza

" to najbardziej klimatyczna misja w historii CoD''ów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ma niby robić !? Weź się stuknij w łeb. Zainteresowania - sporo osób interesuje się Air Softem. Mój wujek ma 40 lat, a dalej pocina w gry oraz interesuje się Air Softem oraz bierze w imprezach Air Softowych udział. Ma dwójkę dzieci oraz żonę. Ja tak obserwuję twoje posty to widać, że jesteś nie wyżytym 13 latkiem, który się podnieca grą, która jest średnia. Grałeś w BF3 ? Nie to zagraj. Polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 18:49, SamFiniszer napisał:

A co ma niby robić !? Weź się stuknij w łeb. Zainteresowania - sporo osób interesuje
się Air Softem. Mój wujek ma 40 lat, a dalej pocina w gry oraz interesuje się Air Softem
oraz bierze w imprezach Air Softowych udział. Ma dwójkę dzieci oraz żonę. Ja tak obserwuję
twoje posty to widać, że jesteś nie wyżytym 13 latkiem, który się podnieca grą, która
jest średnia. Grałeś w BF3 ? Nie to zagraj. Polecam...

Mam 19 lat. Konto na Gram.pl zrobiłem jeszcze za czasów cdprojekt.info. Grałem w singla BF''a. Przeszedłem z trudem, nudniejszego singla jeszcze w życiu nie widziałem ; ) Multi? Grałem w betę - przemieszczanie się na drugi koniec mapy aby zdobyć punkt ale wczesniej być zabity przez kampera a następnie znów przechodzenie tych samych kilometrów mnie nie bawi. Postoję : )

A czy Twój wujek interesuje się Dragon Ball''em i poświęca czas (nota bene) dużo aby obejrzeć wszystkie 500 odcinków? Czy interesuję się Hip-Hopem jak młode "szczuny" i chodzi w długich spodniach? Bo nie sądzę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 18:46, Piotr13PL napisał:

> Singiel miażdży :) Dawno sie tak dobrze nie bawilem
Popieram, czy tylko ja uważam że Misja "

Spoiler

Twierdza

" to najbardziej klimatyczna misja
w historii CoD''ów? :D

Jak, się zakończyła wojna, nie oglądałem tych filmów wolę sam zobaczyć co nowego, ale mnie tylko ta rzecz ciekawi najbardziej. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 19:07, Amaros napisał:

> > Singiel miażdży :) Dawno sie tak dobrze nie bawilem
> Popieram, czy tylko ja uważam że Misja "

Spoiler

Twierdza

" to najbardziej klimatyczna
misja
> w historii CoD''ów? :D
Jak, się zakończyła wojna, nie oglądałem tych filmów wolę sam zobaczyć co nowego, ale
mnie tylko ta rzecz ciekawi najbardziej. ;D


No oczywiście,

Spoiler

że Ruski przegrały. Nie będę Ci mówił kto zginął a kto nie, ale ostatnia misja dzieje się w Rosji, makarov ukrywa się w wielkim wieżowcu a Ty jako Soap wraz z Yurim przedzierasz się do niego i go zabijasz. Chcesz wiedzieć jak? Mnie sie to osobiście podobało, lecz szkoda też, że nie było pokazanych jakichś konsekwencji wojny, jakichś newsów telewizyjnych czy coś, tutaj tak troche cicho, po zabiciu makarova, Price siada, i zapala cygaro i patrzy na ciało makarova. I po chwili napisy końcowe (i zajebista muzyka). Tyle ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: jak się ma kwestia optymalizacji? Czy MW3 bliżej do Black Ops''a czy raczej poprzednich Modern Warfare? No i - tak zupełnie szczerze - czy przynajmniej single może mnie czymś zaskoczyć? Czy w tej części kończą się losy Price''a, Soap''a i reszty ekipy?
Pytam tylko bo singla, bo wiadomo, że multi to już co najmniej 4 raz to samo - trąci podgnitym odgrzewanym kotletem na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 19:05, Piotr13PL napisał:

Mam 19 lat. Konto na Gram.pl zrobiłem jeszcze za czasów cdprojekt.info. Grałem w singla
BF''a. Przeszedłem z trudem, nudniejszego singla jeszcze w życiu nie widziałem ; ) Multi?
Grałem w betę - przemieszczanie się na drugi koniec mapy aby zdobyć punkt ale wczesniej
być zabity przez kampera a następnie znów przechodzenie tych samych kilometrów mnie nie
bawi. Postoję : )

A czy Twój wujek interesuje się Dragon Ball''em i poświęca czas (nota bene) dużo aby
obejrzeć wszystkie 500 odcinków? Czy interesuję się Hip-Hopem jak młode "szczuny" i chodzi
w długich spodniach? Bo nie sądzę : )

Chłopie włazisz w największe gówno, jakie leży zapisane w ludzkim charakterze. Delikatnie mówiąc ch*j Ci do tego co kogoś interesuje, jak się ubiera i ile czasu poświęca Dragon Ballowi (IMHO best anime, no może Saint Seiya jeszcze ma polot do niego...) a swoją ocenę lepiej zachowaj dla siebie, bo możesz komuś zepsuć humor... To ,że muzyka Ci nie odpowiada - nie wyzywaj kogoś od "szczunów",bo prócz docelowego targetu, ubliżasz też spoooorej ilości ludzi, którzy zgniatają cie inteligencją x5 i na miano "szczunów" nie zasługują. Zrób sobie afk, wyjdz na papierosa,czy coś ale nie czepiaj się ludzi, nie jesteś od oceniania... Tym bardziej,że osobnika nie znasz i nie masz w sumie nic o nim do powiedzenia. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować