Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Call of Duty: Modern Warfare 3

726 postów w tym temacie

Witam, mam taki śmieszny błąd, jednak każda "wada" zawsze mnie frustruje :D
Gra działa bardzo dobrze, nie zacina się, tu jest ok. Ale nie w tym problem. Gram oczywiście na PC.

Chodzi o pewną błahą sprawę. Nie mam po prostu w menu licznika osób online.
Pojawia się on wtedy, gdy mamy do wyboru normalne oraz zaawansowane listy gier, w matchmakingu. Znajduje się on wtedy obok tej minimapki pokazującej, gdzie ludzie grają. U mnie jednak czegoś takiego nie ma.

U mnie ogólnie menu chyba troszkę inaczej wygląda, niż na gameplayach.
Dla porównania filmik - http://www.youtube.com/watch?v=lwGMDjXe9gU - zobaczcie jak to tu wygląda, 34 sekunda.
U mnie natomiast jest tak - http://imageshack.us/f/833/iw5mp2011111110492544.jpg/

Błahy błąd, ale jestem ciekaw w czym rzecz. Może to za sprawą monitora? Mam już nie najnowszy Belinea LCD 17 cali.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki śmieszny błąd, jednak każda "wada" zawsze mnie frustruje :D
Gra działa bardzo dobrze, nie zacina się, tu jest ok. Ale nie w tym problem. Gram oczywiście na PC.

Chodzi o pewną błahą sprawę. Nie mam po prostu w menu licznika osób online.
Pojawia się on wtedy, gdy mamy do wyboru normalne oraz zaawansowane listy gier, w matchmakingu. Znajduje się on wtedy obok tej minimapki pokazującej, gdzie ludzie grają. U mnie jednak czegoś takiego nie ma.

U mnie ogólnie menu chyba troszkę inaczej wygląda, niż na gameplayach.
Dla porównania filmik - http://www.youtube.com/watch?v=lwGMDjXe9gU - zobaczcie jak to tu wygląda, 34 sekunda.
U mnie natomiast jest tak - http://imageshack.us/f/833/iw5mp2011111110492544.jpg/

Błahy błąd, ale jestem ciekaw w czym rzecz. Może to za sprawą monitora? Mam już nie najnowszy Belinea LCD 17 cali.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki śmieszny błąd, jednak każda "wada" zawsze mnie frustruje :D
Gra działa bardzo dobrze, nie zacina się, tu jest ok. Ale nie w tym problem. Gram oczywiście na PC.

Chodzi o pewną błahą sprawę. Nie mam po prostu w menu licznika osób online.
Pojawia się on wtedy, gdy mamy do wyboru normalne oraz zaawansowane listy gier, w matchmakingu. Znajduje się on wtedy obok tej minimapki pokazującej, gdzie ludzie grają. U mnie jednak czegoś takiego nie ma.

U mnie ogólnie menu chyba troszkę inaczej wygląda, niż na gameplayach.
Dla porównania filmik - http://www.youtube.com/watch?v=lwGMDjXe9gU - zobaczcie jak to tu wygląda, 34 sekunda.
U mnie natomiast jest tak - http://imageshack.us/f/833/iw5mp2011111110492544.jpg/

Błahy błąd, ale jestem ciekaw w czym rzecz. Może to za sprawą monitora? Mam już nie najnowszy Belinea LCD 17 cali.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki śmieszny błąd, jednak każda "wada" zawsze mnie frustruje :D
Gra działa bardzo dobrze, nie zacina się, tu jest ok. Ale nie w tym problem. Gram oczywiście na PC.

Chodzi o pewną błahą sprawę. Nie mam po prostu w menu licznika osób online.
Pojawia się on wtedy, gdy mamy do wyboru normalne oraz zaawansowane listy gier, w matchmakingu. Znajduje się on wtedy obok tej minimapki pokazującej, gdzie ludzie grają. U mnie jednak czegoś takiego nie ma.

U mnie ogólnie menu chyba troszkę inaczej wygląda, niż na gameplayach.
Dla porównania filmik zobaczcie jak to tu wygląda, 34 sekunda.
U mnie natomiast jest tak

Błahy błąd, ale jestem ciekaw w czym rzecz. Może to za sprawą monitora? Mam już nie najnowszy Belinea LCD 17 cali.

Pozdrawiam.
E: o kurde... Przepraszam za zdublowane posty. Cały czas wywalało błąd podczas i myślałem, że nic nie piszę... Tego posta proszę usunąć, a zostawić któregoś z poprzednich, bo w nim nie ma odpowiednich linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, mam problem z grą.
Chodzi o misję "Bracia Krwi (Blood Brothers)". Wszystko gra, aż do momentu gdy Price

Spoiler

wali z piąchy Yurija i ten zaczyna sobie przypominać przeszłość. Pojawia się morda Makarova

i gra się wiesza. Próbowałem kilka razy i ciągle jest to samo. Sprawdzałem spójność plików gry, nie pomogło. Poszukiwania z pomocą google''a nie przyniosły rezultatu. Miał ktoś podobny problem? Jakieś pomysły? Dzięki z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do grających w multi w MW3. Jak jest z szybkością multiplayera (oraz całym jego poziomem)? Punktem odniesienia jest pierwsze MW które do dzisiejszego dnia gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 00:31, Bracio napisał:

Mam pytanie do grających w multi w MW3. Jak jest z szybkością multiplayera (oraz całym
jego poziomem)? Punktem odniesienia jest pierwsze MW które do dzisiejszego dnia gram.

Szybkość? Rozumiem, że chodzi o tempo akcji. Jest mniejsze niż w CoD4, bo nie ma chaosu takiego (w MW3 maks. graczy to 18, czyli 9 vs 9). Co nie zmienia faktu, że baaaaardzo przyjemnie się gra, od czasu CoD4 przy innym CoDzie się tak dobrze nie bawiłem jak przy MW3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2011 o 10:26, Firefly94 napisał:

Szybkość? Rozumiem, że chodzi o tempo akcji. Jest mniejsze niż w CoD4, bo nie ma chaosu
takiego (w MW3 maks. graczy to 18, czyli 9 vs 9). Co nie zmienia faktu, że baaaaardzo
przyjemnie się gra, od czasu CoD4 przy innym CoDzie się tak dobrze nie bawiłem jak przy
MW3. :)


Dzięki za odpowiedź :). Bo widzisz strasznie się przejechałem po multi w MW2, straszny chaos, zero skilla tylko kto ma jakie perki i grać się w ogóle nie dało. Będę rozważał kupno w takim razie MW3 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś chciałem potestować multi, ale jest problem - gra freezuje co chwila na kilka sekund, zatem gra jest niemożliwa. Ktoś jeszcze ma ten problem? Jakieś fixy? Czy trzeba czekać na patcha jak w BO? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Bardzo rzadko jest taka sytuacja, kiedy wzruszam sie przy grach, ale smierc Soapa mnie dobila - co jak co, ale bardzo polubilem bohaterow MW, zawsze czekam na misje z Soapem i Pricem - niestety stalo sie.

To własnie sprawia, że single dla mnie miażdzy - gra na mnie działa i czuje, że jestem "bohaterem". Poza tym
Spoiler

misje w francji są mega klimatyczne, waląca sie wieża eiffla

... wow! nawet moja kobieta przestała czytac ksiazke i zaczela sie gapic w ekran. Coś pięknego! Może grafika jest średnia, ale dzieki temu moge grac na maksymalnych detalach i nie martwie się o ścinki - dla mnie jest okej. :) Multi mnie nie interesuje, ale single...polecam! Muzyka miodna, czuje, ze kolejny soundtrack ktory zagosci na moim mp3 na dlugie misiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 13:44, Outlander-pro napisał:

Dziś chciałem potestować multi, ale jest problem - gra freezuje co chwila na kilka sekund,
zatem gra jest niemożliwa. Ktoś jeszcze ma ten problem? Jakieś fixy? Czy trzeba czekać
na patcha jak w BO? :/


W większości przypadków taki błąd się nie zdarza więc niestety będziesz musiał chwiiilę poczekać na patcha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grr przeszukałem googlem internet, ale żadna rada rada na freezy nie pomogła ... i trzeba czekać na cholernego patcha, który najpewniej szybko się nie pojawi :/ Single śmiga, ale multi freezuje, człowiek płaci i grać nie może, damn it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 15:50, Outlander-pro napisał:

Grr przeszukałem googlem internet, ale żadna rada rada na freezy nie pomogła ... i trzeba
czekać na cholernego patcha, który najpewniej szybko się nie pojawi :/ Single śmiga,
ale multi freezuje, człowiek płaci i grać nie może, damn it.

Wyłączyłeś nagrywanie w kinie? To powoduje freezy i to potężne czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 16:31, KamyK_84 napisał:

Łuhu w MM za 99 zł MW3 :D Starczyło jeszcze na Skyrima :)
Czemu ta instalacja taka długa? :<

14 GB danych to dość dużo. Nic dziwnego, że długo idzie.
Mi za to ściąga się od 13:20 i pokazuje, że jeszcze 5-6 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem, przeszedłem... i nie rozumiem zachwytów co poniektórych.
Typowy CoD - strasznie szybki, krótki, efekciarski. Nie jest to gra zła, ale też bez rewelacji jak dla mnie. Fabularnie jest tak sobie, przeszli za to samych siebie z tą całą "filmowością". Ewidentnie za dużo tego naładowano, czuć pewien przesyt, a sama historia z każdą odsłoną robi się przez to coraz bardziej oderwana od rzeczywistości. Nie mniej te wszystkie efekty nie maskują w żaden sposób tego, że silnik jest po prostu anachroniczny (choć gra wygląda ładniej niż poprzedniczki, tak mi się wydaje przynajmniej) i coraz bardziej odstaje od reszty współczesnych FPSów. Nieco skopali udźwiękowienie, a dokładniej karabiny automatyczne. Obojętne czy strzelałem z AK, ACR czy M4, dźwięk sprawiał wrażenie jakby z lenistwa nagrano jeden odgłos i przepuszczono kilkakrotnie przez Audacity. A jeśli chodzi o muzykę czy lektorów, to akurat tutaj nie ma się do czego przyczepić.
Ostatecznie jednak był to pierwszy CoD do którego ukończenia musiałem się zmusić. Black Ops, mimo wszystkich upierdliwych, technicznych mankamentów był zwyczajnie lepszy. Nawet singiel Battlefielda 3, mimo że dosyć średni i przesycony badziewnymi QTE sprawił mi więcej frajdy.
Jeśli miałbym oceniać w skali od 1 do 10, dałbym co najwyżej siódemkę.

Spoiler

Swoją drogą, coś twórcy strzelanek uparli się ostatnio na motyw zwalającego się na gracza wieżowca...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować