Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 05/2006

525 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2006 o 08:57, rywin2006 napisał:

OMG! Co za lol! Gadam ci że to nie zależy od sprzętu tylko to jest jakiśbug gry!!! 2 razy ci
to pisałem i nic!

No to napisałęm że może coś z systemem nie tak... mowie ci coś, nto napewno nie jest związane z grą, bo liudzie mający sprzęt gorszy od twojego grają bez problemu.Więc i na twoim kompie nie powinno być kłopotow,zwłaszcza że sprzęt jest cholernie dobry.Może masz wadliwy egzamplarz gry? Jeżeli faktycznie masz orginalną grę to zwroc się do Cenegi bo sprzęt nie powinien stanowić tutaj problemu.

W każdym bądź razie to na pewno nie jest bug gry bo od dawno byłoby tutaj pełno postow przepełnionych złością że schrzanili grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2006 o 14:48, glizda101 napisał:

Gdzie? :] Bo ja nie bardzo widzę. Przynajmniej na pierwszy rzut oka, bo całego AR nie chce
mi się teraz przetrząsać :D


A popatrz no na rysunek z motywem "szklanych domów". :))) No, z jakiej to jest lektury? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:30, Gelo87 napisał:

Mam pomylone nadruki na płytach. Tam gdzie powinien byc thief to jest dino crisisi odwrotnie.

tak chyba wszyscy posaidacze cd mieli. juz jeden gościu pisal ze tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:32, Rafcio Master napisał:

> Mam pomylone nadruki na płytach. Tam gdzie powinien byc thief to jest dino crisisi odwrotnie.

tak chyba wszyscy posaidacze cd mieli. juz jeden gościu pisal ze tak ma

Oj dostanie się Smugglerowi i całej Ekipie CDA :) Najpierw pomyłka z dniem wydania pisma( smuggler mowił że 18 a wyszło 19) a poźniej numer z płytkami CD:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:35, Darkstar181 napisał:

Oj dostanie się Smugglerowi i całej Ekipie CDA :) Najpierw pomyłka z dniem wydania pisma( smuggler
mowił że 18 a wyszło 19) a poźniej numer z płytkami CD:)


A co ma do tego Smuggler i ekipa CDA? To TŁOCZNIA dała ciała, a nie redakcja. Tak więc jeśli juz chcecie komuś dowalić za pomylone nadruki na płytach, to z pretensjami do tłoczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2006 o 15:19, Colidor napisał:

A co ma do tego Smuggler i ekipa CDA? To TŁOCZNIA dała ciała, a nie redakcja. Tak więc jeśli
juz chcecie komuś dowalić za pomylone nadruki na płytach, to z pretensjami do tłoczni.

Przecież żartuje:) Co my,szaraczki moglibyśmy zrobić? Zbojkotować CDA i nie kupować następnego numeru? Nie przeszłoby to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 15:24, Darkstar181 napisał:

Nie przeszłoby to:)


Pewnie, że by nie przeszło. No bo pomyśl - kto by miał na tyle silną wolę, żeby nie kupić? ;D A redakcja, na złość nam, dała by jakieś genialne gry na płytkach i miodne recenzje. ;P No i kto by wtedy bojkotował? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie udało mi się kupić,ale mam pytanie: Czy tylko u mnie nie można włączyć przeglądarki płyty? Nigdzie nie widzę pliku.exe. Normalnie wkurza mnie to bo muszę po folderach łaźić,a nie z przeglądarki ogladać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 21:16, Darkstar181 napisał:

>
Dostanie mi sie chyba od moderatorow za pisanie potrojnego(!) posta ale chce tylko dodać że
udało mi się uruchomić, nie ma problemow, nie odpisujcie mi.

A jak, bo mam ten sam problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2006 o 12:30, ShadowG napisał:

A jak, bo mam ten sam problem?

Powiem tak: nie przewijaji paska w oknie zbyt szybko, bo ikona menu jest tak idiotycznie umiejscowiona że jej nie widać. Otworz okno na fulla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no fajne zapoweidz Gothica fajna recenzja Obliviona (TES górą) ale dali takie ocene pewnie dla aclej serii i pelne wersje calkiem fajne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 14:46, olki77 napisał:

Graliscie w gre symulacja spadajacego człowieka jest w Bonusie 2 małe gierki

Grałem. Niezła. Mój rekord w "schodopadzie" to ok.75 000 pkt, a Twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować