Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 - będą odrzucające eksplozje, a Frostbite 2.0 przebija konkurencyjne silniki

56 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że poza mega grafiką będzie też mega optymalizacja i nie będę musiał niczego wymieniać w kompie. No DICE pokażcie co potraficie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem NUDA! Gry są dla rozrywki a nie by poudawać sobie przez 3h przed monitorem leżenie w trawie i czekanie na pare pikseli udających wroga. Wracam do intensywnego Black Ops. Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 11:29, Piotr13PL napisał:

Jednym słowem NUDA! Gry są dla rozrywki a nie by poudawać sobie przez 3h przed monitorem
leżenie w trawie i czekanie na pare pikseli udających wroga. Wracam do intensywnego Black
Ops. Do widzenia.


Prawo numer 8: Jeśli gracz Battlefielda przechodzi do Call of Duty, średnie IQ w obu społecznościach wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawo numer 9: Jeżeli loczyn nie weźmie leków, pie***li głupoty.

Skończcie już te wojny, która gra jest lepsza. Jeden woli CoD, drugi Battlefield, kogo obchodzi, że ty wolisz tą grę czy inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawo numer 10: Nie będzie lepszego symulatora pola walki niż Operation Flashpoint (nie mylić z Dragon Rising i Red River) i Armed Assault. Realizm w grze bardzo mi się podoba jednak nie przesadzajcie panowie, ale też nie odpuszczajcie bo chyba nie chcemy z BF''a 3 kolejnego CoDa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 11:30, loczyn napisał:

> Jednym słowem NUDA! Gry są dla rozrywki a nie by poudawać sobie przez 3h przed monitorem

> leżenie w trawie i czekanie na pare pikseli udających wroga. Wracam do intensywnego
Black
> Ops. Do widzenia.

Prawo numer 8: Jeśli gracz Battlefielda przechodzi do Call of Duty, średnie IQ w obu
społecznościach wzrasta.



Hahaahha, komentarz mistrz :D


@GranGTX

Wojna to będzie w BF3, teraz to tylko gra wstępna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@zawcia, pożyjemy, zobaczymy :) Przy Bad Company 2 też słyszałem komentarze twórców, że gra zje na śniadanie konkurencje. A jak wyszło, to każdy kto grał ten widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 11:30, loczyn napisał:

Prawo numer 8: Jeśli gracz Battlefielda przechodzi do Call of Duty, średnie IQ w obu
społecznościach wzrasta.


głupoty gadasz :) ja lubię obie serie. Uważam że doskonale się uzupełniają i inteligencja gracza nie ma tu nic do gadania... ale z tego co widzę Battlefield w tym roku zdobędzie moje serce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobią hitbox''y które są idealne bez żadnego opóźnienia względem tekstur to uznam że DICE zrobiło coś nowego (innowacyjnego) :P. Oby te wszystkie bajery były nie do wyłączenia poprzez głębsze grzebanie w ustawieniach bo w tedy każdy to wyłączy (chodzi o multi). HDR też powinien być nie do wyłączenia bo o to chodzi przecież żeby słońce i lub inne intensywne światło oślepiało, gdyby wszyscy mieli włączony HDR możliwość taktyczne by wzrosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"DICE chce stworzyć jak najwierniejszy symulator żołnierza."
Jak tak dalej pójdzie, to ta gra będzie konkurencją, ale dla ArmA II i OF, a nie dla Call of Duty. Chociaż nie zdziwiłbym się, gdyby to był właśnie jeden z celów twórców. No bo w sumie CoD dostało już godnego konkurenta w postaci Bad Company 2, a Battlefield 3 to coś zupełnie innego... Ciekawi mnie co mieli na myśli mówiąc, że chcą stworzyć jak najwierniejszy symulator żołnierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 11:49, arborek napisał:

głupoty gadasz :) ja lubię obie serie. Uważam że doskonale się uzupełniają i inteligencja
gracza nie ma tu nic do gadania... ale z tego co widzę Battlefield w tym roku zdobędzie
moje serce :)


Oj, pożartować nie można. :P
Ja lubiłem CoDy bardzo do czasu MW2, do tego czasu też nie przepadałem za BFami, natomiast od czasu kiepskiego imo CoDa:WaW i doskonałego BF:BC2 zmieniłem "wiarę" :)

No to panowie - byle do jesieni! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już pierwszy Frostbite był najlepszy na rynku... Najwierniejszego symulatora nie zrobią bo Army nie przebiją pod tym względem. Ale mam nadzieje że będzie masa sprzętu dla piechura i jeszcze więcej pojazdów - bo to lubię najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh! Blood screen! ...So real! A tak na poważnie to oczywiście cieszą takie informacje. Im bardziej realistycznie pole walki tym lepiej oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 12:13, Damianuss1 napisał:

Im bardziej realistycznie pole walki tym lepiej oczywiście.

Ty to na poważnie? Serwery OF: Dragon Rising świecą raczej pustkami, nie wiem jak jest z ArmA II, ale podejrzewam, że podobnie. Wobec tego ciekawe jak by wyglądała sytuacja z Battlefield 3, gdyby zrobili go w stylu właśnie takim megarealistycznym jak pierwsze OF czy ArmA II. Pewnie większość by pozostała przy Bad Company 2 i CoD, a tylko prawdziwi hardkorowcy by w to grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować