Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niespełna trzyminutowy gameplay z Battlefield 3

106 postów w tym temacie

Całość wygląda bajecznie, ale ja bym chciał usłyszeć kiedyś o nowym 2142 na tym silniku. Poharcowało by się trochę mechem po miastach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... ja wiem może być podobnie jak z innymi grami czyli przed premierą ''wow'' ''to będzie najlepsza gra roku'' a później się okazuje ze wychodzi taki sobie średniak i choć na gameplayu jakościowo wychodzi naprawdę dobrze to kto wie czy nie zaskoczy nas bardziej jakiś inny fps np. homefront, może wyjdzie nowy MoH no i może nowy CoD ale wątpie bo jak dla mnie ta seria już powoli umiera no chyba że będzie na poziomie mw1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 20:33, Lisun napisał:

Jak patrzyłem na animacje "wejścia i czyszczenia" momentalnie przypomniał mi się SWAT
4. A to dobrze, bo to jedna z bardziej "myślowych" gierek.
Co do gry - nie kupię. Jak usłyszałem słowo "odrzutowce" od razu mi się odechciało.


Jak można sie nastawić na czystą rozgrywkę CQB ala Rainbow Six ( te do Raven Shield)/ SWAT w tytule ze znaczkiem Battlefield ? Musi być też i tona ciężkiego sprzętu czołgi/pojazdy opancerzone/śmigłowce/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yyyy klon Call of Duty?

Mówili że to ma być niby realistyczne, wiem że to bardzo wczesna wersja ale nawet iskierki realizmu tam nie ma.
Na tą chwilę dla mnie to będzie zawód roku 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować