Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niespełna trzyminutowy gameplay z Battlefield 3

106 postów w tym temacie

Trzeba przyznać że pod względem graficznym, gra prezentuje się rewelacyjnie. Pod każdym innym względem pewnie będzie podobnie, jak to miało miejsce w poprzednich odsłonach serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R.i.p Cod''a ? Zanim coś napiszesz to przemyśl to 3 razy albo postaraj się uzasadnić swoją jakże bezmyślną wypowiedź. Cod to marka wymierająca wymęczona materiałem i grafiką. B3 to fps nowej generacji pod każdym względem i uważam ze single jak i multi zmiotą konkurencje. A o reklamę na pewno nie ma się co martwić, gdyż już teraz pomimo tego że wszystko jest w fazie produkcji jest o niej głośno, hucznie i każdy nowy news jest półki co 1 wielką reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wznoszę modły do olimpu żeby DICE tego nie spieprzylo.....Zanosi się na grę której już dłuuuuuugi czas brakowało
na rynku PC ( ciut łatwiejsza od ARMA która mimo wszystko jest najlepszą tego typu grą w moim osobistym rankingu, i znacznie trudniejsza od MW ale posiadająca równie nasycony wow-factorem single )

Odczekamy odrobinkę , poczekamy na demo/betę multi i ....jeśli dice będzie trzymało poziom preorder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 12:42, Cygi napisał:

Hah! Sprawdzanie czy wszyscy są cali:
Soldier #1 - "I''m up!"
Soldier #2 - "I''m up!"
Soldier #3 - "I''m fucked up, but I''m up..."

Mistrzostwo!
Swoją drogą, animacja biegu NPC-ów - czysty miód.
Czekamy!
===
golic
Proponuje, abyś nie używał słowa "polaczek". Jest to obraźliwe.
===
PS. Free Kevin!


Popieram :) a z dialogu się też uśmiałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękne, po prostu piękne. Nie podoba mi się tylko HUD, wygląda jak z MoHa, a to mi się baaardzo źle kojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nonnonono, czekam teraz na pokaz multi, bo to jest to co tygryski lubią najbardziej...Ale engine prezentuje się wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania wygląda jak klon CoDa. To nie jest złe, bo ja tam CoDy lubię.

Gra jest w fazie pre-alpha, a już zapowiadają DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 12:07, Tenebrael napisał:

> (no chyba że ktoś ma już piracką wersje Windowsa 7 ;p)

A czemu piracką? Ja mam już od dawna Win7 (od dnia premiery), i to jak najbardziej oryginalny.
I, o ile dobrze pamiętam, na Steamie bodajże były rankingi, jacy gracze na jakim są sprzęcie,
i wyszło, że o ile do Visty gracze podchodzili bardzo nieufnie, o tyle na Win7 przesiada
się baaardzo duży odsetek graczy.

Fajnie, ale nie każdy ma tyle kasy by na nowy system operacyjny wydawać od 300-700 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 16:49, Mich4elos napisał:

Fajnie, ale nie każdy ma tyle kasy by na nowy system operacyjny wydawać od 300-700 zł


System to nie gra, którą się kupuje, przechodzi i zapomina. System to inwestycja na lata - a XP jest na rynku już 10 (chyba) lat. Najwyższy czas kupić inny i siedzieć na nim kolejne parę lat.

Poza tym, statystyki Steama są bezlitosne - Win7 64 od dawna wyprzeda XP (a jak doliczymy takie systemy jak Vista w obu wersjach czy 32 bitową wersją 7 to jest większość). Najwyższy czas, by twórcy gier zaczęli to wykorzystywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..A najlepsze jest to, że w tym kawałku gameplay''a nie ma nic, czego nie widzielibyśmy wcześniej w innych grach (z oprawą licząc) a wszyscy się tak podjarali jak młodzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu gra, w której można poczuć się jak żołnierz, a nie jak aktor amerykańskiego filmu akcji (Call of Duty). W serię BF nigdy nie grałem, ale przymierzam się do BC2 bo w multi BO brakuje mi tego co ma wspomniana gra EA - odrobiny spokoju i miejsca na zaplanowanie akcji, a nie ciągłego strzelania czy to w Singlu czy to w Multi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 17:00, kodi24 napisał:

..A najlepsze jest to, że w tym kawałku gameplay''a nie ma nic, czego nie widzielibyśmy
wcześniej w innych grach (z oprawą licząc) a wszyscy się tak podjarali jak młodzi xD


Hmmm, było sporo rzeczy, których nie ma w innych produkcjach:

1. Dbałość o detale. Spójrz na taki zwykły, prosty KUBEK stojący na mapie. Pięknie wykonany, w szczegółach. Doniczki, gdy idziesz ulicą, krzesła, etc.

Powiesz, że to bzdety. Tak, to są bzdety. Ale, podobnie jak w grafice komputerowej, to detale decydują, czy człowiek postrzega scenę jako wiarygodną, realistyczną, czy sztuczną. Stąd nic dziwnego, że mimo, że niektóre większe obiekty widzieliśmy już w takiej jakości, to dbałość o detale daje (nieraz zupełnie podświadomie) wrażenie niebotycznego realizmu. I to się chwali.

2. Chłodna, brudna i rzeczywista wojna. Ten trailer pokazuje podejście ekipy - żadne podniosłe dialogi, żadnego patosu, żadnego heroizmu czy ratowania świata przed wojną nuklearną. Wojna. Tak zwykła, że aż niezwykła.

Ostatni raz czułem podobny realizm w misji na plaży Omaha w MoH:AA. Członek oddziału, trybik w machinie, a nie centralny obiekt, wokół którego wszystko się kręci.

3. Naturalność zachowania się towarzyszy. Otwieranie drzwi, penetracja pomieszczeń, reakcja na strzały. Wszystko tam wygląda NATURALNIE. Nie jak w innych produkcjach, gdy Twoi towarzysze mogliby w brawurze konkurować z Rambo.

4. Nawet dramatyzm sytuacji, bycie pod ostrzałem nie wygląda, jak w innych grach. Nie jesteś ani przesadnie zaszczuty, ani nie jesteś jak okopana twierdza. Jesteś żołnierzem, który znalazł się w realnej sytuacji, w realny sposób, realnie się zachowując.


Podsumowując, masz rację, nie ma w tej grze czegoś, co biłoby po oczach. Skąd więc te wszelkie "WOW''y"? Stąd, że wszystko w tej grze gra, wszystko pasuje, dopracowane jest w najmniejszych detalach, a akcja wydaje się idealnie zbalansowana z realizmem i... zwyczajnością. Właśnie taka zwyczajność sytuacji tworzy tutaj jej dramatyzm. I to jest piękne, takiego czegoś nie było od pamiętnej plaży Omaha w MoH:AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę jednym z niewielu którzy się nie podniecają tym gameplayem. Tak naprawdę było 2:20 gameplay''a (tak tak, napisy początkowe i końcowe to łącznie 30-40 s), przez ponad minutę było pokazane tylko bieganie, na koniec trochę strzelania, dla mnie to za mało jak na razie żeby już krzyczeć "HIT", "CUDO" i tym podobne (swoją drogą patrząc ile informacji ujawniono to takie coś jest śmieszne). Żeby nie było, to wszystko ładnie się prezentuje, ale ja czekam na PEŁNY gameplay, a nie wyrywki, i żeby ten gameplay trwał więcej niż coś ponad 2 minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tej gry i ich twórców!!!

Dają Ci taką zabawkę, patrzysz na nią 2 minuty, a potem zabierają i mówią: poczekaj jeszcze kilka miesięcy ;).


Już teraz jestem pewny, że zakupię tę grę- na jaką platformę? Zobaczy się po wymaganiach. Wolałbym FPSa na PC, chociaż może do czasu premiery przyzwyczaję się do szczelania padem. W każdym bądź razie, przeklinają że aż miło ;P. BF3, jednak rynek growy nadal ma dobre pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować