Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kogo zobaczymy i jakie miejsca zwiedzimy w Dragon Age II?

39 postów w tym temacie

Ło kurde, pierwszy news cudaków nie splagiatowany. Czyżby otrzymali tajemniczą pomoc? Nie wiem, w każdym razie ja dalej nie ogarniam jakim cudem reklamujecie ten g*wniany serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo... Leliana jest i fajnie... ;D

Mam pytanie... czy save z DA:O będzie wpływał na DAII, bo zapomniałem czy tak czy nie. Jeżeli tak to

Spoiler

Zevrana u mnie zabraknie... chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 14:14, Muradin_07 napisał:

Nooo... Leliana jest i fajnie... ;D

Mam pytanie... czy save z DA:O będzie wpływał na DAII, bo zapomniałem czy tak czy nie.
Jeżeli tak to

Spoiler

Zevrana u mnie zabraknie... chyba



Save''y będą miały wpływ na politykę Fereldenu.
Np.

Spoiler

Kto siedzi na tronie, kto przeżył, a kto umarł. Kto rządzi Orzammarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dali tutaj tyle postaci drugoplanowych które nie były wcale ważne dla gry a za to nigdzie nie widzę Morrigan która jak zapewniali twórcy będzie, bo jest ważna dla DA. Albo sami się pogubili z jej wątkiem i olali go albo nie wymienili jej tutaj a i tak będzie.
Zauważyłem także że "Mother" będzie. Pytanie czy to jest ta "Mother" o której myślę i która została przez mojego maga zabita czy też jakaś inna postać. Ale myślę że to nie przypadek i to jest ta "Mother" czyli znowu masło maślane. A co do Leliany, nie powinna ona czasem być forever and ever z moją postacią skoro z nią też miałem romans i tak miałem w endingu ale zamiast tego została templariuszem?
Fajnie byłoby ją zapytać gdzie jest Warden Commander.Tak samo Alistair...
Anora dostała tron a on zrzekł się prawa do korony i pozostał na koronacji tylko skoro nie został władcą to dlaczego nie towarzyszył mi w Awakening tylko przepadł bez śladu?
Babol na babolu babolem pogania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh spoilerów ciąg dalszy... dobrze, że czytam z nich tylko nagłówki newsa, co by sobie nie rozdupczyć całkowicie przyjemności z samodzielnego odkrywania gry.
Może tak niedługo gram faktycznie zapoda całą fabułę + opcjonalnie zakończenia i listę płac, wtedy wszyscy darują sobie zakup DA2 bo po co...

P.S.
Swoją drogą czy podali który save będzie się liczył ? Tj. tylko ten z podstawki czy ten z rozszerzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 17:32, Pietro87 napisał:

P.S.
Swoją drogą czy podali który save będzie się liczył ? Tj. tylko ten z podstawki czy ten
z rozszerzenia ?


Ten z rozszerzenia też, chyba że nie chcesz importować wydarzeń z dodatku.Ja osobiście mam save po Witch Hunt i też tego mam zamiar importować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do jedynki nie mam kilku DLC, po zakończeniu wszystkich które miałem za free z kolekcjonerki olałem dokupienie twierdzy strażnika i potem witch hunta.

Ale dodatek [przebudzenie] mam, miło wiedzieć, że tez mogę z niego coś zaimportować do fabuły.

Za to cenię bio, ludzie wieszają psy, że ciągłość fabuły i wpływ na save importowany w me był marny, ale najważniejsze że BYŁ. Przynajmniej dla mnie, jest to kapitalny ukłon w stronę graczy, moje decyzje, moje przejście gry, moja konkretna wersja zdarzeń.


P.S.
Z ciekawości zajrzałem sobie na kilka większych portali z torrentami, co by sobie deczko popsuć humor, wersja DA2 PL już dostępna wyripowanymi dlc i dodatkowymi przedmiotami... istna komedia, a ja mam czekać do 11 marca, jak tu się uczciwy klient ma nie wkurzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 17:53, Sanders-sama napisał:

Fakt już jest...
Kurde szybcy są...


W sumie kiedyś z własnego doświadczenia pisałem jak takie gry trafiają tak szybko na piracki rynek [pracowałem w firmie która zajmowała się tłoczeniem filmów i gier jako operator na masteringu], ot wywędrowują właśnie prosto z tłoczni, bo same trafiają do nich ponad tydzień przed premierą, a własnie podobnie jak tutaj, są finalnie tłoczone, testowane i pakowane około 4 dni przed wyjściem do sklepów.
Było w mojej starej firmie od groma wpadek, a to z wynoszeniem towaru na użytek własny jak i z kradzieżą całej palety [akurat wtedy chyba z win vistą nie z grami], to jest główny kanał dystrybucji pirackich kopi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować