Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - skład pakietu Edycji Kolekcjonerskiej potwierdzony!

233 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2006 o 17:22, Jay Z napisał:

Nakład Edycji Kolekcjonerskiej jest limitowany i jest objęty tajemnicą ;> W każdym razie
większość została już zamówiona. Zamawianie w sklepie gram.pl jest nadal możliwe, a w przypadku
wyczerpania towaru produkt zniknie ze sklepu.


A czy po zakończeniu zamawiania podacie?? Ideą LTD editions jest właśnie wiedza jak bardzo limitowany jest nakład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurdę - teraz po zagraniu w demo, jeszcze bardziej doczekac sie nie mgoe mojej EK :D zaluje, ze nie bedzie soundtracka :( no i zamiast HoMM3 faktycznie lepiej by bylo gdyby dali 1 i 2 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przed 18:00 zaczolem sciagac versje 500mb ze strony ubi softu!!! I to byla jakas zrypana bo jak zaczol rozpakowywac to wystapil blad!!! Musze drugi raz sciagac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wszystkie cześc homm czyli I.II.II IV(oryginalne)ale wolałbym homm III ponieważ mam je z extra klasyki i troche inaczej wygląda na biurku :PP ale to tylko moja sugestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 18:22, moonman napisał:

PYTANIE DO CDP:

czym różni się "Rozszerzona instrukcja do gry" do "Obszernej instrukcji"?

co będzie w tej pierwszej, czego nie będzie w drugiej?


Sądząc po zachodniej edycji kolekcjonerskiej, która ma chyba wszystko to, co ta w CDP to poszerzona instrukcja jest "Upgraded manual featuring additional pages on Heroes battles" http://www.gpstore.co.nz/Games/1510781.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagralem w demko i mam mieszane uczucia.

Niby gra fajna i utrzymana w starym dobrym stylu ale:

- kiepska czcionka
- ikonki na ekranie rozbudowy miasta sa po prostu brzydkie :(
- obracanie ekranu jest bardzo niewygodne i poza tym czasem sie dziwnie "zacina", szczegolnie w miescie
- brzydkie cienie pomimo najwyzszej jakosci grafiki (schodkowane shadow mapy)
- wydajnosc tez pozostawia sporo do zyczenia - niby chodzi ladnie a jak tylko obnizymy ekran gdzie widac praktycznie to samo + duzo nieodkrytego terenu to strasznie zwalnia

Mam nadzieje, ze full wersja bedzie bardziej dopracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy w polskiej kolekcjonerskiej beda odblokowane "special trail" w opcjach? co to w ogole jest? A co z:

In-game contents:
* 3 exclusive single scenario maps which indirectly link to the game scenario (i.e. side missions - a must have for all Heroes fans)
* Exclusive map of the Might and Magic world
* Exclusive "visual only" artifact]

Czy pierwsze 2 podpunkty to "Dodatkowe mapy do gry"?? A co z artefaktem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze to dodatkowe mapy w grze, dwójka to jest ta papierowa mapa świata. O trójce natomiast nie mam zielonego pojęcia:P Skąd wogóle masz te informacje? BTW: za pomocą jakiego playera można odpalić pliki ogg? Bo chętnie bym posłuchał sobie muzyki zawartej w katalogu z demem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam gadacie, jesli na sile bedzie sprawdzac co jest w grze nie tak to w kazdej grze znajdziecie niedopracowania. A ogolnie powinniscie cieszyc sie gra, ze powrocono do starego trypu gry, ze jest zachowany klimat tyle, ze w 3D. A wydania sa zajebiste i warto sie zaopatrzyc w Edycje Kolekcjonerska, jesli jest sie fanem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tzn, jaki klimat masz na mysli? Poza tym ze ze typy zamków i nazwy potworów sie nie zmieniły to wszystko jest co innego. Moim zdaniem najlepsze rozwiązania z 4. tej czesci zostały odrzucone przez co gra wraca do kilku glupot z pierwszych czesci, takich jak np. niemoznosc poruszania potworów bez bohatera. Czwórka miala sporo super wg mnie ulepszen ktore zostaly niestety wyrzucone a bedzie sie do nich powracac w VI. A ta wersja ma niestety jeszcze bardzo duzo slabosci ze wspomne najbardziej rzucajace sie w oczy - czyli niedopracowany silnik graficzny i niezbalansowane potwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za problem, kiedy mam już gre a po odpaleniu jej... obraz gry poprostu sie wali... Sodoma i Gomora, że tak powiem sieczka... Tyle sie meczylem nad tyloma problemami a teraz kiedy mam już gre i poczatkowo odpala sie normalnie to kiedy przechodzi do głównego menu nie da sie nic robic bo ekran szaleje... POMOCY PROSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zebyś nie musiał powtarzać posta, to może tutaj odrazu ci odpowiem. Będzie niedługo wydane II demo - pokazujące polską wersję językową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:54, shinian napisał:

Zebyś nie musiał powtarzać posta, to może tutaj odrazu ci odpowiem. Będzie niedługo wydane
II demo - pokazujące polską wersję językową.



Wiem. Ale czy będzie łatka spolszczająca, bo demo angielskie ściągam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbe: Co to za problem, kiedy mam już gre a po odpaleniu jej... obraz gry poprostu sie wali... Sodoma i Gomora, że tak powiem sieczka... Tyle sie meczylem nad tyloma problemami a teraz kiedy mam już gre i poczatkowo odpala sie normalnie to kiedy przechodzi do głównego menu nie da sie nic robic bo ekran szaleje... POMOCY PROSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować