Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - skład pakietu Edycji Kolekcjonerskiej potwierdzony!

233 postów w tym temacie

To bardzo, bardzo smutna wiadomość - o braku ściezki dźwiękowej. :( Najsmutniejsza. :( Tak "istotny" element zestawu - dla mnie of course... Eh... fatalnie.:-/
Nie da się "ponegocjować" z Ubi? ;-) Może ustąpią? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości - o brak soundtracku nie mam pretensji do CDP (Homm 5) czy Cenegi (Oblivion), bo kazdy dystrybutor chce pewnie wydac gre w jak najlepszy sposob... po prostu producenci w sprzedazy soundtrackow via internet widza chyba zyle zlota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skrzynka super.ale troszke szkoda że nie będzie ścieżki dzwiękowej.ale tak by nie była mi do niczego potrzebna,bo nie wiem czy bym słuchał.ale EK i tak nie straciła na wartości.lecz jak nie ma scieżki dzwiękowej czuje że tych dodatków jest mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 17:12, shinian napisał:

Mam jedno pytanie: czy przed premierą Herosów będzie można pobrać demo polskiej wersji? Nie chciałbym się
niemiło rozczarować skaczącymi napisami jak to miało miejsce w przypadku Fable.


Owszem, zgodnie z informacją podaną na homm5.gram.pl udostępnimy polską wersję językową dema. Staramy się, aby demo PL było gotowe już w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 17:14, Kamil.i.Maciek napisał:

Pewnie wpadną na genialny pomysł taki jak z GW:Faktion że za 19.90 możesz se dokupić to i owo


Brak ścieżki dźwiękowej nie wynika z naszej polityki wydania gry. To decyzja Ubisoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, a tak bardzo chciałem wykorzystać nową ścieżkę na jakiejś sesji RPG, a tu be :-(. Ale najważniejsza jest sama gra (i mapa ,i szkrzynka, oczywiście ^_^). A dostaną ją Ci, co ją sobie zamówili, czyli min. ja :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z CDP może powiedzieć,czy pudełko będzie wyglądało dokładnie tak, jak to przedstawione na zdjęciu? Bo nie chcę się znowu zdziwić jak w przypadku Fable''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 17:17, Jay Z napisał:

Brak ścieżki dźwiękowej nie wynika z naszej polityki wydania gry. To decyzja Ubisoftu.


Ja wiem :] Tylko mi się np bardzo podoba muzyka z gry Heroes 4 kupiłem platynową kolekcję i dał bym wszystko by ją mieć w otwarzaczu mp3 :]
Myśle, że w H5 muzyka będzie jeszcze lepsza a przy głośnym PC nie będe zbyt zadowolony ;P
No ale trudno
Jeżeli moge coś zaproponować....:P
Przyciśnijcie ich troche edycja kolekcjonerska nie musi być tylko Bardzo Dobra skoro może być Celująca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nakład Edycji Kolekcjonerskiej jest limitowany i jest objęty tajemnicą ;> W każdym razie większość została już zamówiona. Zamawianie w sklepie gram.pl jest nadal możliwe, a w przypadku wyczerpania towaru produkt zniknie ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 17:09, Jay Z napisał:

Ścieżki dźwiękowej nie będzie w żadnej edycji. Taka decyzja :( Cena niestety ustanawiana jest
w oparciu o licencję, płytka w tą czy w tamtą nie wpływa znacząco na koszt produkcji, proszę
więc zrozumieć, że cena sprzedaży wynika z "porozumień" z wydawcą gry. Edycja CD Projektu okazała
się na tyle atrakcyjna, że wiele osób chciało ją sprowadzać za granicę, co nie byłoby korzystne
dla dystrybutorów produktu w innych krajach.


Prócz kolekcjonerów zbierających wszystkie wersje, polonii i tych nielicznych, którzy znają język Polski, to kto tam kupiłby egzotyczną wersję gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie osta beda odzielnie sprzedawac.Jak tak to wszyscy ktorzy czują się oszukani będą mogli sobie go ukraść ;P. Tak czy inaczej pazerne świnie z tego ubisoftu ale i tak wydają od groma świetnych gier.
No ale najfajniejsza częśc czyli albumik z artami nadal jest w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować