Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - skład pakietu Edycji Kolekcjonerskiej potwierdzony!

233 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2006 o 17:22, Kamil.i.Maciek napisał:

> Brak ścieżki dźwiękowej nie wynika z naszej polityki wydania gry. To decyzja Ubisoftu.


Ja wiem :] Tylko mi się np bardzo podoba muzyka z gry Heroes 4 kupiłem platynową kolekcję i
dał bym wszystko by ją mieć w otwarzaczu mp3 :]
Myśle, że w H5 muzyka będzie jeszcze lepsza a przy głośnym PC nie będe zbyt zadowolony ;P
No ale trudno
Jeżeli moge coś zaproponować....:P
Przyciśnijcie ich troche edycja kolekcjonerska nie musi być tylko Bardzo Dobra skoro może być
Celująca ;]


Heroes V to jedna z najważniejszych premier dla naszej firmy, przykładamy do niego wielką wagę również z sentymentu do całej serii, z którą nasza firma jest mocno związana. Jeśli pojawi się jakakolwiek możliwość dodania/sprowadzenia/wydania ścieżki dźwiękowej, na pewno to uczynimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 17:22, ktosik napisał:

Prócz kolekcjonerów zbierających wszystkie wersje, polonii i tych nielicznych, którzy znają
język Polski, to kto tam kupiłby egzotyczną wersję gry?


a co za problem dla takiego "zagraniczniaka" kupic polskie pudelko i wlozyc tam sobie plyty z angielskiej edycji? szczegolnie gdy edycja kolekcjonerska pl jest tansza niz zwykla edycja za granica? dla prawdziwego fana homm to nie problem. trzeba bylo czytac forum ubisoftu, zdziwilbys sie ilu bylo chetnych zaplacic kilkadziesiat euro za sama przesylke byle dostac takie wydanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 17:23, haveano napisał:

zaczelo sie pojawiac demo
dostepna na:
ftp://ftp.ubi.cpm//emea/homm5/demo/


wdarl sie blad w linka, teraz poprawny:
ftp://ftp.ubi.com/emea/homm5/demo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy sountrack to jest rzeczywiście taka istotna rzecz?
Nikt nie słuszał muzyki, a już wszyscy ją chcą :].

Jestem też ciekaw ile osób nałogowo słucha ścieżki dźwiękowe z gier. Większość są to całkiem niezłe motywy, jednakże sensowne dopiero w połączeniu z akcją (mniej więcej jak muzyka filmowa - pomijam taką typu Vangelis).
Muzyka do HoM&M III do majstersztyk, ale utwory są krótkie, niektóre mocno ze sobą kontrastują i trudno tego słuchać w kółko.

Ja OST z Nocy Kruka i AoE 3 ruszyłem tylko raz, żeby usłyszeć jak to brzmii ładnie w wieży. I nie sądzę, żebym kiedkolwiek jeszcze tego użył ;p.

Uważał ścieżki dźwiękowe za całkiem zbędny gadżet i o stokroć bardziej wolałbym plakacik, mapkę, naszywkę, naklejkę, miedzioryt czy grubszą instrukcję, duży box zamiast dvd, łądniejszą okładkę czy cokolwiek oryginalnego.

Dodam jeszcze, że w większości gier muzyka znajduje się na płycie bądź rozpakowywana jest na dysk, a czasem można legalnie pograć z internetu - wtedy bezproblemowo robimi sobie sami OST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi edycja kolekcjonerska - heh bez ścieżki dzwiękowej - która stanowi najistotniejszy element zestawu - bynajmniej dla mnie jako muzyka. Co mi tam po plakacikach? skrzyneczkach itp. i innych zbędnych pierdołkach - plakaciku na ścianie nie będe wieszał bo po co, skrzyneczkę sam sobię mogę "wyklepać" no a ścieżkę dzwiękową bym sobie chętnie od czasu do czasu wysłuchał - bo mam nadzieję, że muza w Herosie 5 będzie dobra bo w tej grze ma jednak duże znaczenie. Cóż, zagram dzisiaj w demko i będe wiedział czy kupię fulla czy nie - a jak kupię to wersję podstawową z Soundtrackiem (mam nadzieję że będzie). Oby demo było dobre i trzymało klimat z trójeczki a będzie świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 17:32, Kifa napisał:

Zaczynam download, pozostało około 35 minut do końca... :) Dzięki za link!


tylko ze to nie jest calosc, oni wrzucaja co 10-15 minut kolejne 100MB,
podobno demo ma miec 700MB, wiec ostatnia czesc wrzuca pewnie punkt 18 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 17:19, Jerodzik napisał:

A czy ktoś z CDP może powiedzieć,czy pudełko będzie wyglądało dokładnie tak, jak to przedstawione
na zdjęciu?

Sądzę że będzie wyglądać jeszcze lepiej :). Pudełko które widzisz na obrazku to fragment zdjęcia które wykonaliśmy finalnej wersji skrzyni w naszym biurze. Minimalnie może się tylko różnić sam zameczek i ew układ słojów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem trochę zawiedziony brakiem sountracka :/ No ale... i tak nie wycofam zamówienia, które czeka już chyba 2 miesiące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anulujcie pobieranie, to rzeczywiście nie jest całość, a nie wiem, czy można będzie sobie "dossać" brakującą część... Zaczekamy do 18:00... -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia wielkość skrzynki.

"Wykonana z drewna skrzynia ze skarbami, w którą zapakowane będą wszystkie elementy pakietu!
Mapa świata w formacie A2 (45 x 60 cm)..."

Na zdjęciu widac zwiniętą mapę, więc długość rulonu powinna mieć 45cm. Jeśli mają być w skrzynkę zapakowane wszytskie elementy pakietu to jej szerokość musi być troche ponad te 45 cm. Jakby nie patrząc to będzie duuuuża skrzynia, tylko się cieszyć.

No chyba, że mapa będzie złożona, ale to już popsuje jej cały efekt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować