Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony pokazuje demo technologiczne Uncharted na NGP

18 postów w tym temacie

Jakoś tego nie widzę. Panel dotykowy umieszczony z tyłu to całkiem fajnie wykorzytsany pomysł, ale przedni(przynajmniej w Uncharted) to jakaś porażka. Nie wiem czy to takie przyjemne, żeby co chwila puszczać NGP tylko po to aby macnąć ekran, bo Drake musi się wspiąć na skałkę. Zero w tym dynamiki. Interakcja z dziennikiem czy przybliżenie w lunecie bądź w lornetce ok, ale łażenie po skałkach? To nawet nie daje wrażania integracji z grą, bo kto cholera kojarzy pukanie w ekran z pokonywaniem wyższych schodków. Może w jakichś simsach to się sprawdzi, albo w czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo mnie by wkurzało gdybym grał. Co chwilę odrywać dłoń od standardowych przycisków tylko po to, żeby wspiąć się na wzniesienie? Katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczość jest czterokrotnie większa od tej w pierwszym psp :] . Do tego finalna wersja tej zabawki będzie miała zegareczki scięte do połowy i jestem ciekaw jak to wszystko na retailu będzie wyglądać :] . Sony lubi mocno przesadzać przed premierami swych zabawek . Mimo tego już teraz jakąś rewelacją graficzną testówka nie świeci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Era normalnych gier się kończy. Teraz żeby grać trzeba machać konsolą, stukać palcem po ekranie i miziać konsolę od tyłu. Suuuuper...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 12:54, hydzior napisał:

Rozdzielczość jest czterokrotnie większa od tej w pierwszym psp :] . Do tego finalna
wersja tej zabawki będzie miała zegareczki scięte do połowy i jestem ciekaw jak to wszystko
na retailu będzie wyglądać :] . Sony lubi mocno przesadzać przed premierami swych zabawek
. Mimo tego już teraz jakąś rewelacją graficzną testówka nie świeci .


Widze że masz informacje lepsze niż samo Sony ...pozazdroscić. I do tego miałeś NGP w ręce i przetestowałeś żeby móc wyrobić sobie rzeczową opinię...uhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy .. lol ? Po pierwsze przyczepie się do jakości filmiku ^^. Praktycznie nic nie widać. Po drugie, zawsze będę musiał odrywać rękę żeby sobie skoczyć? Wielki LOL. Nie mam zamiaru odrywać ręki od analoga, co to to nie, ciekawe jak to wygląda ogólnie w akcji. Co do grafiki, mało widać bo tak jak wspomniałem wcześniej słaba jakość wideo. Co do reszty, powiem tak mnie NGP nadal nie przekonuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak do wszystkich narzekających na sterowanie z wykorzystaniem przedniego panelu dotykwego, nie przyszło wam do głowy że jest to tech demo ? i że jakoś trzeba zaprezentować wszystkie możliwosci sterowania ? Zawsze istnieje możliwośc zmiany konfiguracji na bardziej klasyczną z wykorzystaniem przyciskow ( badz działa to na zasadzie zdublowanego sterowania )

A jakość filmiku faktycznie słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 12:36, Headbangerr napisał:

Dokładnie to samo mnie by wkurzało gdybym grał. Co chwilę odrywać dłoń od standardowych
przycisków tylko po to, żeby wspiąć się na wzniesienie? Katastrofa.


Miałeś kiedyś PSP w rękach? Wcale nie trzeba odrywać palców od przycisków, by dotknąć tylnego panelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 13:44, SimplyLucas napisał:

To tak do wszystkich narzekających na sterowanie z wykorzystaniem przedniego panelu dotykwego,
nie przyszło wam do głowy że jest to tech demo ? i że jakoś trzeba zaprezentować wszystkie
możliwosci sterowania ? Zawsze istnieje możliwośc zmiany konfiguracji na bardziej klasyczną
z wykorzystaniem przyciskow ( badz działa to na zasadzie zdublowanego sterowania )

Przyszło. Po prostu udzielam komentarza na to co jest na nagraniu zaprezentowane, a nie to czego nie ma, a czego samemu trzeba się domyślić(co swoja droga trudne nie jest). Tylko po co prezentować te możliwości sterowania w produkcji, w której coś takiego jest totalnie niewygodne. W ogóle zastanawiam się czemu ktoś wpadł na pomysł, żeby w Uncharted w taki sposób pokonywań wzniesienia.

@Henrar - Tu chodzi o przedni ekran, a nie panel dotykowy z tyłu konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 13:45, Henrar napisał:

Miałeś kiedyś PSP w rękach?


Nie miałem.

Dnia 07.03.2011 o 13:45, Henrar napisał:

Wcale nie trzeba odrywać palców od przycisków, by dotknąć tylnego panelu.


To miło. Jednak, jeśli mnie oczy nie mylą, osoba na filmie maca również przedni wyświetlacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...a co jeżeli strzelamy zza np skały albo zwisamy i chcemy strzelać...w tym Uncharted na NGP to bd typowa przygodówka a nie gra akcji ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to już zostało powiedziane, że dotykanie ekranu jest dodatkiem! Można też normalnie - naciskając przycisk. Gadacie, narzekacie, a pewnie połowa z Was nie ma nawet zamiaru kupić NGP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie ale NGP chyba i tak nie kupię. Już teraz nie mam kasy żeby zagrać we szystkie gry na PS3, które mnie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to i fajne, może i nie. Cieszę się, że dobrnąłem do momentu, w którym się nie muszę zastanawiać nad zakupem owej konsolki, bo gry na mojej liście wydatków zeszły na daleki plan.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 15:20, MrGregorA napisał:

Gadacie, narzekacie, a pewnie połowa z Was nie ma nawet zamiaru
kupić NGP...


A, sorry, to nie wiedziałem, że trzeba mieć zamiar kupić NGP, żeby móc narzekać XDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować