Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Guild Wars tylko na gram.pl!

36 postów w tym temacie

Jak dla mnie troche drogo (płacimy za "zestaw słuchawkowy"), jak do tej pory tysiące ludzi radzi sobie bez Divine Aura i jakoś żyją z tą "ujmą"(tzn. umiera ale się odradza). Prawdziwym rarytasem było by dodanie 2 slotów na postacie ale to podobno w Chapter''ku 2...Pożyjemy(szkoda że tu odradzanie nie jest możliwe, chyba że reinkarnacja), zobaczymy.
P.S
Wybaczcie za rozpiske ale miałem chęć dłuuuugiej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ależ ja bym to chciał miec... Już jakiś czas temu znalazłem to na jednej z "zachodnich" stronek, i aż oczy mi się zaświeciły...
Jeremy S. to mój ulubiony kompozytor (od czasu ukochanego IWD), więc ten Soundtrack... I Słuchawki (gram przez głosniki, a takie cuś byłoby dla mnie jak znalazł...
No prostu kwiczę z zazdrości... A może kupię to i CD-Keya opchnę;)!

Ech... Oby w Rozdziale drugim również dali podobne bajery:P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 13:10, MonkOfWar napisał:

Ech, ależ ja bym to chciał miec... Już jakiś czas temu znalazłem to na jednej z "zachodnich" stronek, i aż oczy mi się zaświeciły...
Jeremy
S. to mój ulubiony kompozytor (od czasu ukochanego IWD), więc ten Soundtrack... I Słuchawki (gram przez głosniki, a takie
cuś byłoby dla mnie jak znalazł...
No prostu kwiczę z zazdrości... A może kupię to i CD-Keya opchnę;)!

Ech... Oby w Rozdziale
drugim również dali podobne bajery:P!


Ta.... Jeremy soul wymiata ^_^. Muza w Total Anihilation... Cud miód i orzeszki !!!. Jeżeli nie wierzycie sciągnijcie sobie darmowego music packa z DirectSong.

Qrcze... Ja też chce to mieć... BŁEEEEEE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jesli gra kosztuje ok 100 a dobre sluchawki tez ok 100 (a takowych nie mam) i korzystajac z wirtualnych pieniedzy moge gra zakupic za 200 to Divine Aura wydaje sie byc tylko dodatkiem - ale jakze milym ;) Poza tym muzyka w tej grze rządzi - a na plytce dodatkowej sa tez dodatowe utwory podobno... Książka ze szkicami też jest fajnym dodatkiem dla mnie - jako że lubię grafikę może być całkiem fajna do "analizy" :)

No dobra, to mam pytania :)

1. Obecnie posiadam wersje "normalna" - czy po zakupie "kolekcjonerskiej" bede musial grę od nowa zainstalować? Jeśli tak, to czy bede mógł zalogowac sie z wersji kolekcjonerskiej na swoje "stare" konto? Czy tez bede musiał zacząć wszystko od nowa?

2. Czy Divine Aura da się "wyłączyć"? Kiedy ona jest widoczna? Bo jak na razie to widzialem ją u kogoś poczas tańca tylko...I nie rozumiem jednego - to jest przedmiot? Zajmuje dodatkowe miejsce w plecaku?

3. Czy przy zakupie educji kolekcjonerskiej dostaje się jakieś wirtualne pieniądze? Jeśli tak - to ile?

Mam nadzieje ze ktos mi na to wszystko odpowie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 14:28, -Rafał- napisał:

Moim zdaniem jesli gra kosztuje ok 100 a dobre sluchawki tez ok 100 (a takowych nie mam) i korzystajac z wirtualnych pieniedzy
moge gra zakupic za 200 to Divine Aura wydaje sie byc tylko dodatkiem - ale jakze milym ;) Poza tym muzyka w tej grze rządzi
- a na plytce dodatkowej sa tez dodatowe utwory podobno... Książka ze szkicami też jest fajnym dodatkiem dla mnie - jako
że lubię grafikę może być całkiem fajna do "analizy" :)

No dobra, to mam pytania :)

1. Obecnie posiadam wersje "normalna"
- czy po zakupie "kolekcjonerskiej" bede musial grę od nowa zainstalować? Jeśli tak, to czy bede mógł zalogowac sie z wersji
kolekcjonerskiej na swoje "stare" konto? Czy tez bede musiał zacząć wszystko od nowa?

2. Czy Divine Aura da się "wyłączyć"?
Kiedy ona jest widoczna? Bo jak na razie to widzialem ją u kogoś poczas tańca tylko...I nie rozumiem jednego - to jest
przedmiot? Zajmuje dodatkowe miejsce w plecaku?

3. Czy przy zakupie educji kolekcjonerskiej dostaje się jakieś wirtualne
pieniądze? Jeśli tak - to ile?

Mam nadzieje ze ktos mi na to wszystko odpowie... :)


1: Jeżeli dobrze pamiętam (z aMer sitów - oni mieli tam pierwsi Edycje kolekcjonerską)... Płyty z grą są identyczne jak u "normalnej" gry. Możesz nawet GW sciągnąć z Netu i grać "kolekcjonerską edycją".
Nie będziesz mógł zalogowac się na stare konto. W edycji K dostajesz także - normalny cd-key xD - a DA to dodatek. Możesz jeżeli chcesz DA "wsszczepić" sobie w twoje stare konto.

2: Tego za bardzo nie wiem. Ale wiem - ażeby skorzystać z DA trzeba wpisać dodatkowy kod (po uprzednim stworzeniu konta). Jeżeli masz już "Zwykłą" wersję bez bajerów za 12x złotych to nie opłaca się kupywać tego.


3: I duuno.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 16:18, Valed napisał:

1: Jeżeli dobrze pamiętam (z aMer sitów - oni mieli tam pierwsi
Edycje kolekcjonerską)... Płyty z grą są identyczne jak u "normalnej" gry. Możesz nawet GW sciągnąć z Netu i grać "kolekcjonerską
edycją".
Nie będziesz mógł zalogowac się na stare konto. W edycji K dostajesz także - normalny cd-key xD - a DA to dodatek.
Możesz jeżeli chcesz DA "wsszczepić" sobie w twoje stare konto.

2: Tego za bardzo nie wiem. Ale wiem - ażeby skorzystać
z DA trzeba wpisać dodatkowy kod (po uprzednim stworzeniu konta). Jeżeli masz już "Zwykłą" wersję bez bajerów za 12x złotych
to nie opłaca się kupywać tego.


1. Napisales "Nie będziesz mógł zalogowac się na stare konto." oraz "Płyty z grą są identyczne jak u "normalnej" gry." - czyli konto jest przypisane do CD keya? nie mozna z drugiego CD keya zalogować sie na konto juz isniejace? A zreszta.. skoro są to identyczne edycje to nie bede drugiego CD-keya "rozpakowywal" tylko go dorzuce do pudelka z normalna edycja i sprzedam :P :D

2. A w ktorym miejscu sie to wpisuje? Bo ja w tej chwili mam starą wersja a skoro mówisz ze można to sobie "zaaplikować" w starej to... ewentualnie gdzie to jest? Co do kupna - tak mam "stara" ale np. słuchawki mi sie przydadza.. (w koncu Logitecha), ksiązka ze szkicami moze byc fajna + dodatkowa plyta z dodatkowa muzyka z gry tez niezle... DA traktuje jako "dodatek do edycji" i nie traktuje tego jako coś dla czego kupię to ewentualnie... bardziej patrze na sluchawki, plyte i ksiazke... a skoro CD-key jest taki sam to tym lepiej bo dorzyce nieotwierany z nowej do starej i sprzedam starą "jak nową" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 12:48, -Rafał- napisał:

Buuu... to co... nikt mi nie odpowie na moje trzy pytania? :(


Teraz sprawdziłem dokładniej i chyba się pomyliłem xD.
Bajery są "na stałe" przypisane do konta kolekcjonerskiego. I chyba nie można nadpisać nowego konta na stare - a szkoda. (chodz i to nie jest pewne ;)).

2:J.W Przykro mi :).

Nima to jak sie pomylić xD.

A jeżeli jeszcze coś pokręciłem - przoszę powiedzieć ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 19:57, -Rafał- napisał:

1. Napisales "Nie będziesz mógł zalogowac się na stare konto." oraz "Płyty z grą są identyczne jak u "normalnej"
gry." - czyli konto jest przypisane do CD keya? nie mozna z drugiego CD keya zalogować sie na konto juz isniejace? A zreszta..
skoro są to identyczne edycje to nie bede drugiego CD-keya "rozpakowywal" tylko go dorzuce do pudelka z normalna edycja
i sprzedam :P :D


To jest rozwiązane w ten sposób, że każde konto ma specjalne okno, w którym można dodawać CD-KEYe. Oprócz zwykłego i kolekcjonerskiego istnieją także związane z pre-orderami. Można mieć wiele kluczy i ich efekt się nakłada. Tzn. wpisując kolekcjonerską na starą poprostu dostajesz świecące łapki podczacs używania emot...i tyle. Natomiast jakbyś chciał wpisać ten klucz nie posiadając podstawki to...uzyskasz ten sam efekt co powyżej. ;)

Dnia 21.10.2005 o 19:57, -Rafał- napisał:

2. A w ktorym miejscu sie to wpisuje? Bo ja w tej chwili mam starą wersja a skoro mówisz ze można to sobie
"zaaplikować" w starej to...


Edit Account->Manage Access Key->Next->Wpisz nowy klucz.


Ale osobiście odradzam zakup tego wydania. Arty dostępne są na stronie oficjalnej, a muzę można chyba kupić w www.directsong.com Wg mnie lepiej poczekać na wydanie specjalne GW, w którym są nowe arty, mapa Tyrii i co ważne dla niektórych - klucz pozwalający odblokować wszystkie umiejętności, runy i ulepszenia broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc chciałbym zagrać w Guild Wars, ale World of Warcraft pochłania mój cały czas dostępny na granie. Na półce czeka Empire Earth 2 i jakoś doczekać się nie może:)
Myślę, że jedyną grą, która przerwie, choć na chwilę grę w WoW będzie Age of Empires III...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 08:06, Draghmar napisał:

To jest rozwiązane w ten sposób, że każde konto ma specjalne okno, w którym można dodawać CD-KEYe.
Oprócz zwykłego i kolekcjonerskiego istnieją także związane z pre-orderami. Można mieć wiele kluczy i ich efekt się nakłada.
Tzn. wpisując kolekcjonerską na starą poprostu dostajesz świecące łapki podczacs używania emot...i tyle. Natomiast jakbyś
chciał wpisać ten klucz nie posiadając podstawki to...uzyskasz ten sam efekt co powyżej. ;)


A czy taki klucz mozna wylaczyc jesli sie go nie chce? Chodzi mi o tą Divine Aura :)

Dnia 24.10.2005 o 08:06, Draghmar napisał:

Ale osobiście odradzam zakup tego wydania. Arty dostępne
są na stronie oficjalnej, a muzę można chyba kupić w www.directsong.com Wg mnie lepiej poczekać na wydanie specjalne GW,
w którym są nowe arty, mapa Tyrii i co ważne dla niektórych - klucz pozwalający odblokować wszystkie umiejętności, runy
i ulepszenia broni.


Yyyy... wydanie specjalnie? Jeszcze inne? :P A kiedy bedzie? I czy bedzie w Polsce? Ja osobiscie nie mam mozliwosci sprowadzac soebie gier "z zagramanicy".... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze juz ludzie zakupili tą edycje - odpowie mi ktoś wreszcie? przynajmnije jak to jest z tymi wirtualnymi pieniedzmi - ile jest "w srodku"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem :D Książka - jest suuuuuper! Wspaniale wydana, ilustracje przepiękne... jednak to nie to samo co ogladać je w necie.... ech... A muzyka! po prostu: ech... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 15:01, -Rafał- napisał:

Yyyy... wydanie specjalnie? Jeszcze inne? :P A kiedy bedzie? I czy bedzie w Polsce? Ja osobiscie nie mam mozliwosci sprowadzac soebie gier "z zagramanicy".... :P


Z tego co pamiętam miało się pojawić na przełomie października i listopada czyli teraz. Ale czy już jest to nie wiem. W kazdym razie w Polsce jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować