Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Guild Wars tylko na gram.pl!

36 postów w tym temacie

Chamberlyn

Z przyjemnością informujemy, że w sklepie gram.pl dostępna już jest Edycja Kolekcjonerska niezwykle popularnej gry sieciowej Guild Wars! Wzbogacony o dodatkowe gadżety tytuł trafia do Polski po raz pierwszy, wyłącznie dzięki sklepowi gram.pl.

Przeczytaj cały tekst "Edycja Kolekcjonerska Guild Wars tylko na gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialem kupic GW po zdaniu filozofii lecz niezdalem :P i dopier za 2tyg poprawka. Niestety wydanie kolekcjonerskie jak na te gadzety jest za drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kafar -> Nie sądze, żeby było za drogie, bo po użyciu wPLN wydanie kosztuje tyle samo co WoW w sklepie :), a dodatkowo masz min. książke z ilustracjami i headset Logitecha. Zamówienie poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YaY! Jak ja zazdroszczę tym - którzy teraz będą kupowali grę :/. Ja już mam :). Ale zwykłą :/

Nareszcie Polakom także będą się swieciły ręce xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuuu..aaaaa..ooo..fajnie -.- calkiem niezle i super.. tylko jak zykle z opuznieniem..na choryzoncie joz 2 czesc a oni daja kolekcjonerska edycje kiedy wiekszosc joz ma jedna czesc buhehe kochane wydawanie gier w polsce N/C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buu... tak sie nie robi... w poniedzialek zamowilem Guild Warsa.... i juz wyslane i nie moge anulowac.... a tak bym mial super extra edycje kolekcjonerska... za taka sama cene prawie (te wpln :P)

placz, zaloba i wogle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na ty mswiecie i w przyszlym roku :P no chyba ze zrobia supraisa i w nowy mroku joz bedzie mozna zakupic choc w to za bardzo nie wierze, ale jednak jak by sie nie zblizalo to by zaba nie przemowila :D a ja kwiadomo trochi sie wygadala wiec mozna wnioskowac ze czesc 2 nadchodzi ale kiedy dokladnie to czas pokaze (oby jak najszybciej ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze mam juz zwykla edycje :( A moze w ramach swiatecznej promocji dla zarejestrowanych na gram.pl graczy w prezencie " Divine Aura" :) Pod choinke w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować