Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 - Złodziej w akcji

15 postów w tym temacie

Sorry, ale muszę to napisać. W 1:10 jeden ze stworków krzyczy "ale urwał!".
Filmik świetny, jak wszystkie prezentujące klasy postaci w GW2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Looks awesome. Chociaż złodzieja na pewno nie wybiorę. Nie lubię klas w grach mmo w których zamiast trzasnąć gigantycznego fireballa trzeba skakać i kombinować :)

No i mam nadzieję, że kolejna klasa też będzie czymś nowym dla świata Guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jest ciekawie, nie tak nudno jak z paladynem, ale złodziej i tak nie dla mnie. Póki co raczej warrior, lub ranger, czekamy dalej.

jarekao---> wbrew pozorom jeszcze wiele im brakuje, ale imo są szanse na premierę w tym roku, np na Święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ mi smaka robią tymi pokazówkami. Niech już określą konkretną datę premiery a nie wypuszczają takie filmiki i napalają ludzi, którzy już się strasznie niecierpliwią :p a co do tej klasy- bardzo urozmaicona, ciekawa rozgrywka. Chociaż ja osobiście będę grała klasą czarującą, a konkretnie jakimś magiem, bo preferuję tylko magów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając ten filmik czułem się tak samo jak grając pierwszy raz w Guild Warsa. To znaczy klimat mnie oczarował. To jest dla mnie główna zaleta pierwszej części GW. Dlatego mam nadzieję, że ten klimat będzie też miała dwójka. W sumie nie ma się co martwić, ponieważ kolejne filmiki od Areny dowodzą, że klimat i ciekawa oraz różnorodna rozgrywka (w zależności o postaci) będzie podstawą GW2. To się ceni.

Czekam tylko na datę premiery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm, wszystkie pieć ras?? Ja tu sylvari nie widzę ;/ A z tym "Ale urwał" to już nie mogę xd Dopiero teraz jak oglądałem to zauważyłem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wygląda, bardzo efektownie. Czekam na pierwsze beta testy, które no cóż .. już całkiem blisko, jak to się mówi .. byle do zimy ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie ale ja planuję zacząć gre jako Norn Guardian a brat penwie będzie grał Charr''em Warriorem chociaż kto wie może ujawnią jakąś klasę, która jeszcze bardziej mi się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni motyw z tą gałęzią i skill z tym "lataniem" nad wrogami podpada mi pod koreańskie MMO których nie cierpię. Tak czy inaczej czekam z niecierpliwością.
50/50 w HoMie jest, jeszcze tylko dobić do GWAMM i jedynka idzie w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować