Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Valve szykuje niespodziankę przed premierą Portal 2

24 postów w tym temacie

W sumie to może być wszystko. Krótki film, komiks, update do pierwszej części - raczej stawiałbym właśnie na coś w tym stylu. Valve ostatnio polubiło robić komiksy, filmowe animacje też wychodzą im coraz lepiej, a do darmowych updatów już wszyscy się przyzwyczaili.
Z ciekawszych informacji - Erik Wolpaw potwierdził też, że akcja pierwszej części miała miejsce po HL1 i przed HL2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie... A już myślałem, że treść tej niespodzianki będzie brzmiała tak: "Drodzy gracze! Chcę abyście wiedzieli, że pracujemy nad HL2:EP3, ale z powodu wielu czynników, w tym niekorzystnemu wpływowi Jowisza, gra ta nie wyjdzie w tym roku, ani w ogóle na tej generacji konsol".
Do Portala nic nie mam i w jedynkę grałem z nieskrywaną przyjemnością, ale wolałbym w kwietniu EP3 zamiast Portal 2. Co jak co, ale w maju wychodzi Duke, więc na nowego Half-Life też już najwyższy czas.

P.S. Aluzję o najwyższym czasie adresuję również do Ubisoftu, a dokładniej do ekipy pracującej nad Beyond Good & Evil 2, oraz do Funcomu w sprawie The Longest Journey 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że pracują na trzecim epizodzie, być może już jest ukończony. Był kiedyś artykuł mówiący o tym, że rzeci epizod będzie nastawiony na emocje czy coś takiego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W produkcji czy nie mogli by dać znać czy robią jeszcze dodatek czy już HL3.Stawiał bym raczej na to drugie bo już sporo czasu minęło od podstawki i trochę się technologia zestarzała.Silnik graficzny to jedno ale nawet fizyka już nie jest tak oszałamiająca na tle innych produkcji.

Co do Portalu dobrze ,że rozwijają ten projekt i uniwersum bo ma spory potencjał i mogą powstać naprawdę świetne historie ,których tak brakuje w obecnej dobie FPSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w HF, ale mam wątpliwości czy chcę nabrabiać zaległości teraz, gdy od kilku lat czytam "Chcemy EP3!". Plus jeszcze trwają prace nad Black Mesa. No nic, poczekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam hl ep3 na dysku :P . Kod źródłowy dostępny jest w sieci od 2003 roku odkąd wyciekła beta hl 2. Jeśli baaardzo pragniecie zobaczyć jak wygląda hl 3 czy tam ep3 zapraszam na youtube wpisać hl 2 beta i wyniczki same się pokażą. Między innymi Borealis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będą jakieś itemy do TF2.
Przy betatestach rozdawali znaczki Portala testerom, to teraz będą rozdawać Pre-Orderowcą :]

Chociaż Valve nie ogłasza takich rzeczy, więc jednak musi to być co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no,itemy do TF''a to oczywista oczywistość.Przy cudzych grach się pojawiają więc myślę że tym bardziej powinny pojawić się w grze od Valve.
Ja najbardziej liczę na jakiś komiks wprowadzający albo zapowiedź albo trailer EP3/HL3.Oby nie okazało się że to kolejna część L4D.xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 12:01, SarenkaB napisał:

Oby nie okazało się że to kolejna część L4D.xd

Niby jak kolejna część L4D miałaby połączyć fabułę obu części Portal? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 12:18, Erunn0 napisał:

> Oby nie okazało się że to kolejna część L4D.xd
Niby jak kolejna część L4D miałaby połączyć fabułę obu części Portal? :P

Who knows.Jakieś nawiązania czy coś.Chociaż na szczęście to mało prawdopodobne.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 12:18, Erunn0 napisał:

> Oby nie okazało się że to kolejna część L4D.xd
Niby jak kolejna część L4D miałaby połączyć fabułę obu części Portal? :P


Przecież to dziecinnie proste. Infekcję wywołali geńjusze z Aperture Science. GlaDOS pewnie też maczała w tym swoje brudne obwody.

W następnym odcinku: Zoey i Chell dyskutują o wyższości companion cube nad tankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować