Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Torchlight na Xboksa 360 sprzedaje się świetnie

12 postów w tym temacie

mam nadzieję, że Torchlight 2 wyjdzie na klocka już w wersji pudełkowej. Nie każdy ma podpiętego klocka do Internetu zwłaszcza, ze starsze modele nie mają wifi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

karta wifi do kompa kosztuje grosze, coś od 80zł się zaczynają, może dałoby się za 60 znaleźć :P

tak czy inaczej, cudnie, że im się udaje, panowie wiedzą czego chce rynek, zapotrzebowanie na gry typu diablo1 i 2 nadal istnieje i to spore :) (a przecież Ci sami goście stworzyli Torchlight)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 15:43, Thanathos napisał:

karta wifi do kompa kosztuje grosze, coś od 80zł się zaczynają, może dałoby się za 60
znaleźć :P

tak czy inaczej, cudnie, że im się udaje, panowie wiedzą czego chce rynek, zapotrzebowanie
na gry typu diablo1 i 2 nadal istnieje i to spore :) (a przecież Ci sami goście stworzyli
Torchlight)


Jeśli to są dla ciebie grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 15:43, Thanathos napisał:

karta wifi do kompa kosztuje grosze, coś od 80zł się zaczynają, może dałoby się za 60
znaleźć :P

Ale do Xboksa musisz mieć specjalną kartę Wi-Fi za 300 PLN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już bym w to grał gdyby szajsBOX nie miał takich problemów z łączeniem się z routerem (zmieniłem hasło i od tej pory mogę zapomnieć o sieci... a robiłem już wszystko - dziesiątki FAQów, fora, samouczki, poradniki i inne). Wszystkie inne urządzenia w domu nie robiły problemów i łączyły się błyskawicznie (ps3, dsi, laptop, telefon...) On jeden musiał się wyłamać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

djsound.... jak jesteś jeleń i nie umiesz skonfigurować, to nie zwalaj na xboxa.

Vallar -> na taki przereklamowany sprzęt takie perełki nie wychodzą.

byverter -> wifi kosztuje 180zł. a w nowych konsolach jest wbudowane.

thiefi -> podepnij zwykłym kablem, sciągnij, odepnił i problem z głowy.

Co do samej gry, to jest WYPAS. Niech już wydają dwójkę, bo jedynka niestety ciut za szybko się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BloodyHarry - <ŁOPATOLOGIA MODE ON>

Live działało bez problemów. Wniosek - było poprawnie skonfigurowane. STOP
Zmieniłem hasło w routerze (a następnie wpisałem je w xpudle, ps3 itd). STOP
Po zmianie hasła zaczęły się problemy, ale tylko na XBOXie. STOP
Nic co proponowali użytkownicy różnych forów (tak PL jak i ENG) nie pomagało. STOP
Do dziś nie wiem jak to możliwe że po dopisaniu 3 (słownie - trzech) liter do hasła Xbox przestał łączyć się z routerem. STOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować