Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex: Bunt Ludzkości - zobacz 8 minut z gry

28 postów w tym temacie

Gra prezentuje się fajnie. Mam nadzieję tylko, że te prowadzenie i podświetlanie wszystkiego to tylko na cele prezentacji i będzie można to wyłączyć w grze. Bo dla mnie psuje to grę gdy wszystko mam podane na tacy i tylko odemnie zależy jaką podświetlona drogę wybiorę a nie sam na nią wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 12:06, afro_1979 napisał:

Nic specjanego,mało tego widać,ze gra lubi przyciąć,nawt na PS 3.
Reasumując-doszlifowywać od strony technicznej.


Pewnie dlatego na końcu był August, a nie April

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafa, grafa, grafa....żałość człowieka bierze, stylistyka jest świetna, przycięcia jakoś nie zauważyłem ( i tak mnie nie interesuje jako że sam mam wersję PC w preorderze )

Jest klimat i to jest najważnie ! Nie wiem jak w wersjach konsolowych ale ponoć na PC podświetlanie interaktywnych elementów bedzie mozna kompletnie wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wygląda to raczej... przeciętnie. jakieś oskryptowane finiszery ... mało porywające skradanie. Strzelanie jakieś takie jak by z zeszłej epoki... no i przeciwnicy stoją jak kłody... gra wygląda jak typowy średniak :/ jakoś nie tego się spodziewa po takim tytule... no ale czekamy na jakieś bardziej porywające materiały :) może fabuła uratuje całokształt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Momentami przypomina Alpha Protocol. Oczywiście DE:HR wygląda i zapowiada się znacznie lepiej. Na pierwszy rzut oka to trochę za dużo żółtych barw, ale może po jakimś czasie da radę przywyknąć. No i te podświetlane interaktywne elementy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podświetlanie użytecznych elementów otoczenia jest cholernie irytujące, mam nadzieję, że twórcy przewidzieli opcję wyłączanie tej "rewolucji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oceniacie grafikę na becie? i to jeszcze na ps3 czy tam xboxie? puknijcie się w czaszkę.

Niech pokażą grę na PC, a nie śmieszną wersje na konsole. I tak - konsole to chłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się bardzo podoba ale ważne jak będzie sie prezentować dalej. I oczywiście jak się okaże ze gra będzie taka jak inne na 6-8 godzin to także podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze, różne opcje przechodzenia gry jak w pierwszym Deusie. Nie podobają mi się podświetlenia użytecznych przedmiotów i ten potężny filtr/HDR czy co to tam jest - mam nadzieję że będzie dało się to wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 15:21, Silvari napisał:

Niech pokażą grę na PC, a nie śmieszną wersje na konsole. I tak - konsole to chłam.


Tylko następnym razem nie płacz, gdy jakiś wysokobudżetowy tytuł nie pojawi się na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować