Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III - gdzie będzie się toczyła akcja gry?

37 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2011 o 11:28, Reffanov napisał:

Znacznie bardziej wolałbym Japonię w okresie Sengoku. :P

Nie bylo by zle w Japonii ale moze bardziej okres wojen Gempei bo Sengoku to juz ma wiele gier o tym okresie a tak jak kiedys mowiono to gra moze w koncu skonczyc jako gra o ninja. Za czasow Gempei byly wielkie bitwy i bylo ich duzo moze w tedy byly by jakies bitwy gdzie jednak musisz sie wplatac w klopoty majac przed soba hordy przeciwnikow ale i duza liczbe sprzymierzencow ale takze by byly elementy stale dla assasin''s creed, choc widzialbym maly problem jak ukazac desmonda jako japonczyka. Moze zamiast templariuszy i im podobnym zastosuja masonow jako przykrywke ale co ja tam wiem. Sorry rozpisalem sie troche i wybaczcie brak polskich znakow i interpunkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 13:51, Jamz napisał:

Nie moge przestac sie smiac, tak rozbrajajacego posta dawno nie czytalem. TheAbsurd -
100% racja, Fatality! Choc w tym przypadku powinna powstac nowa wersja: Debility!

Przekazanie mysli jest wazne, ale kiedy jest to zrobione w sposob sensowny - znaki przestankowe,
ortografia, skladnia - to tylko czesc rzeczy potrzebnych, zeby Twoj post zostal zrozumiany.
A bez nich to jest bezskladny belkot, ktory sie ciezko czyta i z ktorym ciezko dyskutowac.

Ciesze sie, ze w Polsce nie mieszkasz, bo przynajmniej swoja glupota obnizasz sredni
poziom IQ w jakims innym kraju. Choc z drugiej strony, kiedy tacy ludzie jak Ty daja
za granica poglad na Polske, to wstyd straszny...


Naprawde nie macie nic innego do roboty tylko komentowanie i wytykanie bledow ortograficznych? To bez sensu, to tacy ludzie jak ty wyrabiaja zdanie o Polsce na swiecie, ludzie ktorzy mysla ze sa super, wytykaja bledy innym a sami nie sa lepsi.
Ciesze sie ze juz nie mieszkam z ludzmi ktorzy zyja zyciem, jaki pokazala im polska szkola, i nie widza nic pozatym.
Rzadko zdarzy mi sie napisac cos w ojczystym jezyku na forach lub gdziekolwiek, ale tylko w Pl spotykam sie z taka spolecznoscia. Przestalem sie dziwic dlaczego polacy wyjerzdzaja za granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobrze by było osadzić AC w Japonii lub jak kiedyś słyszałem w okresie wojen Napoleońskich chodź do mnie przemawia Japonia, a stany no cóż ciekawie to dla mnie nie brzmi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

Spoiler

Koordynaty wskazują tylko położenie jednej ze Świątyń, co nie znaczy, że potrzebne informacje będzie miał przodek Desmonda żyjący w USA.


Zresztą -
Spoiler

pod koniec ACB widzimy Frygijską czapkę i Masońskie oko - oba znajdują się na dokumentach powiązanych z USA, ale też Francją.


Ja bym obstawiał Francję, choć w AC Discovery na DS''a był duży szum z podróżą do Nowego Świata.

Z drugiej strony Francja miała kiedyś bardziej imponujące miasta od wczesnego USA z dłuższą historią - choćby Bastylia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 14:32, IMPARTIAL92 napisał:

Naprawde nie macie nic innego do roboty tylko komentowanie i wytykanie bledow ortograficznych?
To bez sensu, to tacy ludzie jak ty wyrabiaja zdanie o Polsce na swiecie, ludzie ktorzy
mysla ze sa super, wytykaja bledy innym a sami nie sa lepsi.
Ciesze sie ze juz nie mieszkam z ludzmi ktorzy zyja zyciem, jaki pokazala im polska szkola,
i nie widza nic pozatym.
Rzadko zdarzy mi sie napisac cos w ojczystym jezyku na forach lub gdziekolwiek, ale tylko
w Pl spotykam sie z taka spolecznoscia. Przestalem sie dziwic dlaczego polacy wyjerzdzaja
za granice.


Widac nadal nie rozumiesz problemu. Tamte posty to byl jeden belkot, bez kropek, przecinkow, niczego, po prostu strumien mysli. Czegos takiego sie nie da czytac. Dlatego Ci je wytknalem. Teraz zrobiles kilka zdan i od razu mozna zrozumiec, o co chodzi. Tego posta bym sie juz nie czepial, bo wszyscy robia co jakis czas bledy ort. Zjezylby mi sie wlos na glowie, ale bym nie wspomnial o oczywistych bykach i przeszedl dalej.

Skoro malo piszesz na forach, to nie wiesz, ze na kazdym i w kazdym jezyku znajdzie sie jakis ''grammar nazi'', ktory pomylki wytknie. Chyba ze to forum debili. Nie jest to typowo polskie - tutaj tylko ja sie Ciebie czepiam, jesli nie zauwazyles.

Pokaz mi tez, gdzie uwazam sie za lepszego? I co ma do tego ''polska szkola''? Ze potrafie napisac pare zdan bez bledow? Kompleksy jakies masz, bo u Ciebie z tym gorzej? Niepotrzebnie. Po prostu czytam post pare razy przed wypuszczeniem, a i tak czasem cos zasadze, ze wstyd. Nastepnym razem napisz to samo, co w pierwszym poscie, ale w formie zblizonej do tego, co w cytowanym. I nie bedzie (az takiego duzego) problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 11:21, Chowaniec napisał:

UWAGA NA SPOILERY!

Jeśli akcja kolejnej części będzie dziać się w stanach, to będzie raczej dotyczyło czasów
Desmonda, a nie żadnego z jego przodków. Dawniej niewiele było miejscowości w Stanach
z odpowiednią ilością budynków do biegania - zwłaszcza lokalizacja wskazana przez dodatek.

Przy okazji - wskazana lokalizacja znajduje się blisko malutkiej miejscowości Turin oraz
podejrzanej sporej dziury w ziemi... I około 60 km od miasta o swojskiej nazwie Rome.


Czasy Desmonda też nie są zbyt atrakcyjne, będziemy się wspinać po 60-cio piętrowych wieżowcach i walczyć publicznie z policją za pomocą ukrytego ostrza? No way.

Natomiast wiek XIX to idealne czasy na historię bliskiego przodka Desmonda, należącego chociażby do masonerii, która, jak wiemy, bardzo aktywnie uczestniczyła w tworzeniu i rozwoju USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam jeśli akcja ACIII działa by się we współczesności to do czego oddawali byśmy "SKOKI WIARY".Bo jakoś dziwne mi się wydaje żeby stogi siana leżały po rozrzucane po całym mieście xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 16:24, NeoTheCityHunter napisał:

Tak się zastanawiam jeśli akcja ACIII działa by się we współczesności to do czego oddawali
byśmy "SKOKI WIARY".Bo jakoś dziwne mi się wydaje żeby stogi siana leżały po rozrzucane
po całym mieście xD

kosze ze śmieciami ; D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No te wskazania w DLC nie są takie subtelne, bo to po prostu

Spoiler

współrzędne

, o czym pisałem jakiś czas temu w wątku o AC: Brotherhood...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 16:30, noobie napisał:

> Tak się zastanawiam jeśli akcja ACIII działa by się we współczesności to do czego
oddawali
> byśmy "SKOKI WIARY".Bo jakoś dziwne mi się wydaje żeby stogi siana leżały po rozrzucane

> po całym mieście xD
kosze ze śmieciami ; D...



Nie wiem czemu ale też miałem takie skojarzenia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze w ACIII bedziemy grac jeszcze Enziem.(Ale na chwilke zapewne)
Otoz Enzio w DLC Da Vinciego mowi ze musi plynac do Nawarry a owy rejon jest w Hiszpani zeby zabic Cesare Borgie.Albo po kolejne jabko lub odnalezc kolejna swiatynie. Trudno powiedziec. A liczby to tylko wspolrzedne do swiatyni w Stanach.Ale tym beda sie zajmowac Assasini ktorzy prawdopodobnie dolaczyli do teamu Desmonda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ekhm, Navarrę odwiedzamy w 9 sekwencji głównego wątku fabularnego AC: BH, następnie widzimy jak Ezio zanosi Jabłko do Krypty, a wcześniej Desmond widzi starego Ezio, który powrócił do Sanktuarium, więc raczej wątek Il Mentore z początku XVI wieku został już w pełni zakończony, najwyżej w kolejnej części następny przodek Desmonda natrafi na jakiegoś jego zapiski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając inne posty postanowiłem także dołożyć swoje fantazje. IMO gra w dalszym ciągu powinna być rozgrywana w czasach średniowiecznych bądź do nich zbliżonych (kwestia przyzwyczajenia przed 3 części gry). Kto wie ... być może w AC3 będzie coś na typ machiny czasu i wyślą Desmonda do owych czasów. A tak na poważnie - to byłby chory pomysł. Czekam z niecierpliwością na dalsze informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam nadzieję że AC III będzie wciągający tak samo albo bardziej niż poprzedniczki. Bardzo jestem ciekaw nowego kostiumu assasina. Mam nadzieję że dadzą jakiś ciekawy. Niepokoi mnie system walki, będzie tylko walka dystansowa? To nie pasuje do serii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować