Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obudowa NZXT H2 - wyciszona i po prostu ładna

10 postów w tym temacie

Posiadam NZXT Phantoma. Ta firma robi coraz lepsze obudowy. Polecam.

Widzę że środek jest bardzo podobny do tego z Phantoma (tylko oczywiście mniejszy), podoba mi się to w tych obudowach że w środku też są farbowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 20:17, iRReniQs napisał:

Posiadam NZXT Phantoma. Ta firma robi coraz lepsze obudowy. Polecam.

Ja swego czasu też się właśnie na Phantoma najarałem bardzo. Póki co cały czas służy mi nieźle stary i wciąż ładny Cavalier 3 od Cooler Master, ale przy najbliższej zmianie platformy już musowa wymiana. HDD mi się tam strasznie gryzą z co dłuższymi grafikami.
Stąd pytanie - jak się Phantom sprawdza w praktyce. I ile za niego dałeś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całość trochę psują te dwie klapki (?) na górze obudowy. Ale rzec muszę, że jedna z piękniejszych, jakie widziałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 20:40, Myszasty napisał:

Stąd pytanie - jak się Phantom sprawdza w praktyce. I ile za niego dałeś? :)


W praktyce sprawdza się bardzo dobrze, powiedziałbym nawet rewelacyjnie. ;) Wiatraki, a jest ich 4, są praktycznie niesłyszalne i posiadają jeszcze kontroler obrotów, więc tutaj bez zastrzeżeń. W środku nie kurzy się tak jak w innych obudowach bo obudowa ma filtry przeciwkurzowe w miejscach gdzie są wiatraki, super sprawa. Poza tym bardzo dużo miejsca, łatwo wyjmowalne dyski (mocowane na takich specjalnych tackach bez konieczności przykręcania) i najważniejsze: wszystkie kable od zasilacza umieszcza się na boczną ścianę obudowy poprzez specjalne otwory, dzięki czemu kable nie wiszą i panuje w środku porządek. :) Co do minusów to tylko to że mogliby umieścić po boku okno bo aż się o to prosi, byłoby wtedy bardziej szpanersko. :D Niektórzy też piszą że brakuje im tacki na płytę główną ale ja często płyty nie wyjmuję, więc mi to obojętne.

Za obudowę dałem gdzieś około 600zł, nie pamiętam dokładnie ale warto i jestem z niej baaardzo zadowolony. Będzie mi służyła jeszcze przez długi czas. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

Dzięki za info. Własnie o takie rzeczy, jak wygoda użytkowania mi chodziło. Średnio co rok przybywa mi jeden HDD, grafy też coraz dłuższe. Ciasno się robi, dyskami zaczyna żonglować. Czas na coś większego i pozwalającego lepiej kable zorganizować. No i cztery wicherki z kontrolerem też przemawiają za.

Jak się standardy nie zmienią, to kasy nie szkoda, bo to buda na lata. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować