Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kontrowersyjny FPS Reich wciąż w produkcji, ale...

12 postów w tym temacie

Nie zawstydzaj kolegi xP
Jakiś czas temu widziałem stary trailer tej gry. Całość była równie śmieszna co żałosna ,i chyba wiele w tym temacie się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też - obrazek <3 - i się odwalcie :P Mam nadzieję, że powstanie kiedyś taka gra, która połączy wszystko co najgorsze w tym świecie (przemoc, nagość, język, itd.) i żeby PEGI mogło się nawet do tytułu doczepić.
Ogólnie takie organizacje jak PEGI i ESRB uważam nie tyle co bezużyteczne (bo klasyfikacja wiekowa jest akurat ok, pomaga rodzicom dobrać grę dla pociech), co w wielu przypadkach po prostu głupie i bezsensowne, bo nie dopuszczanie gry do sprzedaży ze względu na jej treść to już głupota. Dopóki nie obraża ona kogokolwiek to niech będzie w niej co tylko twórcy wymyślą.

Czekam, aż powstanie gra, która wstrząśnie nie tylko graczami (Chociaż po Reich się tego nie spodziewam). Marzenia, marzeniami, ale prawda jest taka, że zawsze się ktoś dop...ieprzy, że gra robi wodę z mózgu pryszczatym frajerom i trzeba jej zakazać, bo zaraz zaczną biegać i mordować ludzi. Ich wina, że są tacy tępi by gra miała na ich psychikę zły wpływ i przez to nie powinny być odbierane ''dobre'' gry ludziom ''zdrowym''.

PS. Pamiętajcie - to nie gry sprawiają, że dzieci są agresywne... to lagi. @bash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 18:06, papadorson napisał:

Ogólnie takie organizacje jak PEGI i ESRB uważam nie tyle co bezużyteczne (bo klasyfikacja
wiekowa jest akurat ok, pomaga rodzicom dobrać grę dla pociech), co w wielu przypadkach
po prostu głupie i bezsensowne, bo nie dopuszczanie gry do sprzedaży ze względu na jej
treść to już głupota.


PEGI nie jest organizacją tylko systemem klasyfikacyjnym, który do życia powołała Europejska Federacja Oprogramowania Interaktywnego (ISFE), a administratorem jest Holenderski Instytut Klasyfikacji Mediów Audiowizualnych (NICAM). Ani NICAM, ani ESRB nie są instytucjami rządkowymi, a ich oceny nie mają żadnej mocy sprawczej. Ich działanie ma na celu informowanie o zawartości gier, a co ciekawsze - udział jest absolutnie nieobowiązkowy, choć partycypują w nich praktycznie wszyscy. Tylko rząd konkretnego kraju może ustalić, w jakim stopniu będzie ingerował w branżę elektronicznej rozrywki. I tak np. w Finlandii PEGI jest zapisane w ustawie i nadużycia są karalne. Z ESRB sytuacja jest zupełnie inna, bo sama organizacja decyduje o przyznaniu znaczka, ale ma to bezpośrednie przełożenie na sprzedaż, bo reguły dyktują wielkie sieci handlowe. One gry Adults Only (czyli nasze 18+) po prostu bojkotują albo chowają gdzieś pod ladę, czy w inne równie widoczne miejsce. Ale ta paranoiczna sytuacja wynika już akurat z czego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 17:59, EmperorKaligula napisał:

> Masz ciekawy fetysz...

publicznie krytykuja zazwyczaj ci, ktorzy maja najwiecej do ukrycia - tak na przyszlosc
:)


Ja nie krytykuje ja tylko mowie ze to ciekawy fetysz sam mam kilka ciekawych :P jeżeli chcesz moge ci powiedziec chociaz watpie by cale forum chcialo to slyszec xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować