Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pudełka z edycji kolekcjonerskiej pierwszego i drugiego Wiedźmina łączą się w jedną całość

103 postów w tym temacie

Pomysł może nie jest powalający, ale mi się podoba chociaż gdybym nie był posiadaczem EK jedynki ten nius niewiele by mnie obchodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam! pytanie do wydawcy, czy dodatki które pojawiły się w Edycji Specjalnej dostępnej w Empiku tj:
Edycja Specjalna uzupełniona będzie unikalnymi gadżetami utrzymanymi w stylistyce gry:

* notesem w skóropodobnej oprawie zawierającym zapiski Jaskra,
* drewnianym rysikiem,
* grawerowanym brelokiem.
będzie można dokupić do EdycjiKOLEKCJONERSKIEJ? lub w jakiś inny sposób. Pytam ponieważ uważam iż Edycja Kolekcjonerska powinna zawierać całość wydanych dodatków. Kupowania dwóch wersji, moim zdaniem, mija się z celem.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawcą nie jestem, ale mogę Ci odpowiedzieć, że na 99% nie będzie tego można dokupić. Najpewniej są to ekskluzywne dodatki empikowe, które Empik wyprodukował na własny koszt. Więc nie liczyłbym na to.

Cóż, oczywiście mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 14:06, matkurczak napisał:

witam! pytanie do wydawcy, czy dodatki które pojawiły się w Edycji Specjalnej dostępnej
w Empiku tj:
Edycja Specjalna uzupełniona będzie unikalnymi gadżetami utrzymanymi w stylistyce gry:

* notesem w skóropodobnej oprawie zawierającym zapiski Jaskra,
* drewnianym rysikiem,
* grawerowanym brelokiem.
będzie można dokupić do EdycjiKOLEKCJONERSKIEJ? lub w jakiś inny sposób. Pytam ponieważ
uważam iż Edycja Kolekcjonerska powinna zawierać całość wydanych dodatków. Kupowania
dwóch wersji, moim zdaniem, mija się z celem.
pozdrawiam


Skład EK i Edycji Premium został już dawno ogłoszony, wymieniona przez ciebie Edycja Specjalna będzie Sprzedawana Tylko w Empikach, a więc w EK i Premium nie będzie tych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im bardziej ekskluzywna, ograniczona i trudno dostępna Edycja Kolekcjonerska, tym bardziej wartościowym nabytkiem jest dla fanów. I nigdzie nie jest napisane, że KAŻDY musi ją dostać, bo sens wydawania EK jest dokładnie odwrotny - to MA być coś, co NIE KAŻDY będzie miał. Cóż, myślałem, że to jest sprawa oczywista, ale, jak widać, nie dla wszystkich ;)

BTW: Nie wiedziałem, że każdy Polak chciałby być wiernym fanem Wiedźmina. Nie wiedziałem również, że istnieją "polacy". I że można dać szansę "ludzią". I że na bycie wiernym fanem (cokolwiek to znaczy) trzeba dostać szansę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkim, co napisałeś, się jak najbardziej zgadzam, aczkolwiek uważam, że chyba mylisz Edycję Kolekcjonerską z Edycją Limitowaną/Ekskluzywną. Owszem, przy wielu EK jest limit produkcji, stąd są one też unikalne. Jednak sama "unikalność" niekoniecznie zawiera się w definicji "kolekcjonerskości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 14:20, Tenebrael napisał:

Ze wszystkim, co napisałeś, się jak najbardziej zgadzam, aczkolwiek uważam, że chyba
mylisz Edycję Kolekcjonerską z Edycją Limitowaną/Ekskluzywną.


Edycja Kolekcjonerska = Edycja Limitowana / Ekskluzywna

Zakładam, że ekskluzywność nie zawęża się dla Ciebie do upominków z 24-karatowego złota. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 10:15, Graffis napisał:

Zupełnie poważnie, świetny pomysł, prosze odnotować, że wyjątkowo Graffis na coś
nie narzeka - kilka osób popełni zapewne rytualne samobójstwo, a mleko skwaśnieje w promieniu
kilku kilometrów od siedziby Redów, kometa przemierzy niebo, a Słonce się zaćmi.


Dobry Boze cud sie stal - Graffis na cos nie narzeka. Az sobie chyba odnotuje ten fakt w kartotece. :)

A pomysl z polaczonymi EK z pierwszej i drugiej czesci bardzo mi sie podoba, szczegolnie ze obie kolekcjonerki mam. Znaczy sie EK Wiedzmina mam w domu, a EK Wiedzmina 2 mam zamowiona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 11:15, Headbangerr napisał:

Jednak jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby autorzy planowali taki bajer już przy projektowaniu
EK pierwszego Wiedźmina. Już prędzej uwierzę, że przy projektowaniu "dwójki" ktoś powiedział
"hej, zobaczcie, jedynka ma pół gęby - zróbmy drugie pół" ;)


Mysle, ze mozesz miec racje. Wystarczy spojrzec na filmik z prezentacji EK Wiedzmina 2, tam pudelko bylo zupelnie inne. Po prezentacji ktos chyba jednak spojrzal na pudelko z EK pierwszego Wiedzmina i pomyslal, ze moze jednak fajnie by bylo zrobic jakis dodatkowy bajer. I tak sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 13:32, Vivek1 napisał:

Mam pytanie. Czy wiedźmin 2 będzie powiązany ze steam?


Nie. Chyba, ze kupisz wersje cyfrowa ze steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 12:27, Tenebrael napisał:

Choć mam cichą nadzieję, że wyciągnęli wnioski po tamtej totalnej tragedii, i teraz wszystko
będzie zapięte na ostatni guzik, a EK będzie na mnie czekała 11-12 maja w punkcie odbioru,
w pełnym składzie, bez jakichś niemiłych niespodzianek.


Wedlug informacji z karty produktu EK Wiedzmin 2 w sklepie gram.pl to ta gra bedzie planowo wysylana 12 maja, wiec najwczesniej bedzie do odbioru 13 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff, liczyłem na jakąś koszulke/wielgachny plakat, a nie na rysunek na pudelku. To może być ''smaczek'' dla nabywców EK cz1 ale na pewno nie jest to ta szumnie zapowiadana ''niespodzianka'' ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze to chyba news tygodnia, jak nie miesiąca, opłaca się wydać w cholerę kasy (kilkaset złotych) żeby sobei pudełka złożyć w całość :D hahahaha no ale rozumiem, że to już akcja marketingowa trwa i gram.pl ją dzielnie wspiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 15:01, Wojman napisał:

Wedlug informacji z karty produktu EK Wiedzmin 2 w sklepie gram.pl to ta gra bedzie planowo
wysylana 12 maja, wiec najwczesniej bedzie do odbioru 13 maja.


Z tego, co widzę, edytowali newsa. Początkowo w miejscu, gdzie jest: "EK będzie wysyłana do klientów na kilka dni przed oficjalną premierą gry! " wcześniej było "na tydzień przed".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to myślałem że cos dorzucają a tu tylko to i raczej mi sie to nie podoba.Ja zamówiłem wcześniej EK i zrezygnowałem stwierdziłem ze Edycja premium mi w zupełności wystarczy a te 130 zł przeznaczę na dodatkowa gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 12:01, Tenebrael napisał:

Jak zobaczę, to uwierzę. W przypadku EK pierwszego Wiedźmina też było wiele obiecanek-cacanek
- gracze mieli dostać grę wcześniej, miało być tylko 2000 egzemplarzy (bodajże), w Empikach
i MM też z tego co pamiętam miało nie być.


EK W2 nie kupisz w Empiku ani w MM.
Na 100%.
gram.pl ma wyłączność na cały nakład, jest na to umowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 16:28, akne napisał:

EK W2 nie kupisz w Empiku ani w MM.
Na 100%.
gram.pl ma wyłączność na cały nakład, jest na to umowa.


Tak jak mówię - zobaczę to uwierzę.

A a propo umów, to edycję zwykłą W1 kupiłem jakieś pół dnia przed premierą. W Empiku. To by było na tyle w kwestii umów :P

Ale luz, ja nie twierdzę, że tak NIE będzie. Po prostu, już kilkukrotnie Gram.pl pokazało mi, że wszelkie zapewnienia o wcześniejszych wysyłkach, wyłącznościach i innych takich należy tu brać z dużą dozą rezerwy. Co nie oznacza, że historia się powtórzy - oby nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować